catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax a z kim ma o grać z przodu jak nikt za nim nie nadąża,zastanów się co piszesz,nieraz był i nie miał komu zgrać!!!!
0
@Aleks27 Myśle że ten sezon powinien Griezmann dostać szansę i obserwować ewentualnie tego Lautaro jak mu pojdzie kolejny sezon bo naprawde Barca już sporo kasy wtopiła na zakupy a ten Martinez jakoś ostatnio nie grzeszy skutecznoscią ale to jest tylko moje zdanie,zobaczymy co zrobi Koemann.
0
@Aleks27 oprócz Lautaro to bym się zgodził,to gracz jednego sezonu a cena dużo za wysoka.Ile bramek strzelił w całym sezonie?????
1
@jacek905 Ile było takich meczow że pomocnik nie miał do kogo zagrać z przodu bo nie nadązali z akcją to są już wiekowi zawodnicy do wejscia max 60 min a nie na całe 90 min.
0
@johny11 Wiesz biega nie biega ale widać że niekiedy nie idzie jemu też powinien nie jeden raz zostać zmieniony Leo to też człowiek.Nie opowiadaj że nie czuje zmeczenia grając co trzy dni,to nawet ktoś dobrze przygotowany to odczuje a dobrze wiemy jak Barca była przygotowana w tym sezonie ,,,nie była wcale przygotowana bo grą w dziadka na treningu nie przygotujesz zawodnika do sezonu,,,
0
@Greenalley Lautaro za słaby na Barce!!!!
1
@johny11 Tu nie chodzi o to że Messi musi odejść ale jego wiek już nie pozwala na grę od deski do deski każdey mecz powinien grać okolo 60minut na pełnych obrotach wtedy z niego była by większa korzysc.Druga sprawa nie powinna być grana każda piłka na niego bo to też jest wyczerpujące i przewidywalne.Sam Messi powinien to wiedzieć.
0
@kaamil1910 Zgadzam się z tobą młodzi przynajmniej bieganiem i walką o każdą piłke wiecej zrobia niż statysci którzy stoją i odpuszczają.
0
@kaamil1910 Ale zobacz na wiek zawodników Bayernu,w takim wieku jest inna motoryka.
0
@Bruno10 Dobrze mówisz tylko porażki mogą coś zmienić bo tak by znowu było zamydlanie oczu pamiętam jak pozbyli się ronaldhinio powiedziałem wtedy że to idiotyzm ale bardzo dużo na tym zyskali i wchodzili w nową erę.Tak to się zmienia w piłce teraz czas się żegnać z kilkoma graczami i czas budować nowy zespół.
0
Tacy byli Iniesta i Xavi oni odeszli bo wiedzieli że nie dadzą już tyle Barcelonie co wczesniej ze względu na swój wiek a tu banda emerytów się trzyma i nie ma zamiaru nic z tym zrobić.Messi też już swoje lata ma a jego pensja też już nie jest adekwatna do jego gry.
0
Wczorajszy mecz pokazał gdzie teraz jest Barcelona,Bayern nie wydał wiecej niż 80 mln na gracza ale perfekcyjnie funkcjonuje jako zespół jak kupuje gracza to na daną pozycję a nie dlatego że ma znane nazwisko.Niestety żeby coś z tego było to połowa zespołu do wymiany,szkoda tylko że nie wymienili tego cancelo na semedo jak ogladałem mecz MC to fajnie grał ten cancelo ma dobry drybling i strzał z daleka,ale jeden gracz nic tu nie zmieni druzyna kolesiostwa niestety nic nie jest w stanie wygrać bo graja gracze pod forma ale to kolega i wiadomo kogo.Mysle ze od Suareza po Vidala ,Rakitica ,Semedo.Roberto ,Alba na ławke Piqe koncz kariere po malu to może coś sie zmieni.
2
@JurtonFCB Jak treneiro nie będzie się bał postawić na młodych zobaczysz że Rakitic wejdzie pierwszy !!!!
0
@JurtonFCB W drugiej już nie będą mieć siły przecież to emeryci już są!!!!
0
Dlatego Bayern jest faworytem co ten treneiro mysli ze zachowawczo wygra mecz!!!!
0
@slayer I tu się z tobą zgodzę!!!!
0
@Alan_fcbfan Jak się nie będzie potykał o własne nogi to wszystko jest możliwe,u trenera z jajami to już dawno by na ławie siedział.
0
@Alan_fcbfan Suarez też ostatnio z dryblingiem na bakier kolego!!!!!
1
@RKS1979 Griezman napewno daje wiecej jak Suarez aktualnie!!!!!
0
@mr_robot u nas chyba Setien:-))
0
@leonidas_29 Przecież dziadki już nie nadążają jak wychodzimy z kontry to nie ma do kogo zagrać bo są za wolni .
0
Muszą odpocząc bo w dziadka nie bedą mieć siły pograć na treningu,a poważnie to nie są przygotowani Valverde już do tego nie przykładał wagi i teraz wychodzą braki kondycyjne.
1
@cules100pro Mbappe napewno nie bedzie nastepca nie da sie zastapic Messiego nawet mu do piet nie dorosną.Owszem Lewandowski jest bardzo dobrym napastnikiem chyba jednym z najlepszych obecnie ale to inny typ piłkarza niz Messi.
0
@kaamil1910 Ale ktoś musi tyrać za Messiego i Suareza jak są na boisku, bo oni to juz raczej od święta się cofają.A poza tym od obrony też wymaga się gry ofensywnej to już nie jest to co kiedyś kazdy przyspawany do pozycji,dlaczego w innych drużynach napastnicy są w stanie się bronić.Możesz to wyjaśnić??
4
@Harnas2 Nie tylko ty wynalazki typu Gomes 3 sezony dostawali szans a Couthinio po jednym skreslony zenada ten zarzad i zostawia stare grzyby Rakitice za darmo niech oddadza jak nikt nie chce kupic na pensji zaoszczedza.
4
@kaamil1910 Tak samo jak Suarez,Rakitic co może lepiej grają???Griezmann przynajmniej daje w defensywie cos od siebie a nie chodzi cały mecz.
5
@Pablit Napewno dał by nam wiecej od Rakitica!!!!
0
@sokot Kasuje hajs!!!
2
@kamilo0066 a co powiesz o rakiticu 6???też sie należała????
0
@Kimirionum Nie chodzi o życie ale widać w ostatnim meczu że przydał by mu się odpoczynek nie można grać od dechy do dechy co 3 dni nawet młodzi mają problem kiedy mięsnie maja odpoczać.