cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 jeżeli chodzi o turniej uliczny, to poza bramkarzem Brazole powinni robić największy dym: Casillas - R.Carlos - Ronaldinho - Quaresma
3
@NaFazieHitman ale po co od razu ta nieuprzejmość :(
51
Nie do końca. Podjęcie pewnych decyzji już na starcie sprawiło, że w pewien sposób zaczęła się rysować unikalna drużyna. Ilu trenerów, abstrahując od jego pozaboiskowych "uzależnień" z miejsca zrezygnowałoby z R10 czy wstawiło młodego, nieokiełznanego Busiego do składu kosztem Yaya Toure? Pep ryzykował, nie bał się tego ryzyka podejmować i to zaczęło mu się opłacać. Uważam, że gdyby na tym miejscu pozostał Rijkaard, dość długo musielibyśmy czekać na pełen rozbłysk Messiego, a Busi być może nigdy nie zaliczałby się do grona najlepszych ŚPD na świecie. Może, bo tego nikt się już nie dowie.
0
Jak w kilku, jak on zagrał w 3 meczach? XDDDD
0
@tadzik447 bracia wiewiórkolec, jak ja ich nienawidzę :v
0
Bramka jak Fabsa w superpucharze z Porto! Cudowna akcja! :)
2
ARRRRRRR
4
Panie Kamilu, ale się Pan kozaczek zrobił w tych wywiadach. Znowu pyskowanko :p
0
@Isso89 :( XD bez płacenia coraz ciężej, ale jak masz z kim się zbić na konto to też się przyłączam do poleceń Netflixa
0
@Isso89 hqporner, mocna stronka
0
@Hudson właśnie trwają kwalki
1
@FDJ na 9 tylko Fabregas!!!oneone!!!1!
0
@Transu96 Valverde na nowicjuszu też wygrywał, ale odpalili mu klasę światową i chłop od razu aż przykucnął
0
:(
17
Uwielbiam gościa. Ciężko pracuje, widać, że kocha ten klub a ponadto jest mega sympatyczny. Oby został tu na długie lata, a nawet i do końca kariery. Genialny zakup, genialny człowiek, genialny bramkarz! :)
0
@4drian0 no, ale jednak jakiś użytek z tych 3 kk można zrobić haha :p
1
Panowie, jeszcze raz proszę o pomoc:
a czy b?
a:
https://www.futbin.com/20/squad/12154460
b:
https://www.futbin.com/20/squad/12154457
0
https://www.futbin.com/20/squad/11970871
Chopy, coś tu brakuje (pomijając po, ale tu mierny wybór chyba) jeszcze w tym zakresie cenowym czy działać i kupować? :D
1
@Maniek9444 aje, trochę biegam. 45 minut to fajny czas, ale na połowę stawki. Sam biegam w takich okolicach, bo na takim poziomie sprawia mi to frajdę. Cel na półmaraton w przyszłym roku to 1:40:00, dla mnie już dość fajny czas. Ale tak jak mówię, to nadal połowa stawki.
19
"Panie, ja tego nie ukradł, ja tylko wyniósł ze sklepu na chwilkę" - kopnąłeś, to kopnąłeś, karny niestety jak byk. Można byłoby już w końcu wdrażać Big Sama do składu, Lengletowi, z jego aktualną formą, konkurencja dobrze zrobi.
5
@FanatykValverde myśleć nie myślę, ale darzę dużą sympatią "Lisy". Odkąd wygrali ligę i na stale zapisali się w nowożytnej historii Premier League złotymi zgłoskami, kibicuję im co sezon - nie dosłownie, ale zawsze spoglądam na wyniki meczów, czasem zdarzy mi się coś obejrzeć. Fajna drużyna z polotem, za Rodgersa (nota bene bardzo niedocenianego) grają fajną piłkę! Oby dali radę :)
11
Król wygrywa! Co za mecz Szwajcara, totalna dominacja! Federer w półfinałach! :)
0
@VenoM Kartky udostępnił film, na którym ta cała Viktoria wymierza mu kopala, będąc przy tym turbo nafurana jak Maradona wciągający boczną linię boiska. A no i najważniejsze, na klacie ma ranę kłutą, prawdopodobnie agresywna kobieta wymierzyła mu solidny cios nożem.
5
@MarioVeB! Chyba jednak za Beticos :D
0
Panowie fifacze, który byście wybrali?
https://www.futbin.com/20/squad/10610844
czy
https://www.futbin.com/20/squad/10611866
? bo mam dylemat ;v
0
https://www.fcbarca.com/77292-oficjalnie-valverde-nowym-trenerem-barcy.html
Pamiętacie? XD
0
@Mathew86 A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać :v
27
Gość ma za*ebisty charakter - dobrze słyszałem? XD
0
XDDDD ten klub to mem
1
Ależ biegnie Hawkins! Oby dogonił Tadesego, może jeszcze złapie liderów!