1

@VbamboeB To lekarz niech zmieni zawód nie po to się uczył żeby wybierać,tak jak byś jechał do mechanika a on sobie będzie wybierał usterke trochę to naciągane,on ma leczyć a nie wybierać,jakoś prywatnie się Covida nie boją chyba wakacji sobie nie robi Covid.Ja nie powiedziałem że nie ma Covida ale jest wykorzystywany w inny sposób.To wszystko się kupy nie trzyma powiedzieli że wystarczą pierwsze szczepienia,zaszczepieni nie bedą zarać i chroni przed Covid,potem powiedzieli że za krótko działa i trzeba doszczepić teraz tylko chroni przed ciężkim przebiegiem,okazuje się nie do końca prawdą bo umierają również zaszczepieni.A nowa szczepionka nie była dopuszczona bo stwierdzili za małą skuteczność a nie trwały badanie tyle czasu a te szczepionki robione na szybko też nie mają skutecznośći o jakiej podaje producent.To tak jak firmy samochodowe podają że silnik spala 5 litrów a tak naprawdę cięzko uzyskać takie spalanie.Do tego szczepionki były dopuszczone tymczasowo bo nie było leku tak twierdzili,amantadyna nie zbadana do dzisiaj a wydany lek przez PFIZER który kosztuje ok 700 dolarów za pacjenta i co już przebadany??

1

@VbamboeB Nadprogramowe zgony są spowodowane nieleczeniem chorych to nie są tylko zgony na Covid,niech zabiorą dodatki Covidowe dla lekarzy i dają dodatki za wylecznie to zobaczył byś jak sytuacja by się zmieniła,wiem jak wygląda leczenie bo teściowa jak chodziła do lekarza dwa razy w miesiącu tak w czasie pandemi nie była cały rok a była bardzo zchorowana niestety już jej nie ma.Co do szczepień to podawać dawkę co 3 miesiące to coś jest nie tak.Teraz dopuscili nową szczepionkę Novavax robiona w tradycyjny sposób badana cały rok dłużej,tylko zastanawiające jest że tak długo czekała na zezwolenie a może była bardzo skuteczna i dlatego była wstrzymana?tego i tak się nie dowiemy a wiemy jak działają firmy farmaceutyczne liczy się tylko zysk a nie zdrowie na przykładzie J&J którego już nie ma bo ogłosiła upadłość bo nie stać ich na wypłacenie odszkodowań.W Niemczech już 1200 wniosków złożonych o rente po szczepieniu,także to loteria,nie wiesz jak trafisz.U córki w szkole nauczycielka połowa twarzy sparaliżowana po szczepieniu sama to przyznała.Także każdy niech sam wybiera a nie jest zmuszany do wzięcia preparatu.

0

@VbamboeB To dlaczego przy innych szczepieniach nie podpisujesz sterty papierów i nie bierzesz odpowiedzialnośći na siebie,co po innych nie możesz mieć Nopu??A po Covid jak po każdej chorobie nie leczonej możesz mieć powikłania to normalne jest bo po grypie nie leczonej też możesz umrzeć a też można zaliczyć ją do tej samej grupy bo to wirus jest i ciekawi mnie jak ten Test PCR odróżnia wirusa i pokazuje że to akuray Covid jest jak są setki wirusów.

1

@Remi70Nazywasz ludzi antyszczepy a napewno więcej z tych ludzi ma więcej szczepień zrobionych od ciebie a nie ma zamaiaru być królikiem doświadczalnym.

0

@osa91 Zależy od organizmu każdy inaczej napewno przejdzie,niektórzy nawet nie zauważą że ją mieli.Tylko skąd wiadomo co masz po testach PCR a jak on odróżnia covid od grypy jakiś myślący test??

2

@Piernik A odpowiedz sobie dlaczego Pfizer i żadna firma nie bierze odpowiedzialnośći za powikłania,nie zastanawia cię to???Jak taki Jonsson potrafił sypać latami azbest do pudru dla dzieci to wiesz jakie można mieć zaufanie do firm farmaceutycznych.

0

@mikokarla Tylko zmiany przekreśliły ten mecz,Gavi w przerwie poinien być sciągnięty i Depay wejsć na góra 10 minut i nie na 9 bo błąka się tam bez celu.

0

@ferdas_rawa Nie przedłużać z Roberto i coś tam znowu ubędzie,sprzedać jeszcze co się da i jakoś będzie.

0

@Commandement Co w tym śmiesznego idż do ubezpieczalni i uezpiecz się od powikłań po szczepieniu jak jakąś znajdziesz to daj mi znać bo narazie tylko słyszę że nie wypłacają po zaszczepieniu.A podpisywałeś kiedyś odpowiedzialność za jakiekolwiek szczepienia bo ja nie a mam komplet plus kilka dodatkowych.

0

@tom9001 Ale chyba lepiej coś wziąść niż czekać na szpital bo teraz to umieralnie oni czekają tylko na takiego pacjenta a potem tylko kasę liczą!!!

