1

Busi zejdź i oszczędź nerwów..

0

4:0. TO JEST MIAZGA!

0

Bayern demoluje. 3:0 i zupełna dominacja.

1

CI to zawsze pod górkę :P

0

Nie myl słowa "skuteczna" z "najlepsza" - graliśmy najskuteczniej, nie najlepiej :)

4

Messi chyba jednak żałuje XD

9

XDDD bramka z 5 metrów nie dla niego, gol po rajdzie i minięciu 5 zawodników.. elo XD

1

Kiedyś grywałem na "9" i świetnie tam sobie radziłem. Tak twierdził sam Tata Martino.

13

Tagliafico: "Co o mnie sądzisz?"

Barcelona: "Lubię Cię, ale jako przyjaciela" :)

1

Ewidentny spalony :P

3

Ale to tak jakby pisać komuś dlaczego Capriciosa jest lepsza od pizzy z ananasem. Niby można, ale bez sensu :v

1

Rooney w derbach Manchesteru.

16

O tej porze powinieneś już spać, bo pier**lisz jak potluczony. ;)

0

Bez przesady, że pierwszy. Kiedyś przeciwko Gęgą zawiódł na całej linii.

6

Ale jak Ćwiąkała miałby się wypisać z poważnego grania, skoro on piłkarzem nigdy nie był? :(

2



XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

ManU 3 zmiany w 1 połowie XD

1

Dzisiaj dłuższa pastunia na sobotę:



SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?

TATA: No jasne, o co chodzi?

SYN: Tato, ile za gieta?

TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?

SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zaa gieta.

TATA: No, jak tak bardzo chcesz wiedzieć 50 za gieta

SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 25 ziko

Tata się wkurza.

TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.

Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.

Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.

Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.

Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 25 ziko nie pyta często o pieniądze.

Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.

TATA: Śpisz synku?

SYN: Nie tato, nie śpię

TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 25 ziko o które mnie poprosiłeś.

Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.

SYN: Ach, dziękuję tato.

Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.

TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?

SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.

Tato, mam już teraz 50 ziko i mogę kupić gram zioleczka. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym pizdnac z tobą gibrzdyla.

Tata oniemiał. Objął synka i zaj*bal z nim wiadro.

6

Jakie to są ciepłe kluchy.. tak bezbarwna jest ta Barcelona że az boli

30

Czaicie, ze tak jeszcze przez rok?

49

Piątkowa pasta:

>lubisz żółty ser wędzony
>w twoim sklepie sprzedają tylko zwykły
>też spoko ale ty wolisz wędzony
>kradniesz go i wybiegasz ze sklepu
>został przez ciebie zwędzony

1

CITY XDD

14

Jestem pewien, że gdybym grał razem z tym śpaślakiem z numerem 9 na plecach to załadowałbym mu lepę w potylicę. Koleś psuje każde kolejne zagranie, a kiedy ktoś raz czy drugi dośrodkowaniem nie dogra mu piłki macha tymi łapami jakby walczył ze stadem komarów w powietrzu. Obecnie jest tak żenujący, że aż żal patrzeć.

0

Sergio Kabanos XDDDD

3

Nie wyglądało to na spalonego.. xd

3

Liverpool kolejna brama po niewielkim spalonym.

0

Kolega chyba Internet Explorer ma nadal zainstalowany :v

1

2. Czyli nie tylko ja to zobaczyłem XD

0

Że Hudson-Odoi? Nie wiem czy to już taki kaliber piłkarza, żeby nazywać go następcą genialnego Belga. A chodzi tu raczej o zastępstwo z miejsca i wejście do składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?