1

@Meskalina No ten powinien swojego szamana śćiągnąć do Barcy i zmienić tych lekarzy na jednego.

0

@Gallaret Masz rację ,kiedyś ,musiał nastąpić taki moment że Messi odejdzie już nie dawał tyle co kiedyś i ciągle piłka była grana na niego,ostatnie sparingi pokazały jak gra cały zespół cała 10 biega za każdą piłką,szkoda tylko że tak musiał odejsc.Nie dowiemy się co tam się naprawdę stało i jak zła jest sytuacja.Mam nadzieję że uda się zarejstrować nowych graczy plus tych kilku młodych co się pokazało i zaczną biegać przez 90 min,walczyć o zwycięstwo w każdym meczu.Klub został odszedł tylko zawodnik legenda jak kiedyś w realu Raul czy teraz Ramos.Visca Barca!!!!

8

@Fenelon Dokładnie ,ile nawet sam Messi miał w niektórych meczach to 90 procent strat.On wiadomo że za mało gra taki Gomes na siłe był wystawiany i grał piach on chociaż powalczy o piłkę.

1

@Kwiatek67 Na szczęście nie ma już frajera w zarządzie.

0

@marcin62 A dlaczego uważasz to za patologie są ludzie którzy bronią wolności w taki czy inny sposób, bo to co zaczynają wyczyniać żeby tylko szpryce sprzedać to przechodzi ludzkie pojęcie.

1

Komentarz usunięty

2

@Bobo25 A po co facet wychodzi na ulice jak widzi poruszający się pojazd???

1

Młodzież dzisiaj świetne zawody,Depay widać dojzałość piłkarską zakonczona piękną bramką.

0

@Veysel Umtiti już niestety nie wróci do takiej formy jaka była a w poprzednim sezonie to poza Araujo cała obrona grała żałośnie,Longlet miał jeden sezon bardzo dobry.

3

@MesQueUnClub_87 Od razu branża monopolowa ruszy ze sprzedażą!!!!

5

@Alberto1031 I bardzo dobrze że tak trzymać,pozbyć sięszrotu który nic nie wnosi a nie Griezmanna który jest ciągle zdrowy i do dyspozycji.Dembele,umtiti,pjanic to są problemy a nie Griezmann.

2

@Firestone Dokładnie tak taki Gomes to 3 sezony się tu bujał i nic nie wnosił!!!

1

@JohnnyBarca A dlaczego uważasz że rezerwowy??

3

@catalanian09 W końcu jakiś kibic klubu a nie M10!!!Brawo!!!

0

@korolocik Messi już się nie nadaje do gry we wszystkich meczach od deski do deski.

1

@BartqRKO Kto najwięcej posmaruje ten będzie gospodarzem!!!!

0

@korolocik Aguero i Fati po takiej przerwie to nawet do Griezmanna nie mają podejscia.

7

Pozbedą się Griezmanna a potem odejdzie Dembele za free i zostaniemy w czarnej d...e.

0

@Borneo Przecież ci nie powiedzą że osoby zaszczepione też chorują bo całkiem nikt się już nie zaszczepi i plan upadnie.Dzisiaj pisali że 3 dni po szczepieniu zmarła 36 nauczycielka i stwierdzili że z przycczyn naturalnych,przecież to jakaś komedia jest!!!!!

0

@Borneo A wiesz że już wykryli szczep nazywa się Lambda i pochodzi z Peru i z tego co piszą te szczepionki nie działają na ten wariant,to jaki jest sens tych szczepień????

1

@Cochise Czemu piszecie o tych pseudo szczepieniach skąd wiadomo że to działa dlaczego jeżeli firma farmaceutyczna twierdzi że lek działa to bierze pełną odpowiedzialność za swój towar tak.Zobacz jak firma J&J w stanach narozrabiala ile ma do zapłacenia odszkodowania.

0

@Borneo A skąd mam wiedzieć że już nie przechorowałem bezobjawowo o ile to wogóle możliwe ale według ich jest i nie mam już odporności naturalnej,to po co mi szczepienia?????

1

@korolocik ale są jeszcze inni którzy się nie nadają a biorą nie małe pieniądze.Messi powinien zrobić jak Błaszczykowski w Wiśle jeden sezon za najniższa pograć zeby klub podratować .

9

@Pawel1985 niech weźmie tyle i Barca jest w stanie mu teraz dać ,resztę dorobi z reklam i gra jak tak przecież kocha klub ,a nie na sile wyprzedawać graczy którzy jeszcze pograją więcej jak dwa sezony.

7

Dzbanele się potłukł,szkoda że już nie odpali,hahhahah,takie małe fopa poprzedniego zarządu a wszyscy Griezmanna sprzedają gdzie chłop nie wiadomo kiedy ostatnio jakąś kontuzje miał.

1

@Janas11224 jest więcej takich pasożytów bo Pjanic też już nic lepszego nie wniesie a ma niemałe zarobki.

0

Dembele kontuzja?Znowu???

3

Pedri dzisiaj beznadziejny!!!!

1

@swiergol2 Dokładnie ostatni jego kontrakt i poszedł za kasą,przydał by się, ale nie był niezbędny jak by był ,było by OK.

1

@swiergol2 34 letni już nie powinien grać wszystkiego od deski do deski to będzie miał siły mijać zawodników.To już wiek robi swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?