catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrRipley Po co pytać ,jak to widać .
0
@Euphoria Narazie jeszcze nie pokazał nic co z tego że minie i potem nie wie co dalej.Ale dajmy mu szansę mam nadzieję że coś z tego będzie.
0
@MrRipley Co sie smiejesz Messi nie ma siły grac cale mecze,takie spacery nie pomagaja druzynie a tylko go osłabiają,po stracie nawet nie próbuje odebrać piłki powinien troche odpocząć żeby być głodny grania.
0
Ale władze już się wypowiedziały że nie widzą przeszkód do głosowania!Przecież to baran jest!!!!
0
@Statistics Czemu już wam tak nie pomagają w lidze mistrzów???
0
A ja mam z Playa i za 20 zl sa dostepne 4 eleveny.
0
@Wlochaty999 tu sie z toba zgodze.
0
@lukasz159 Przecież chłop go wyprzedzał i wychodził na czysto sam na sam czerwien za to jak nic.Piqe jak junior a dobry mecz rozgrywał.
0
@prodigy Trincao Spalil sie w ostatnim meczu ,powinien zagrac !moze nabierze pewnosci.
1
@zombie Dlaczego Desta skreślać zagrał przyzwoicie i widać potencjał u niego wróci Alba i wkoncu prawa też bedzie smigac a nie z drewnianym Roberto.
0
@Marjando nie dziecko bo on jest lewonozny a uderzał prawą nogą widomo nie od dzis ze jego prawa jest bardziej do podpierania,a co do trincao to oby to nie był Gomes2 fati tez fatalny o Messim nie ma co mówić bo przeszdł obok.
0
@Messibestplayerintheworld A Messi to ile ma lat,podrepta jeszcze ten sezon i byby.Bo nie można powiedzieć ze za....a!
1
@Cobra303 Nie ale znaczy ze boi sie messiego zmieniać.po kadrze powinien troche odpoczac ciezki teren i dluga podróż nie wierzę że jego organizm tego nie odczuwa.Już niestety nie ma 20 lat.
0
@DJ1992 zobaczymy czy Messi odpocznie po kadrze i zobaczymy kto ustala sklad.
0
@Maker0 a kto tam ma ciągnąć Roberto! no daj spokój cała strona kuleje.
0
@Greenalley Napisałem niech zrezygnuje z funkcji a wtedy powinni dopiero zgodzić sie na obniżke wynagrodzenia.Bartomeu to taka menda co trzyma sie stolka pomimo że nikt go już tu nie chce.klub to klub a zarząd sam powinien się odwołać.Barca sobie poradzi ale ta menda jeszcze może napsuć w tym klubie.
0
@Undertaker87 To jego nieudolność to jak się nie nadaje to niech sam zrezygnuje.
0
@Greenalley Jak nie zawinił a kto takie kontrakty daje zastanów się co piszesz.podnosił kiedy tylko się dało a nie wiadomo ile narobił marasu z tymi biznesami Barcaget.Jak można bronić taką osobę jak Bartomeu.Już dawno go tutaj nie powinno być.Klub sobie poradzi bez niego.
0
Powinni dac ultimatum ty odchodzisz my obniżamy pensje i wszyscy zadwoleni!!!!
0
@Undertaker87 Niech w końcu zrozumie że się nie nadaje na to stanowisko.
4
@Greenalley Dlaczego mają sie na to zgodzić przecież to nie ich wina że takie kontrakty dostali a pan prezes boi się że nie załata dziury i będzie musiał ze swoich dokładać,nie powinni mu pomagać w żaden sposób.Niech się do dymisji poda.
0
@FioletoweOczy cała reszta niech mu dorówna!!!!!
1
@DonAndresFCB Dołożyć w pakiecie z Umtitim!!!!
0
Teraz to juz powinni się na nich wypiąć niech płacą ze swoich,albo podadzą się do dymisji tylko że wyjdą na jaw przekrety i niestety zwitają w pierdlu,bo jak można się tak kurczowo trzymać stołka,to nie jest normalne.
0
@Cwaniak4 najlepiej do madrytu,tam niech zostanie prezesem
0
@zielak_1978 Couthinio w kazdym meczu najlepszy gracz a ty piszesz ze bezsensowne!!
0
@Borneo a po co on tutaj???
2
Przecież to było wiadomo że nikt nie przyjdzie bo Barto chce zaoszczedzić jak najwiecej żeby nie musial az tyle oddawać do kasy. A umtiti u znachora siedzi i kasę liczy to jest żart powinien mieć 50 procent płacone.
0
@Midast Umtitiego i tak nie ma szans na sprzedaż nikt go nie kupi żeby po znachorach się bujał!!!
0
@Chicken1992 W drugiej połowie dopiero Messi odżył,fakt dawno tak nie walczył jak dziś.Cała drużyna zagrała dzisiaj lepiej,może Grizmann jeszcze nie ale reszta się spisała grając w 10.To można oglądać,GRE DRUŻYNOWĄ!!!!