cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1. Ulubiony zawodnik - Lionel Messi, Luis Suarez i Artur Boruc
2. Najmniej lubiany piłkarz - Cristiano Ronaldo
3. Najlepszy piłkarz - Lionel Messi
4. Najlepszy transfer do klubu - Ronaldinho
5. Najgorszy transfer do klubu - Dmytro Chyhrynski
6. Najlepszy transfer z klubu - Pedro
7. Najgorszy transfer z klubu - Alexis Sanchez
8. Najbardziej przeceniony piłkarz - Dmytro Chyhrynski
9. Najbardziej niedoceniany piłkarz - Denis Suarez i Aleix Vidal
10. Ulubiony mecz - FC Barcelona 4:1 Arsenal FC i FC Barcelona 3:1 Manchester United
11. Najmniej lubiany mecz - FC Barcelona 1:3 Real Madryt i PSG 4:0 Barcelona
12. Najlepszy trener - Pep Guardiola
13. Najgorszy trener - Tata Martino
10
Gdzieś jest, panie Laporta? Wracaj prędko!
2
Świetne :D
3
I nawet to mu nie wyszło :c
4
Stał, asystował i doglądał grę kolegów z bliska XD
1
Goooolazooooo! :D
2
Pogratulujmy, zachowajmy klasę i.. rozje*my ich za rok. Tyle. :)
1
Chłopaki, idźcie walnąć sobie po 50-tce i odpoczywać, jutro niedziela, oby słoneczna, wyskoczy się nad jeziorko czy gdzie. Będzie dobrze! My też mieliśmy swój czas, porywaliśmy - wrócimy i w to miejsce, w którym dzisiaj stoją Blancos. Wierzę w to ogromnie. A im, no cóż, wypada pogratulować. Byli lepsi. A za rok.. a za rok daj Boże my będziemy. Nie łamcie się, wiele się naprzeżywaliśmy, ale za nasz klub można umierać. Jesteśmy i będziemy lepsi, pozdrowionka Mordy! :D
27
Skoro zostawiła, to lepiej dla Ciebie, że zrobiła to teraz i okazała się suka właśnie w tym momencie, niż gdybyś się bardziej przywiązał. Stary, znajdziesz lepszą. Trzymam kciuki Mordko i oby Juve wygrało, poprawi humorek! ;)
0
http://www.stream2watch.cc/livenow/mma-live-stream/30152/ksw-39-colosseum-live-stream
enjoy, działa ladnie, acz lekko spóźiony ;)
0
XD na pewno z tym zarządem
0
Dziękujemy Panie Enrique, ale dobrze, że idzie nowe. Żadnego Unzue, chyba, że dalej chcemy paprać się w gównie.
0
Madryt 1:0. Niestety..
0
Brak mózgu panie Digne. W takiej sytuacji trzeba juz było dac sie wykazac Marcowi. Czerwo.
0
*złotego buta :)
2
Niczym Glik po przejściu do Monaco :D
96
Pique - on kiedyś naprawdę musi zostać tym prezydentem! Ależ to będzie wojna z Madrytem :D
86
Po tylu latach ciężkiej pracy, harowania na boisku, Szefuncio zasłużył jak nikt inny! Ależ miałem banana na twarzy jak strzelił! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na zwycięstwo trzeba sobie zapracować ciężką pracą - szarzy ludzie pracują po 8 godzin dziennie, żeby zarobić w tej naszej Polsce często marne pieniądze, a chłopakom nie chciało się wczoraj biegać (pomijając Neya). Smutne. Smutnym też było patrzeć na te twarze, z reguły promienne i pełne radości. Barca nie raz się podnosiła i wierzę, że znów to zrobi. Ale trzeba przysłowiowo zapie*dalać. Samo się nie wygra, MSN wszystkiego nam nie pociągnie. I choć awansowi daje małe szanse, liczę, że powalczymy o to, co przed nami. Vamos! :)
1
PSG niczym Grey zabrało dziś Barcelonę do "czerwonego pokoju". Nie odmówiła.
0
Patrząc na grę Rakiety i niejako Denisa, żałuję, że swego czasu Don Adres z Generałem Hernandezem tak nas rozpieścili..
0
Złamał Rafę! Jeszcze pogra :)
0
Spokojnie, świetna asysta oznacza ewentualnie darmowy popcorn na następny mecz na trybunach.. A on jest tak przydatny, tak świetny w ofensywie, i tak sympatyczny.. Aj! :(
0
Szanowałem Lucho jak tylko się dało, ale trzeba powiedzieć wprost- gość równo pod sufitem nie ma, i nie zapłaczę, jak go z nami nie będzie. Dlaczego nie gra Vidal? Co to za testowanie Mathieu na trudnym stadionie Eibar? Dodatkowo Rakieta z Ardą? Serio?
Wiem wiem, pewnie wygramy, ale już mam niesmak, który pewnie z każdą minutą będzie narastał. Nie dajesz się polubić panie Lucho..
6
zwrotny* :P
Oby :)
0
Lecimy dalej! Podobno w przerwie dostarczą tego psa przewodnika, spóźnili się z dostawą!
0
Panie arbitrze, tak szybko? xd
0
Niestety, drużyna pod formą. Jedyne na co potrafimy się zebrać to bezproduktywne klepanie od jednej do drugiej strony, lub od formacji pomocy do obrony, bo dużo rzadziej klepiemy na połówce rywala. Leoś się stara, ale niestety literki S i N z wielkiego trio gdzieś zapodziały formę, i zostało nam M. Pomoc to cień pomocy sprzed lat, bez magii, bez polotu. Andres się stara, ale chyba od patrzenia na Andre sam wpada w dołek i gra jak gra. Nasz dzik w obronie siedzi na ławce, szybszy i zwrotniejszy, a co najważniejsze lepszy w kreacji Alba również, Sergi Roberto jakoś też nie zachwyca, a nasz Mister wciąż olewa sprawiającego ostatnio dobre wrażenie AV. Niestety, coraz bardziej uwidaczniają się braki Luisa na stanowisku trenera, co idzie w parze z małą ilością pomysłów na wyjście z tej patowej sytuacji. Unzue też wiecznie genialnych innowacji podsuwać mu nie będzie. Mimo wszystko ta paka nie raz pokazywała, że warto wierzyć, pomimo wszystko. To nam pozostaje. W końcu to nasza wielka Barca, chwilowo osłabiona. #trust :)