catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commandement A szczepionki bierzesz po konsultacji z lekarzem chyba jak zachorujesz to lepiej brać leki niż ich unikać.Amantagyna ma już trochę lat i są znane skutki uboczne,a lek kupisz tylko na recepte także jest to po konsultacji z lekarzem,a szczepionki wielka panika ze nie ma jak przechować ,brak lodówek ,odczekać po szczepieniu a teraz w autobusie w aptece wszędzie cię zaszprycują to o co tak naprawdę chodzi?????
1
@Bunk420 Maseczka chirurgiczna ma chronić przed bakteriami a nie wirusem,dobrze poczytaj o maseczkach jak lekarze o nich opowiadają!!!nie te pseudo profesory!!!!
0
@ViscaBarca123 Czyli cały sezon grasz piach jeden turnie i cyk złota piłka o ile urodzisz się w dobrym kraju!!!!
0
@Magicc89PL Ładnie powiedziane Eurowizja Futbolu można tak nazwać!!!!!
0
@MarioVeB! To tak jak Messi,w Barcelonie każda piłka przechodziła przez niego jak nie to opierdol i nastepny mecz ława a w PSG już tak nie ma i to widać po jego statystykach!!!
1
@DonAndrzejos Szpital czy trybuny dla niego bez róznicy niech gra wszystko od deski do deski aż się połamie i wtedy go pożegnać.
0
@Janiama A ile z tego tylko z powodu Covid powinni podawać takie dane a nie ilu zmarło!!!!
0
Chociaż tu nie było przekrętu!!!!
0
@FcBeniU A ile dawali tacy gracze jak Xavi i Iniesta dla nas i jakoś nie dostali złotej piłki!!!!
0
@BARCA1899Messi A po co w roli piłkarza ,pospacerować po boisku,a na inne stanowiska kasy nie będzie!!!
0
@korn234 HAHAHA niech wielki Messi zagra z reprezentacją polski i wygra mistrza europy choćiaż!!!!!
0
@siara10 Chciałbyś tak dobijać ale za cienki w uszach jesteś,zazdrościsz mu co ???????
0
@ZefkaKG PSG kolego nie Barcy!!!!!
0
@Matusiak95 Ale Messi nie jest zwodnikiem Barcy,to za co ma się odegrać?
0
@Elvisek Messi nie jest zawodnikiem Barcy, na całe szczescie,mam szacunek do niego co zrobił dal Barcy ale jego czas minął,sam powinien to wiedzieć ale on nie nazywa się Iniesta!!!!
0
@Zagorzały Fan F.C.B Jak by Messi miał nie wygrać to by na gali go nie było!!!
0
@bafi Od dwóch lat Messi pod formą!!!
0
@burza1982 A co on takiego dał w ostatnich dwóch latach???
0
@Hugo76 Daj Messiego do reprezentacji Polski i niech zrobi mistrza świata,to gra drużynowa kolego a nie indywidualna,a Lewy przykrył czapka Messiego w ilosci zdobytych bramek,ile ten najlepszy piłkarz na świecie ma bramek w lidze????
3
@FCBMati10 ogladasz eurowizję?To teraz masz piłkarską Eurowizję!
6
@ZefkaKG Ciągnął strzelał bramki z ogórkami a gasł w meczach z lepszym przeciwnikiem sorry ale oglądałem wszystkie mecze i widziałem zjazd formy Messiego i jego spacery po boisku.
1
@LRey Czas Messiego w Barcie się skończył już nie dawał tego co wcześniej,zawsze zostanie legendą ale o rok za długo tu był.Czas zacząć układać wszystko od nowa,tylko pytanie kim?
3
@ZefkaKG Co takiego zrobił że zasłużył na złotą piłkę?Tylko nie wyjeżdżaj z Copa America bo to tylko 4 czy 5 meczy.
0
@Pawlak1992 Bo nie zasłużył oglądałeś Messiego w całym sezonie i odpowiedz sobie czy zasłużył na tą nagrodę,najlepszy piłkarz swiata ma jedną zdobytą bramkę w lidze!!!!
0
@Pawlak1992 A czemu odwołali w zeszłym roku???odpowiedz sobie sam co to za plebiscyt!!!
0
@Pawlak1992 Kasa kolego!!!!
0
Messi pewniak bo po co go sciagał do PSG dał mu gwarancję zdobycia złotej piłki arab!!!
0
@Joe_Pesci dorzucą jeszcze dwa chomiki i suchy chleb dla konia i bierą!!!
0
@apollo 1001 A cały sezon grać piach i spacerować po boisku!!!
1
Do końca sezonu niech gra każdy mecz od dechy do dechy aż złąpie kontuzję i wtedy mu podziękować za współpracę.Lepiej tak niż na trybuny go wysyłać,obudzi się z kontuzją po sezonie bez klubu!!!