0

@fcbarcafan19 Poczytaj ile trwa wypuszczenie szczepionki a potem się wypowiadaj,są badane latami a leki które dają takie skutki uboczne już dawno były by wycofane!!!!

0

@AxelF Dajecie przykład ten zmarł na covid tamten zmarł na covid a ile ludzi zmarło po szczepieniach i nikt głośno tego nie mówi!!!!!

0

@malicinho Bo grypy już nie ma i inne choroby są na wakacjach!!!!

0

@Avada Kedavra Może działa ,może nie działa nikt też nie powie ci jakie są skutki tej szprycy a najlepsze jest to że wszyscy się migają od odpowiedzialności za powikłania to jak to ma pomóc innym jak ty sam możesz po tej szprycy wykitować????

0

@swiergol2 Zarząd i tak oddaje zawodników to nie wina zarządu że odejdzie za darmo,szkoda tylko pieniędzy zainwestowanych w ten niewypał!!!

0

@marcin000019 Etat salowego powinien dostać a przynajmniej jego pensje!!!

0

@krefi10 W bieganiu napewno go zastąpi a w ilości strzelonych bramek to nikt mu nie dorówna.

1

@QuentinTarantino Myślę że Messi też chciał odejść bo nikt nie był w stanie mu zapewnić drużyny takiej jaką on chciał, poza tym to tylko jego wina że nie zakończy kariery w Barcelonie bo mógł wcześniej podpisać długi kontrakt a nie raz do roku nowy podpisywać.

0

Wcale się nie zdziwię jak Aguero się nie wykuruje bo z kim on ma grać teraz!!!!

1

Przynajmniej się nie będą pchać do stworzenia superligi bo kto będzie chciał oglądać takich grajków!!!

0

@MrCental To teraz tylko czekać na wpierdol w lidze mistrzów i następny sezon liga europy,bo kto to ma ciągnąć?????

1

@VinceVega Zapomniałeś Pique,Busqets,Roberto,Alba powiew swieżośći!!!!!

1

@gaucho104 Uczą się od Bayernu!!!!

0

Przecież już nie ma numerów chyba że wezmie 10!!!

0

@Lucassito Narazie Pedri też blado wygląda,bez Messiego już nie jest tak pod grą,może to tylko zmęczenie oby.

0

@Lucassito I kto będzie grał zajechany Pedri i słaby Roberto????

3

@Lucassito Razem z Dembele i szamanem,on tak naprawdę nie miał jeszcze okazji dobrze pograć bo mielismy wuefistów za trenerów.Powinien dostać szansę bo środek pola jest opłakany,Busi i Pedri ostatnio bez ciągu do przodu.

0

Ja mam papier z kreską sprzedam za pół miliona!!!!

1

@PJ777 Młodzi napewno nie będą odpuszczać!!!!

0

@BARCA1899Messi Fati to niewiadoma jak cała reszta!!!!!

0

@normasubiektywna Przecież Griezmann trafił w poprzeczke jaki ty mecz oglądasz???

0

@Johnson Wygląda to lepiej niż grali z Messim ostatnie mecze jest wiecej ruchu i więcej możliwości do rozegrania,wiadomo że drużyna bo teraz to gra cała drużyna musi się zgrać ze sobą zobaczymy za kilkanaście kolejek.Dzisiaj jak narazie fajnie się ogląda.

4

Co to za sens wypożyczenie i jeszcze opłacanie jego pensji,złapie kontuzje i wróci do Barcy i znowu kłopot z pensją.Lepiej niech zostanie może coś z niego jeszcze będzie.

0

@Wegson A co nagle wszystkie choroby odeszły zostały wyparte przez Covid chłopie obudź się,gdzie coroczna grypa która jest z nami od setek lat gdzie inne choroby?????Po co zamykać wszystko jak to nie działa i nie spada ilość zakażeń.Po co te pseudo szczepeinia za które nikt nie chce wziąść odpowiedzialnośći.

5

Teraz jak plandemia była i kluby borykają się z problemami finansowymi to wymyślają jakiś twór który będą spłacać przez 50 lat to jakaś kpina jest!!!!!!

0

@Hasszz Couthinio w Liverpoolu też bez kontuzjii i na wypożyczeniu,przypadek nie sądze.

0

@neeed A Kto ma może ten wiecznie połamany Dembele ?

0

@neeed A kto umie lepiej ?chyba nie Roberto?

0

@ściah Załóż sobie FC MESSI!!!Daj już spokój to już gracz PSG i tyle w temacie!!!!

0

@neeed A kto ma grać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?