catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pepulinho Z niego już nic nie bedzie,sprzedać i zapomnieć!!!!
6
@jakubson Dokładnie nawet jak się odpada po takich meczach to nie ma się żalu że nie było walki!!!!
0
@wodnik_szu Ktoś już pisał może taki Mingeza by się sprawdził?
1
@panczo Biegamy więcej niż za EV.Szkoda że nie dostał swoich transferów ale radzi sobie jakoś z tym co ma.Cudów nie oczekujmy po pierwszym sezonie praktycznie bez przygotowania.
0
@Rewolucja123 Ale powinien próbować,chyba się zgodzisz?Nie powinno być taryfy ulgowej.
0
@pax Zobacz kolejny mecz jak nie nadąża za akcją i jak odpuszcza,to już nie jest zawodnik na 90minut.
0
@Rewolucja123 A dlaczego nie biegł ?każde utrudnienie dla przeciwnika powinno być do końca wykonane a nie odpuszczenie!!!
0
@Rewolucja123 Busqets już od 70min nie nadąża za grą to widać że odpuszcza,ale to dlatego że brakuje mu sił na cały mecz.
0
@pax Obejrzyj sobie powtórkę pierwszej bramki i zwróc uwagę na zachowanie Busqetsa to i tak za wysoka ocena.
0
@against_modern_football To fakt byli,myśle że młodzi nie zrobili by jednak różnicy na boisku ale fakt mógł szybciej wejść Puiq za Busqetsa i Trincao za Pedriego bo Też napewno już czuje w nogach sezon.
0
@czar007 Pjanic narazie pokazuje się z jak najgorszej strony,Busi wiadomo że już nie nadąża za grą to widać jak odpuszcza to jest już niestety jego wiek z resztą się zgodzę że coś tam grają.Alba fajnie chodzi na lewej stronie stwarza duże zagrożenie.Wiadomo że są braki kadrowe i ciężko jest ustawić obronę bo nie ma kogo wstawić.
0
@AxelF A kto miał wejść,przecież my nawet ławki nie mamy!!!
1
@czar007 Ale kim on ma grać,przecież Bartek zostawił takie drewna w składzie!!!!
0
@Gaz Oni nie byli przygotowani fizycznie na takie spotkania.
0
@DeJongVeb Tak naprawdę to jeszcze brakuje nam tych obrońców bo to co mamy to takie łatanie.Prawa jest Dest ale nie ma zmiennika lewa jest Alba ale bez zmiennika no i środek do naprawy poza Araujo to ciężko coś wybrać.Busi ,Pjanic ława i mamy całkiem dobry skład.Noi tego Braitdrewna się pozbyć jak ktoś da jakiś grosz.
0
@rocky5 Zgadzam się w pełni 70 minuta a oni dalej biegają.Koeman dobrze ich przygotowuje fizycznie, wiadomo że jak odpuszczali trzy lata to ciężko to nadrobić w jeden sezon jeszcze bez przygotowania przedsezonowego.
0
@zibiku Na obecną chwilę, jak się teraz prezentuje to wnosi o wiele więcej niż ten nasz Braidrewno!!!
0
@dominikm nie chodzi o Mingueza i Puiga ale ten Braitdrewno to powinien pomagać Barcie B co najwyżej a i nie wiadomo czy tam by się łapał!!!
0
@Xonar poszedl do busa kamerki poogladać czy był spalony!!!
0
@LaSagradaFamilia No nawet na przerwe nie poszedł tylko stoi dalej!!!
0
@Gilu13 A kiedy Martin lepiej bo nie pamiętam!!!
0
@davidek1997 Hahahhah ty się łudziłeś że jeszcze tam można powalczyć Atleti już nie odpuści mistrza!!!!
0
@Gibon97 Wygrana to wygrana a Brait lepeiej będzie spał bo jeszcze by sp....ł ostatnią akcje !!!
0
@Gibon97 Tylko nie to DREWNO!!!!
0
@patryk1995991 Jak w co ?fife na konsoli!!!
0
@DonRybson taki Braitdrewno i kilku innych nie powinno tutaj wogóle być,chyba się ze mną zgodzisz, a wychowankom zawsze powinni dawć szansę!
0
@DonRybson Tutaj w tym momencie nie nadaje się na pierwszy skład w takim klubie ich wogóle nie powinno być!!!
1
A ten sędzia to chyba brat Pereza????Co za matoł!!!
1
@Blackwidow_KG a z kim ma grać? jak zagra to piłka odbija sie od Braidrewna jak od kłody!!!!
1
Widzę że oceny adekwatne do gry Griezmann na równo z Braitdrewnem,gdzie chłop z 4 razy dotknął piłkę i trafił do bramki z metra no śmiech.