catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fcbarcafan19 Poczytaj ile trwa wypuszczenie szczepionki a potem się wypowiadaj,są badane latami a leki które dają takie skutki uboczne już dawno były by wycofane!!!!
0
@AxelF Dajecie przykład ten zmarł na covid tamten zmarł na covid a ile ludzi zmarło po szczepieniach i nikt głośno tego nie mówi!!!!!
0
@malicinho Bo grypy już nie ma i inne choroby są na wakacjach!!!!
0
@Avada Kedavra Może działa ,może nie działa nikt też nie powie ci jakie są skutki tej szprycy a najlepsze jest to że wszyscy się migają od odpowiedzialności za powikłania to jak to ma pomóc innym jak ty sam możesz po tej szprycy wykitować????
0
@swiergol2 Zarząd i tak oddaje zawodników to nie wina zarządu że odejdzie za darmo,szkoda tylko pieniędzy zainwestowanych w ten niewypał!!!
0
@marcin000019 Etat salowego powinien dostać a przynajmniej jego pensje!!!
0
@krefi10 W bieganiu napewno go zastąpi a w ilości strzelonych bramek to nikt mu nie dorówna.
1
@QuentinTarantino Myślę że Messi też chciał odejść bo nikt nie był w stanie mu zapewnić drużyny takiej jaką on chciał, poza tym to tylko jego wina że nie zakończy kariery w Barcelonie bo mógł wcześniej podpisać długi kontrakt a nie raz do roku nowy podpisywać.
0
Wcale się nie zdziwię jak Aguero się nie wykuruje bo z kim on ma grać teraz!!!!
1
Przynajmniej się nie będą pchać do stworzenia superligi bo kto będzie chciał oglądać takich grajków!!!
0
@MrCental To teraz tylko czekać na wpierdol w lidze mistrzów i następny sezon liga europy,bo kto to ma ciągnąć?????
1
@VinceVega Zapomniałeś Pique,Busqets,Roberto,Alba powiew swieżośći!!!!!
1
@gaucho104 Uczą się od Bayernu!!!!
0
Przecież już nie ma numerów chyba że wezmie 10!!!
0
@Lucassito Narazie Pedri też blado wygląda,bez Messiego już nie jest tak pod grą,może to tylko zmęczenie oby.
0
@Lucassito I kto będzie grał zajechany Pedri i słaby Roberto????
3
@Lucassito Razem z Dembele i szamanem,on tak naprawdę nie miał jeszcze okazji dobrze pograć bo mielismy wuefistów za trenerów.Powinien dostać szansę bo środek pola jest opłakany,Busi i Pedri ostatnio bez ciągu do przodu.
0
Ja mam papier z kreską sprzedam za pół miliona!!!!
1
@PJ777 Młodzi napewno nie będą odpuszczać!!!!
0
@BARCA1899Messi Fati to niewiadoma jak cała reszta!!!!!
0
@normasubiektywna Przecież Griezmann trafił w poprzeczke jaki ty mecz oglądasz???
0
@Johnson Wygląda to lepiej niż grali z Messim ostatnie mecze jest wiecej ruchu i więcej możliwości do rozegrania,wiadomo że drużyna bo teraz to gra cała drużyna musi się zgrać ze sobą zobaczymy za kilkanaście kolejek.Dzisiaj jak narazie fajnie się ogląda.
4
Co to za sens wypożyczenie i jeszcze opłacanie jego pensji,złapie kontuzje i wróci do Barcy i znowu kłopot z pensją.Lepiej niech zostanie może coś z niego jeszcze będzie.
0
@Wegson A co nagle wszystkie choroby odeszły zostały wyparte przez Covid chłopie obudź się,gdzie coroczna grypa która jest z nami od setek lat gdzie inne choroby?????Po co zamykać wszystko jak to nie działa i nie spada ilość zakażeń.Po co te pseudo szczepeinia za które nikt nie chce wziąść odpowiedzialnośći.
5
Teraz jak plandemia była i kluby borykają się z problemami finansowymi to wymyślają jakiś twór który będą spłacać przez 50 lat to jakaś kpina jest!!!!!!
0
@Hasszz Couthinio w Liverpoolu też bez kontuzjii i na wypożyczeniu,przypadek nie sądze.
0
@neeed A Kto ma może ten wiecznie połamany Dembele ?
0
@neeed A kto umie lepiej ?chyba nie Roberto?
0
@ściah Załóż sobie FC MESSI!!!Daj już spokój to już gracz PSG i tyle w temacie!!!!
0
@neeed A kto ma grać?