catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież ślepy by zauważył że ta wymiana na Pjanica to wałek ,pytanie tylko czy księgowi się dobrze spisali!!!
0
To samo mówili o Trincao!!!
0
@emjot zgodze sie że nie jego,tak naprawdę nie mamy tam kogo dać,zresztą jest więcej takich pozycji gdzie nie ma kim grać,Młodymi świata nie zwojują,tylko przygotowanie fizyczne razi po oczach!!!
1
@emjot Zobacz jak Garcia kryje graczy do tego nie nadąza szybkośćiowo za nimi!!!!
0
@masik86 Dokładnie,Suarez mimo że się potykał przy słabej formie ale to co miał dziś Depay to Suarez bez formy by wykorzystał.Garcia to następne nieporozumienie co on robi w Barcelonie???
0
@Fantomas Jeżeli jest obowiązkowa to nie powinieneś brać odpowiedzialności za jakiekolwiek powikłania po szczepieniu.
1
@Fantomas Jeżeli ci każą to dlaczego ty masz to brać na swoją odpowiedzialność??
0
Ale Busqets i tak miał nie grać on się nadaje na jeden mecz w tygodniu tak stwierdził trener to wczoraj go rozegrał!!
0
@Elvisek Ale tylko na jedną połowę bo zamkną mi MediaMarkt!!!!
1
A wy się dziwicie,Real też tak się pozbywał ,wszyscy byli w szoku jak Raul odszedł to też była ich wielka gwiazda ale kiedyś przychodzi czas po i to był ten moment chcoiaż może o rok za długo.
0
@Litman Wiesz że dal by wiecej niż teraz w środku pola,ale to marzenie sciętej głowy!!!
0
@Yoshi94 Dokładnie jak napisałeś i jeszcze taka oferta w takim momencie gdzie drużyny borykają się z problemami finansowymi,coś dziwna ta umowa z CVC ,we Włoszech ona nie przeszła Tebasowi tu wykorzystał okazję.
2
@Comentateiro Ale dlaczego nadmiarowe ,zadaj sobie to pytanie chyba przez brak dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej!!!Nadmiarowej ale nie na Covid,gdyby nie dodatkowa kasa dla szpitali to by może połowa z tego była!!!
0
@Barca1992 Dobrze powiedziane,niech wezmą odpowiedzialność ale chyba szybciej się skonczy ten cyrk niż wezmą odpowiedzialność.
0
@Comentateiro Płacisz to ci się należy baranie,a ty się zaszczepiłeś i co zadwolony,jeden baran więcej wyszczepiony!!!!
1
@Encore To palaczy i alkocholików też nie leczyć na nowotwory,co to za debilizm szczepić się jakimś g..m i brać na siebie calą odpoiedzialność to jest OK,jak te specyfiki są takie dobre to brać odpowiedzialność za powikłania a nie tylko kabzy nabijać.
0
@Pawel13sz Garcia już zaliczył!!!!
0
@LatajacyHolender A kto z tym wuefistą grał lepiej??
0
Lenglet na pewno lepszy jak ten Garcia co nie nadąża za grą!!!!do tego praktycznie nie łapie kontuzji,Pique już u schyłku kariery też powinien już mniej grać,szczególnie jak jest pod formą.
0
@Robson27 A Cruyff to co on trenował??,miał jakieś sukcesy??
1
@Veysel Dokładnie Braithwaite jest słaby ale on jest wybitnie denny,chyba nawet na polską lige za słaby!!!!
0
@Edii7777 Ale po co wychodzić trafią na taki MC to znowu dostaną z 8 i będzie lament,odpuścić to bo będzie tylko większy wstyd!!!
0
@y13 Raczej Garciii przecież on się rusza jak wóz z węglem,jak narazie słabe wzmocnienie lini obrony!!!
0
@marcinnikt ale jak masz stare wygi w drużynie to nic z tym nie zrobisz oni już fizycznie nie są w stanie tak walczyć,wieku nie oszukasz.
2
@swiergol2 Popatrz taki Busqets ,kiedy on odpoczywał?przecież on nie nadąża za grą.Pedri bez formy a gra coś wiecej sam zobacz.
9
Wszyscy tylko chcą zmiany trenera,przyjdzie następny i dalej będzie to samo,przecież z tymi graczami to i Gaurdiola nic by nie ukręcił.
0
@cat_r37 A Koeman ciągle stawia na jednych nie ważne w jakiej są formie!!!!
1
@swiergol2 A po co ma iść jak widzi takiego słabego Roberto wpuszcza do gry to czemu nie on?????
3
@Veysel A to pewne jest,odpowiednio go ustawi i będzie grał to co do tej pory w Atleti!!!
0
@Avada Kedavra Przecież wszyscy to mówią że za dwa lata skończą się testy i wtedy będą znane wyniki tej szprycy i wtedy się dowiemy czy można to zaliczyć do szczepionek!!!