0

W punkt! XD

24

Prawda jest taka, że zachowujemy się jak stado buraków. Jeśli dajemy się prowokować, to znaczy, że mamy bardzo słabą psychikę. Roberto żenada, Pan Messi spacer, Suarez poza golem nic, Alba spec od pyskówek, a Pique myślami rucha już Shakirę na słonecznych plażach Dominikany. Gramy słabo, a dopóty Ramos nie wyleci, dostaniemy pewnie w dupę. Może i nawet zasłużenie!

8

Tak, oddajmy im Gomesa, Denisa i Paco razem wziętych, do tego dodajmy jakieś zmienne, że jeśli Griezz rozegra 10 meczy to zapłacimy dodatkowe 50 milionów.. czy ta banda niedorajd potrafi coś raz załatwić, nie dając się wy*uchać w dupę? Jest klazula to jest klauzula, po to ktoś ją taką ustanowił, żeby Francuz kosztował 100, a nie 200 milionów..

0

stawiaj Villareal!

0

Barca B chyba spadnie. 0:1..

0

też parskłem srogo jak to zobaczyłem xd

22

19

byłoby możliwe, gdyby to była 64 minuta, w 65 raczej wątpie.. :(

0

Wypłata nastąpi na podane przez Ciebie konto, rzadko to sprawdzają. Przy okazji stary w poleceniu wklej ten numer: 9999200374268, znaczy, jeśli chcesz xd

25

XD football manager 2k18

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Sam bym wybił tych hiszpańskich sędziów. Gol alaves do 72 niemalże zamyka kuponik, a Ci drugi spalony z dupy.. banda idiotów!

1

Za wszystko co zrobił: cześć i chwała, bo takowe należą się bohaterom, a niewątpliwie, dla Barcelonismo Andres takim był i takim pozostanie! Ale niestety, motorycznie, fizycznie i poniekąd czasem chyba też psychicznie (wiek oddziałowuje, chciałoby się sporo, ale czasem pewnych barier się nie przeskoczy) - Andres niestety odstaje. Można zakładać, że mógłby pełnić rolę rezerwowego jak Xavi w ostatnim sezonie, ale nie lepiej pożegnać go jako bohatera, a dać szansę wciąż młodemu Aleni, który uczył się pod okiem "Mistrza"? Uważam, że to byłoby najlepsze rozwiązanie, przy całej tej ogromnej sympatii, jaką piłkarski świat darzy Don Andresa :)

2

BEDNAREK GOL W DEBIUCIE! SWIECI 2:0!

0

Że Harvey Dent?

5

Jedna kobieta, ta najsilniejsza. Kobiety z głodu zrobią wszystko, więc podstępem zabrałyby się za facetów i ich zwyczajnie zjadły. Brak pożywienia przez dłuższy okres zaszczepia wśród ludzi dziwne zachowania i skłonności. Gdyby zostały już same kobiety, jedna z drugą zakłóciłyby się o kosmetyki, facetów których zjadły, upodobania, kolor włosów czy sukienkę do ubrania. Tak sądzę. xd

2

Kurła kiedyś to było, nie to co teraz, słabe te Reale :(

3

Dziwi mnie ta Wasza radość. I jednych i drugich osobiście nienawidzę, remis był o tyle dobry, że nie musiałem się cieszyć przy żadnej z bramek.. :)

63

Nigdzie, dla Twojego dobra :)

0

Technicznie mamy piłkarzy wcale nie gorszych od tych, którymi dysponował Pep - to jedynie w gestii myśli i pomysłów Valverde leży problem. Oczywiście, wyniki są, ale już po samym doborze taktyki w wersji 4-4-2 widać, że przybliżenie nam złotych czasów przez szkoleniowca będzie trudnym zadaniem, a szkoda.

5

Szanuję za komentarz, szczególnie Jego drugą część. Momentami mam wrażenie, że ów Pan siedzi tu dla klikanych lajków, choć nie umniejszam Jego pracy co do istotnych newsów.

1

Umtiti MOTM! Skała!

0

1:0!!! :) LUISITO!

0

Żółta? No przesada...

0

13 lat stykło chociaż?

24

Co się wydarzyło w meczu Nantes PSG XD sędzia biegł, zahaczył go przypadkowo piłkarz Nantes, ten wstając zamachnął się i chciał mu oddać, po czym dał mu drugą żółtą i podyktował rzut wolny dla PSG XDD

0

Gomes ma taśmy Panowie. Współpracuje po godzinach z Benzemą.

9

#ValverdeufamTobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?