catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Meskalina No ten powinien swojego szamana śćiągnąć do Barcy i zmienić tych lekarzy na jednego.
0
@Gallaret Masz rację ,kiedyś ,musiał nastąpić taki moment że Messi odejdzie już nie dawał tyle co kiedyś i ciągle piłka była grana na niego,ostatnie sparingi pokazały jak gra cały zespół cała 10 biega za każdą piłką,szkoda tylko że tak musiał odejsc.Nie dowiemy się co tam się naprawdę stało i jak zła jest sytuacja.Mam nadzieję że uda się zarejstrować nowych graczy plus tych kilku młodych co się pokazało i zaczną biegać przez 90 min,walczyć o zwycięstwo w każdym meczu.Klub został odszedł tylko zawodnik legenda jak kiedyś w realu Raul czy teraz Ramos.Visca Barca!!!!
8
@Fenelon Dokładnie ,ile nawet sam Messi miał w niektórych meczach to 90 procent strat.On wiadomo że za mało gra taki Gomes na siłe był wystawiany i grał piach on chociaż powalczy o piłkę.
1
@Kwiatek67 Na szczęście nie ma już frajera w zarządzie.
0
@marcin62 A dlaczego uważasz to za patologie są ludzie którzy bronią wolności w taki czy inny sposób, bo to co zaczynają wyczyniać żeby tylko szpryce sprzedać to przechodzi ludzkie pojęcie.
1
Komentarz usunięty
2
@Bobo25 A po co facet wychodzi na ulice jak widzi poruszający się pojazd???
1
Młodzież dzisiaj świetne zawody,Depay widać dojzałość piłkarską zakonczona piękną bramką.
0
@Veysel Umtiti już niestety nie wróci do takiej formy jaka była a w poprzednim sezonie to poza Araujo cała obrona grała żałośnie,Longlet miał jeden sezon bardzo dobry.
3
@MesQueUnClub_87 Od razu branża monopolowa ruszy ze sprzedażą!!!!
5
@Alberto1031 I bardzo dobrze że tak trzymać,pozbyć sięszrotu który nic nie wnosi a nie Griezmanna który jest ciągle zdrowy i do dyspozycji.Dembele,umtiti,pjanic to są problemy a nie Griezmann.
2
@Firestone Dokładnie tak taki Gomes to 3 sezony się tu bujał i nic nie wnosił!!!
1
@JohnnyBarca A dlaczego uważasz że rezerwowy??
3
@catalanian09 W końcu jakiś kibic klubu a nie M10!!!Brawo!!!
0
@korolocik Messi już się nie nadaje do gry we wszystkich meczach od deski do deski.
1
@BartqRKO Kto najwięcej posmaruje ten będzie gospodarzem!!!!
0
@korolocik Aguero i Fati po takiej przerwie to nawet do Griezmanna nie mają podejscia.
7
Pozbedą się Griezmanna a potem odejdzie Dembele za free i zostaniemy w czarnej d...e.
0
@Borneo Przecież ci nie powiedzą że osoby zaszczepione też chorują bo całkiem nikt się już nie zaszczepi i plan upadnie.Dzisiaj pisali że 3 dni po szczepieniu zmarła 36 nauczycielka i stwierdzili że z przycczyn naturalnych,przecież to jakaś komedia jest!!!!!
0
@Borneo A wiesz że już wykryli szczep nazywa się Lambda i pochodzi z Peru i z tego co piszą te szczepionki nie działają na ten wariant,to jaki jest sens tych szczepień????
1
@Cochise Czemu piszecie o tych pseudo szczepieniach skąd wiadomo że to działa dlaczego jeżeli firma farmaceutyczna twierdzi że lek działa to bierze pełną odpowiedzialność za swój towar tak.Zobacz jak firma J&J w stanach narozrabiala ile ma do zapłacenia odszkodowania.
0
@Borneo A skąd mam wiedzieć że już nie przechorowałem bezobjawowo o ile to wogóle możliwe ale według ich jest i nie mam już odporności naturalnej,to po co mi szczepienia?????
1
@korolocik ale są jeszcze inni którzy się nie nadają a biorą nie małe pieniądze.Messi powinien zrobić jak Błaszczykowski w Wiśle jeden sezon za najniższa pograć zeby klub podratować .
9
@Pawel1985 niech weźmie tyle i Barca jest w stanie mu teraz dać ,resztę dorobi z reklam i gra jak tak przecież kocha klub ,a nie na sile wyprzedawać graczy którzy jeszcze pograją więcej jak dwa sezony.
7
Dzbanele się potłukł,szkoda że już nie odpali,hahhahah,takie małe fopa poprzedniego zarządu a wszyscy Griezmanna sprzedają gdzie chłop nie wiadomo kiedy ostatnio jakąś kontuzje miał.
1
@Janas11224 jest więcej takich pasożytów bo Pjanic też już nic lepszego nie wniesie a ma niemałe zarobki.
0
Dembele kontuzja?Znowu???
3
Pedri dzisiaj beznadziejny!!!!
1
@swiergol2 Dokładnie ostatni jego kontrakt i poszedł za kasą,przydał by się, ale nie był niezbędny jak by był ,było by OK.
1
@swiergol2 34 letni już nie powinien grać wszystkiego od deski do deski to będzie miał siły mijać zawodników.To już wiek robi swoje.