0

@Commandement A szczepionki bierzesz po konsultacji z lekarzem chyba jak zachorujesz to lepiej brać leki niż ich unikać.Amantagyna ma już trochę lat i są znane skutki uboczne,a lek kupisz tylko na recepte także jest to po konsultacji z lekarzem,a szczepionki wielka panika ze nie ma jak przechować ,brak lodówek ,odczekać po szczepieniu a teraz w autobusie w aptece wszędzie cię zaszprycują to o co tak naprawdę chodzi?????

1

@Bunk420 Maseczka chirurgiczna ma chronić przed bakteriami a nie wirusem,dobrze poczytaj o maseczkach jak lekarze o nich opowiadają!!!nie te pseudo profesory!!!!

0

@ViscaBarca123 Czyli cały sezon grasz piach jeden turnie i cyk złota piłka o ile urodzisz się w dobrym kraju!!!!

0

@Magicc89PL Ładnie powiedziane Eurowizja Futbolu można tak nazwać!!!!!

0

@MarioVeB! To tak jak Messi,w Barcelonie każda piłka przechodziła przez niego jak nie to opierdol i nastepny mecz ława a w PSG już tak nie ma i to widać po jego statystykach!!!

1

@DonAndrzejos Szpital czy trybuny dla niego bez róznicy niech gra wszystko od deski do deski aż się połamie i wtedy go pożegnać.

0

@Janiama A ile z tego tylko z powodu Covid powinni podawać takie dane a nie ilu zmarło!!!!

0

Chociaż tu nie było przekrętu!!!!

0

@FcBeniU A ile dawali tacy gracze jak Xavi i Iniesta dla nas i jakoś nie dostali złotej piłki!!!!

0

@BARCA1899Messi A po co w roli piłkarza ,pospacerować po boisku,a na inne stanowiska kasy nie będzie!!!

0

@korn234 HAHAHA niech wielki Messi zagra z reprezentacją polski i wygra mistrza europy choćiaż!!!!!

0

@siara10 Chciałbyś tak dobijać ale za cienki w uszach jesteś,zazdrościsz mu co ???????

0

@ZefkaKG PSG kolego nie Barcy!!!!!

0

@Matusiak95 Ale Messi nie jest zwodnikiem Barcy,to za co ma się odegrać?

0

@Elvisek Messi nie jest zawodnikiem Barcy, na całe szczescie,mam szacunek do niego co zrobił dal Barcy ale jego czas minął,sam powinien to wiedzieć ale on nie nazywa się Iniesta!!!!

0

@Zagorzały Fan F.C.B Jak by Messi miał nie wygrać to by na gali go nie było!!!

0

@bafi Od dwóch lat Messi pod formą!!!

0

@burza1982 A co on takiego dał w ostatnich dwóch latach???

0

@Hugo76 Daj Messiego do reprezentacji Polski i niech zrobi mistrza świata,to gra drużynowa kolego a nie indywidualna,a Lewy przykrył czapka Messiego w ilosci zdobytych bramek,ile ten najlepszy piłkarz na świecie ma bramek w lidze????

3

@FCBMati10 ogladasz eurowizję?To teraz masz piłkarską Eurowizję!

6

@ZefkaKG Ciągnął strzelał bramki z ogórkami a gasł w meczach z lepszym przeciwnikiem sorry ale oglądałem wszystkie mecze i widziałem zjazd formy Messiego i jego spacery po boisku.

1

@LRey Czas Messiego w Barcie się skończył już nie dawał tego co wcześniej,zawsze zostanie legendą ale o rok za długo tu był.Czas zacząć układać wszystko od nowa,tylko pytanie kim?

3

@ZefkaKG Co takiego zrobił że zasłużył na złotą piłkę?Tylko nie wyjeżdżaj z Copa America bo to tylko 4 czy 5 meczy.

0

@Pawlak1992 Bo nie zasłużył oglądałeś Messiego w całym sezonie i odpowiedz sobie czy zasłużył na tą nagrodę,najlepszy piłkarz swiata ma jedną zdobytą bramkę w lidze!!!!

0

@Pawlak1992 A czemu odwołali w zeszłym roku???odpowiedz sobie sam co to za plebiscyt!!!

0

@Pawlak1992 Kasa kolego!!!!

0

Messi pewniak bo po co go sciagał do PSG dał mu gwarancję zdobycia złotej piłki arab!!!

0

@Joe_Pesci dorzucą jeszcze dwa chomiki i suchy chleb dla konia i bierą!!!

0

@apollo 1001 A cały sezon grać piach i spacerować po boisku!!!

1

Do końca sezonu niech gra każdy mecz od dechy do dechy aż złąpie kontuzję i wtedy mu podziękować za współpracę.Lepiej tak niż na trybuny go wysyłać,obudzi się z kontuzją po sezonie bez klubu!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?