cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busi zejdź i oszczędź nerwów..
0
4:0. TO JEST MIAZGA!
0
Bayern demoluje. 3:0 i zupełna dominacja.
1
CI to zawsze pod górkę :P
0
Nie myl słowa "skuteczna" z "najlepsza" - graliśmy najskuteczniej, nie najlepiej :)
4
Messi chyba jednak żałuje XD
9
XDDD bramka z 5 metrów nie dla niego, gol po rajdzie i minięciu 5 zawodników.. elo XD
1
Kiedyś grywałem na "9" i świetnie tam sobie radziłem. Tak twierdził sam Tata Martino.
13
Tagliafico: "Co o mnie sądzisz?"
Barcelona: "Lubię Cię, ale jako przyjaciela" :)
1
Ewidentny spalony :P
3
Ale to tak jakby pisać komuś dlaczego Capriciosa jest lepsza od pizzy z ananasem. Niby można, ale bez sensu :v
1
Rooney w derbach Manchesteru.
16
O tej porze powinieneś już spać, bo pier**lisz jak potluczony. ;)
0
Bez przesady, że pierwszy. Kiedyś przeciwko Gęgą zawiódł na całej linii.
6
Ale jak Ćwiąkała miałby się wypisać z poważnego grania, skoro on piłkarzem nigdy nie był? :(
2
XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
ManU 3 zmiany w 1 połowie XD
1
Dzisiaj dłuższa pastunia na sobotę:
SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
TATA: No jasne, o co chodzi?
SYN: Tato, ile za gieta?
TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zaa gieta.
TATA: No, jak tak bardzo chcesz wiedzieć 50 za gieta
SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 25 ziko
Tata się wkurza.
TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.
Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.
Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.
Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.
Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 25 ziko nie pyta często o pieniądze.
Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.
TATA: Śpisz synku?
SYN: Nie tato, nie śpię
TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 25 ziko o które mnie poprosiłeś.
Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.
SYN: Ach, dziękuję tato.
Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.
TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?
SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.
Tato, mam już teraz 50 ziko i mogę kupić gram zioleczka. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym pizdnac z tobą gibrzdyla.
Tata oniemiał. Objął synka i zaj*bal z nim wiadro.
6
Jakie to są ciepłe kluchy.. tak bezbarwna jest ta Barcelona że az boli
30
Czaicie, ze tak jeszcze przez rok?
49
Piątkowa pasta:
>lubisz żółty ser wędzony
>w twoim sklepie sprzedają tylko zwykły
>też spoko ale ty wolisz wędzony
>kradniesz go i wybiegasz ze sklepu
>został przez ciebie zwędzony
1
CITY XDD
14
Jestem pewien, że gdybym grał razem z tym śpaślakiem z numerem 9 na plecach to załadowałbym mu lepę w potylicę. Koleś psuje każde kolejne zagranie, a kiedy ktoś raz czy drugi dośrodkowaniem nie dogra mu piłki macha tymi łapami jakby walczył ze stadem komarów w powietrzu. Obecnie jest tak żenujący, że aż żal patrzeć.
0
Sergio Kabanos XDDDD
3
Nie wyglądało to na spalonego.. xd
3
Liverpool kolejna brama po niewielkim spalonym.
0
Kolega chyba Internet Explorer ma nadal zainstalowany :v
1
2. Czyli nie tylko ja to zobaczyłem XD
0
Że Hudson-Odoi? Nie wiem czy to już taki kaliber piłkarza, żeby nazywać go następcą genialnego Belga. A chodzi tu raczej o zastępstwo z miejsca i wejście do składu.