0

@deiw99Jak narazie się z tobą zgodzę,messi same straty,Roberto poza boiskiem.Grizmanna już nie ma ,Busqets bezpółciowo Piqe za wolny.Narazie taka pierwsza połowa.

1

Zobaczymy czy ma jaja i będzie rotował również Messim.W jego wieku nie powinien grać od dechy do dechy niestety co 3 czy 4 dni.Fizycznie nie jesteś w stanie czerpać przyjemności czujesz zmeczenie i gra nie sprawia ci przyjemnośći.

0

@MESSIah16 najwyższy czas,pożegnać jednego z najlepszych graczy.

0

@dawid12304 - 20 bramek to mamy Roberto na prawej stronie!!!!

0

@messi564 Wieku nie oszukasz po co brać kogoś na siłe w takim wieku.Ma 4mln a u nas dostanie 6 i jeszcze będą musieli za niego zapłacić.

0

@lucca87 Nie porównuj go z Iniestą bo to dwie różne osobowośći .Iniesta sam odszedł bo wiedział że nie da już z siebie maximum ze wzgledu na wiek,Suarez też już nie dawał tego co wczesniej i dlatego powinien sam odejść albo zmniejszyć swoje wynagrodzenie i zostać w Barcelonie.

26

Oddać za darmo Suareza który ma 33lata a zakontraktować 34 latka Brawo Janusze biznesu!!!Mam nadzieję że to tylko plotka.

0

Jeszcze Umtitiego dostaniesz gratis!!!!!

0

@StephanosCrushes Bayern ma lepszy scouting,ci ludzie widza co kupują u nas jakoś ostatnio blado to wyglada

0

@masik86 W samo sedno,dokładnie tak jest zakupów nie będzie.

0

Już ktoś dawał 150 mln za Fatiego nie wierze w to.Może od góry zaczną i sobie zmniejszą wynagrodzenie jełopy!!!!

0

@DonFerdinando Ciekawe jak długo pogra tym stylem???

3

@denks1984 Alenia pograł i wrócił drewniany jak był nikt go nie chce kupić.

0

Jeszcze troche i Barca odda Semedo i z 10mln dołoży!!!!

6

I Barca bez prawego obroncy brawo wy!!!!

2

Przecież oni nikogo nie kupią tylko sprzedają żeby jak najmniej na minusie wyjść .Bartek kończy karierę i próbuje jeszcze jakieś pieniądze organizować.

0

@xavi890 a myślisz że Roberto by se lepiej poradził z Bayernem???Chyb nie!!!

1

@Piszczu29 Ja nie krytykuje bo tak naprawdę nie ma co krytykować,jak pisałem dajmy czas zobaczymy jak bedą grać z lepszym przeciwinikiem widze że młodzież jest głodna gry bardziej się boję o dziadków że nie dadzą rady fizycznie wytrzymywać takiego pressingu.Myślę jeszcze że Messi chociaż powinien stwarzac pozory że próbuje odebrać po stracie a nie patrzeć na przeciwnika jak gna do przodu.Pożyjemy zobaczymy szkoda tylko Puiqa bo napewno jest lepszy od Alenii.

0

Niech zostanie ,trener tez chyba nie zagrzeje tutaj długo miejsca.Jak narazie to wyglada wszystko po staremu ale zobaczymy za kilka kolejek.

0

@Piszczu29 jak narazie to żadnego konkretnego przeciwnika nie mieli i wszystko grali u siebie,czas pokaże co dziadki jeszcze pograją.

1

@Baks zgodzę się z tobą w pełni narazie nic się nie zmieniło,Messi dalej człapiący.

0

@Mroziu Dokładnie ten to dopiero drewno!!!!nawet w Betisie się nie sprawdził!!!Rafhinia o 2 klasy lepszy.

1

@kamyk34 Messi niestety też powinien czasem odpocząć to już nie jest młodzieniaszek,gra od deski do deski nawet dla niego nie jest dobra bo traci głód piłki i drepta podczas meczu.

0

@batik17 Moze w tym jest problem że potrafi pominąć Messiego!!!!!

1

@JacaBarca Tylko że Aleni nikt nie chce!!!!

0

@ZeyersoN Wiesz z Tymi dziadkami już nigdy nie będzie taki sam.Zostaną same stare zgredy na 45 min gry!!!Ja oceniam gre rickiego tylko po tym co pokazuje na boisku,nie wierze ze wypada gorzej na treningach.

0

@ZeyersoN Obejrzyj mecze z Rickim a potem sie wypowiadaj i powiedz który z zawodników jeszcze tyle daje co on Alenia to drewno już lepszy od niego jest Rafinha Busqets następne drewno a gra w podstawie.Nie zrozumiane takie decyzje i trening nie przekonuje mecz to troche cos innnego a nie wierzę że on odstaje od reszty na treningach.

0

Oby nie wart tych pieniędzy jeszcze tego nie udowodnił.Tyle z transferów na ten sezon poukładać z tego co jest i do boju.

1

@ferdas_rawa Jak strzelał a w lidze mistrzów na wyjezdzie kiedy ostatnio bo mi wyleciało z głowy 4 lata temu??

0

@MaziFCB Puig dostał szansę i w pełni ją wykorzystał on powinien już grac,naprawdę dużo widzi i nie boi się trudnych zagrań a także bardzo dużo biega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?