0

Stella Cox :/

20

A! Zdecydowanie!

0

Mają Kariusa a chcą Oblaka? To jak zamienić Messiego na Brożka :/

Edit: z całym szacunkiem do młodego Pawła rzecz jasna :(

12

Uff, to jednak dalej może zostać moją kobietą, cudownie!

0

A mi zwyczajnie szkoda Kariusa. Gość pracuje cały sezon, niefart + naruszona psychika po pierwszym błędzie i staje się antybohaterem. Ramos.. nie będę już nic dodawał. Bez Egipcjanina Live grało dużo gorzej. No nic, gratulacje dla "szczęśliwych" zwycięzców.

1

Piłkarsko, to my jesteśmy co najwyżej na Grenlandii. :(

10

Jeżeli odejdzie do Japonii - zestaw sushi z biedronki, jeżeli do Chin - zapiekane psie jądra.

1

Ostatecznie, to nie kibice kupują :)

6

Niesamowita drużyna, znana światowa marka, wielkie nazwiska.. Marc mówi, bo musi mówić, a kaska się zgadza. ;c

0

News z serii: Messi zjadł rano śniadanie, a potem obiad. Nie rozumiem go za bardzo XD

13

Ja wiem, powiecie: "Przecież mamy dublet, czemu nadal narzekacie? Są trofea? Są!". Ja wiem, 15 lat temu ani trofeów, ani wielkiego stylu nie było. Ale wtedy kiełkował, wzrastał. No i właśnie, te niecałe 15 lat temu zakochałem się w pewnej ekipie, ze względu na to, że była inna. Niepowtarzalna. Bo tego nie dało się powtórzyć! Te podania, wymienność pozycji, wysoki pressing. Nie pokochałem Barcelony dlatego, że była na topie, ale dlatego, że grała to, czego nikt inny nie mógł powtórzyć. Odbijając piłeczkę, ktoś mógłby powiedzieć: No tak, ale wtedy mieliśmy Kszawiego, Iniestę i Busquetsa w najlepszej formie. A teraz? Mamy Gomesa!" No tak, ale tego Busquetsa, tego Xaviego i tego Don Andresa ktoś kiedyś wynalazł. Ktoś wskazał palcem w grupie młodych rówieśników, wyprowadził na środek i powiedział: "Ty, młody, nadajesz się. Wpadaj na trening ze starszymi, sprawdzimy jak sobie radzisz". I w, może całkiem podobny sposób weszli oni do zespołu. A teraz? Pamiętacie, dlaczego tak się cieszyliśmy, a przynajmniej ja, kiedy Ernesto obejmował barcelońskie stery? "Da szansę młodzieży, tiki taka ożyje, wzmocni pressing". Nic z tych rzeczy. Młodzieży prawie nie ma, a talent mają, założę się, że choćby w części porównywalny z wyżej wymienioną trójką, ale kiedy ma on eksplodować, jak nie jest odpowiednio pielęgnowany? A panowie pokroju Alenii coraz starsi. Tiki taka powoli umiera, pressing w paru meczach wyglądał ładnie, a w większości trwał przez 30 minut spotkań, reszta to bronienie wyniku. Ta.. Barcelona i bronienie wyniku? Kiedy opowiadałem tacie, że Barca nie wychodzi z własnej połowy z Romą, mówił że nie wierzy. Ja też nie wierzyłem. Kocha się nie dla suckesów, to taka puenta, przynajmniej moja. I ja życzyłbym sobie kogoś innego na tym stanowisku. A jeśli pan Valverde dostanie szansę dalej trenować naszą ekipę, to niech coś się zmieni. Tego życzę sobie samemu. I może Wam!

1

I tak długo był zdrowy, lekarze nie mieli już co ze sobą zrobić w oczekiwaniu :c

1

Coutango XD

0

Zgadzam się w 200 % :)

0

Nie no, jesteśmy pośmiewiskiem dzisiaj, żenada, Valverde wypie*dalaj XD

0

A takie porównanko:D

0

Kolor naszych koszulek dzisiaj pozwala nas nazwać ogórami. A na pewno gramy jak ogóry. Dno i trzy metry mułu. Ale cały sezon poza paroma meczami tak wyglądał, Messidependencia i tyle w temacie, dobrze, że jeszcze mamy tego kreatywnego Coutinho, bo za Valderde będzie kim poratować wzrok..

4

XDDDD ja pie*dole, zenada, do tarcia chrzanu ten Mina sie nadaje

1

Rafinha! 1:2 :D

1

Z tym się zgodzę, ale ja jedynie wyraziłem opinię na temat ewidentnie przesadzonego wyboru Roberto na jednego z 5 najbardziej wartościowych obrońców. Jako piłkarza go lubię, ale nigdy w życiu bym go tam nie umieścił :)

1

Nadal uważam, że to przesada. O wartości nie stanowi jedynie wszechstronność, a jeżeli rozkładać już to na czynniki - Sergi jako obrońca posiada naprawdę wiele wad (nie wpajano mu tego od małego, bo nie uczył się gry na tej pozycji), jak choćby to, że bardzo często zdarza mu się zostawić odsłoniętą całą stronę, po przejściu do ataku. Jako obrońca gra przeciętnie, a gra dlatego, że Valverde do rotacji ma jedynie Semedo, któremu nie do końca jeszcze ufa. A mówimy przecież o wartościowych OBROŃCACH. :)

16

Z tym Sergim to gruba przesada, z całym szacunkiem dla naszego wychowanka :P

4

Słaby bait :c

1

Nie jestem za przesadną agresją, ale szkoda, że Zizou nie wykręcił jeszcze jednej ofiary z baniaka, może ten mecz przybrałby inny wygląd :c

0

Nie no, śmieszkowałem ziomal, chill :c

19

Niemożliwe, że to Casemiro XD

28

Na duży plus wejście Semedo. Chłopak, jak się na niego tylko postawi, będzie perełką! No i chyba częściej musimy dostawać czerwa, bo to jak Leo walczył w drugiej połowie - szok! :D

0

Cóż, Florek znów posmarował :(

1

Powinien mieć dożywotni zakaz sędziowania meczów tej rangi. Zabił widowisko, zniszczył spektakl, który rysował się po wbiciu bramki na remis przez Ronaldo. Masa błędów, brak odważnych decyzji wtedy kiedy ich trzeba.. Czy Var coś zmieni? Na pewno wydłuży mecze dwa razy, bo zapewne każdą z sytuacji, zanim zzoomują ekran, będą analizować po parenaście minut. Hiszpańscy sędziowie to dno, ot tyle..

0

W takim razie czerwo też dla Leo, bądźmy poważni..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?