0

@tom9001 Lek ma 60 lat to napewno jak poszukasz to znajdziesz więcej niż na temat tego syfu co podają i nie chcą podać składu podstawowego.

0

@Commandement To nie przeciwnicy szczepien a przeciwnicy tego eksperymentu,napewno wszyscy mają szczepienia które są obowiązkowe plus jakieś dodatkowe to dlaczego antyszczepionkowcy tego nie rozumię?

0

@mesi8191 jak pracujesz w służbie zdrowia to powiedz co brać w pierwszych dniach,to powinni lekarze ci powiedzieć,bo lekarz może coś przepisać ale tylko po znajomośći.

0

@MarFan Jak masz znajomego lekarza to przepisze ci coś innego.

1

@Wizz777 Dokładnie powinni go na maksa wyeoksploatować,nie wierze że obyło by się bez kontuzji i wtedy go pożegnać.

0

@mesi8191 Niech zabiorą dodatki Covidowe ktore dostają niesłusznie to spadnie umieralność na Covid!!!!

5

@mate92 Dalsze dawki, ale ciągle to ta sama szczepionka i 10 dawek ci nie pomoże bo mutacje bedą je omijać,3 dawka nie jest zmodyfikowana pod omicrona a pewnie już gdzieś rodzi się nowa odmiana.

5

Bayern tylko wypożycza,przecież on nie kupi nic od Barcelony,szkoda nawet z nimi rozmawiać,a co ma za sens wypożyczenie Desta.Jest inny szrot który całowicie nic nie daje drużynie to ich się powinni najpierw pozbyć.

0

A szrot zostanie od taka to rewolucja w Barcelonie,niech najpierw się pozbędą zbędnego balastu a potem myślą o zmianach.

1

Przychodził w miejsce Busqetsa jakoś go nie widziałem na tej pozycji tylko rzucają nim wszędzie poza środkiem gdzie miał grać,sprzedać wszystkich i grać Barcą B od rozwiązanie.

0

@sopelinho To nie przykład tylko życie widzisz sam nazywasz życie po imieniu Patologia w szpitalach.Niech zabiorą im dodatki covidowe to wszystko się zmieni za co mają dostawać dodatkowe pieniądze mało dostają.A szczepienia są dobrowolne jak będą przebadane to napewno wielu skorzysta jak z innych szczepien.

0

@ElGaudi Na taką próbe trzeba chociaż trochę techniki!!!!

2

ŁOOOO panie prawie kolejna kontuzja ale pleców u DeJonga!!!!

0

Dobrze że tamLuka nie było bo dalej remis by był!!!!

0

Komentarz usunięty

0

@buczus Lepiej jak Garcia początki miał i Lepiej niż Pique w kilku meczach widać braki rytmu ale jak złapie rytm i nie będzie kontuzji to będzie mocnym punktem,nie daje się łatwo przepchać.

1

Pamietam jak grałem w lidze okręgowej to taki L.De jong by sie łapał do składu jak był synem prezesa.Przecież on nie umie w piłkę grać.

0

@Commandement ale lek jest przeciwwirusowy i pomaga wiem z doswiadczenia 3 osoby w rodzinie wyleczone.

5

@sopelinho A skąd wiesz że to nie była grypa i jej powikłania,przecież też od grypy możesz dostać zapalenia płuc.Test powinien być robiony z krwi a nie jakieś płytkowe g..o to bardziej miarodajne by było.A co do zgonów na Covid to wiem jak to wygląda bo nie tak dawno odeszła moja teściowa i ma w wypisie zmarła na Covid chociaż przeszła go bezobjawowo a prawdziwą przyczyną był udar który dostała w nocy i przeleżała cała noc do tego choroby które miała bo możliwe że również dostała zawał jednoczesnie ,w szpitalu po badaniu krwi powiedzieli że musiała przejsć bezodjawowo bo ma tyle przeciwciał w sobie,niestety zchłysneła się wodą i przewieżli ją do innego szpitala gdzie były respiratory i tam dokończyli sprawę połozyli ją na oddziale covidowym zabrali telefon żeby nie było kontaktu i po dwóch dniach podłączyli pod respirator bo stwierdzili zapalenie płuc.po dwóch dniach zmarła,powiadomiliśmy policję bo szpital wypierał się że telefonu nie miała przy sobie po wizycie policji w szpitalu znależli telefon w szafce obok u pacjentki podłączonej pod respirator,no ona chyba nie korzystała z jej telefonu i na sam koniec wpis w akcie zgonu zmarła na Covid i jeden zgon wiecej do statystyk,chociaż nieprawdziwy. aludzie którzy się nie szczepią to nie antyszczepionkowcy bo wszystkie inne szczepienia maja a to nie jest szcepionka jak narazie nie została tak sklasyfikowana jest to prepaarat medyczny tymczasowo dopuszcony do walki z Covid19 i jest wciąż w fazie testów a ty bierzesz na siebie cala odpowiedzialność za powikłania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?