1

I bradzo dobrze ,Neto na trybuny!!!!

2

Na pierwszy skład to trzeba zasłużyć,napewno bez kontuzji sobie poradzi ale nie można mówić odrazu o pierwszym składzie!!!

0

@Comentateiro A wiesz że ludzie którym wpisali Covid w papierach mogli również umrzeć od grypy,to też choroba śmiertelna która w dziwny sposób zniknęła z Ziemi.

0

@Comentateiro A bada cię ktoś prrzed szczepieniem i sprawdza przeciwskazania??

0

@Comentateiro Zacznie się bo tu jest w grze wielka kasa dla BigFarm,myślisz że oni dbają o twoje zdrowie????Dlaczego człowiekowi choremu odmawia się leku który kosztuje grube miliony niech umiera zarobią na innych nie słyszałem o przypadku by jakaś firma farmaceutyczna oddała lek za darmo jakiemuś pacjentowi.

0

@Comentateiro Te szczepienia mylnie nazwane ,bo to preparat za który bierzesz całkowitą odpowiedzialność za powikłania na swoje zdrowie,ja przeszedłem covida i jakoś po pieciu dniach przeszedł mi ten ból gardła ,to po co jakieś dodatkowe szpryce????Na katar i ból gardła też się szczepisz???

0

@Comentateiro A po co ci maseczki jak i tak nie chronią przed wirusami!!!!!

0

@MajkiYB Dokładnie ,a za De Jonga MU chce dać 65mln to jest kpina jakaś!!!!Nie wart jest takiej kwoty nic jeszcze nie pokazał na takie pieniądze!!!

6

@cwynu Zpowiadali transfery na kilka pozycji i jest,prawa obrona ,pomoc,na upartego i w napadzie zagra!!!!

1

@Lucassito A kim Barca ma się wzmocnić jak nie ma na pensję,po co ten Roberto który też ma już 30 lat i grać już lepiej nie będzie,ten Torres też nie jest wart tych 55mln.Kolejny co się 3 lata będzie odnajdywał.

0

@pax Przy tym co grają teraz to chyba nikt się nie sprawdza!!!!!

0

@czarek78 To jeszcze Ter Stegena nich sprzedadzą bo też można zarobić a nic ostatnio nie broni.

0

@pax A ilu masz zawodnikow na poziom Barcelony obecnie????Bo ja nie widzę tam nic wielkiego!!!

0

@Azi Boli że dalej jest trzymany przeciętny zawodnik za słaby na taki zespół ,nic nie wnosi do drużyny,na każdej pozycji przeciętniak.!!!!

19

FC DOM SPOKOJNEJ STAROŚĆI!!!!!!

0

@Pampek1994 Ale gra na skrzydełku i fajnie mu to wychodzi,wiele potrafi.

0

Fekira z Betisu nie chcą fajnie tam na skrzydle pogrywa,ma drybling i dobry strzał a szukają jakieś wynalazki!!!

0

@Michal4 Dokładnie skąd wiadomo że on poradził by sobie u nas????

1

@gilbert3 W punkt!!!

0

@s0nar A jak Torres gra paich to dalej gra i jego nie zmieniają,coś tu jest ie tak.

1

@Barca4EverVeB o Pedrim zapomniałeś!!!

1

@Transu96 A po co ci Messi???

2

@FCBurnley A co Dembele dzisiaj pokazał poza jedną asystą,prawie niewidoczny w meczu,Dest dzisiaj rewelacja i Alba,Auba po to go ściągneli żeby strzelał i się wywiązał,myslę że tacy zawodnicy nie zapominają jak się strzela bramki czasami potrzeba tylko nowych wyzwań,Mats to ostatnio cieniutko wygląda.

1

@ToJa79 On jest za słaby na Barce niewiem po co go ściągali!!!

2

@SommelierVeB Z Messim nie ruszyli by do przodu,oni o tym wiedzieli dlatego się go pozbyli,już nie dawał tego co wcześniej a do tego mizł gigantyczną pensję,niestety to musiało się tak skończyć żeby zacząć nową epokę.

5

PSG to chyba myśli że Bartomeu jest jeszcze u władzy!!!!

1

@Wychowanek Najgorsza jest gra pod presją,często nerwy dają wtedy o sobie znać i wychodzi kupa a nie gra!!!!

0

@VbamboeB Co ty opowiadasz a kto ci pozwoli zrobić w sądzie aferę,jak nie masz znajomości to sobie możesz ,a lekarz powiedział sam jak zwrócili mu uwagę że nie było tam Covida on odpowiedział ale to bez różnicy a oni mają za to dodatki,masz znajomych lekarzy to zapytaj jaka jest prawda a nie piszesz co usłyszysz,ja niestety się spotkałem z takim przypadkiem.Lekarze zarabiają psie pieniądze jakoś prywatna praktyka nie przeszkadza im jak jest Covid to co nie zarazi się tam.Do tego chamstwo na panstwowym,w Niemczech to lekarz najpierw się przedstawia i tłumaczy wszystko dokładnie a tu chamy i buce,oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale taka jest rzeczywistość w Polskich szpitalach i tak wygląda ich leczenie.Pacjentami z Covid powinni się zajmować specjaliści od chorób związanych z daną chorobą a nie jakiś reumatolog czy lekarz o innej specjalizacji,a jak były teleporady to przychodnie były pozamykane i leki były wypisywane bez badania pacjenta nie pisz że było inaczej bo tak było jak chciałeś iść do lekarza to tylko prywatnie.Lekarz powinien traktować pacjenta z szacunkiem a niestety tego nie ma.

9

500tys za sezon i na ławkę za zmiennika będzie robił na więcej nie zasługuje.

0

@VbamboeB Nie jest niewolnikiem ja tego nie powiedziałem wybrał taki kierunek czyli podjął się leczenia ludzi a tego nie robią bo przez telefon to może sobie poleczyć i przepisać odpowiednie leki,do tego chamstwo jak ma odpowiadać na jakieś pytania rodziny,to świadczy jacy ludzie tam leczą liczy się tylko kasa i nie mów że jest inaczej,jak lekarz może w rok zarobić 500tys zł za co te dodatki i z czego je płacą z publicznych pieniędzy?A co do amantadyny to znam ludzi którym pomogła oczywiście przepisana przez znajomego lekarza bo inaczej radż sobie sam i jedz paracetamol,więc sam widzisz jak to jest.A pozatym nie znam nikogo kto zmarł na Covid,ale znam ludzi których znajomi czy rodzina mieli dopisane Covid na wypisie i nie opowiadaj że to nie jest zawyżone i robione dla pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?