0

@MESSIah16 jeżeli chodzi o turniej uliczny, to poza bramkarzem Brazole powinni robić największy dym: Casillas - R.Carlos - Ronaldinho - Quaresma

3

@NaFazieHitman ale po co od razu ta nieuprzejmość :(

51

Nie do końca. Podjęcie pewnych decyzji już na starcie sprawiło, że w pewien sposób zaczęła się rysować unikalna drużyna. Ilu trenerów, abstrahując od jego pozaboiskowych "uzależnień" z miejsca zrezygnowałoby z R10 czy wstawiło młodego, nieokiełznanego Busiego do składu kosztem Yaya Toure? Pep ryzykował, nie bał się tego ryzyka podejmować i to zaczęło mu się opłacać. Uważam, że gdyby na tym miejscu pozostał Rijkaard, dość długo musielibyśmy czekać na pełen rozbłysk Messiego, a Busi być może nigdy nie zaliczałby się do grona najlepszych ŚPD na świecie. Może, bo tego nikt się już nie dowie.

0

Jak w kilku, jak on zagrał w 3 meczach? XDDDD

0

@tadzik447 bracia wiewiórkolec, jak ja ich nienawidzę :v

0

Bramka jak Fabsa w superpucharze z Porto! Cudowna akcja! :)

2

ARRRRRRR

4

Panie Kamilu, ale się Pan kozaczek zrobił w tych wywiadach. Znowu pyskowanko :p

0

@Isso89 :( XD bez płacenia coraz ciężej, ale jak masz z kim się zbić na konto to też się przyłączam do poleceń Netflixa

0

@Isso89 hqporner, mocna stronka

0

@Hudson właśnie trwają kwalki

1

@FDJ na 9 tylko Fabregas!!!oneone!!!1!

0

@Transu96 Valverde na nowicjuszu też wygrywał, ale odpalili mu klasę światową i chłop od razu aż przykucnął

0



:(

17

Uwielbiam gościa. Ciężko pracuje, widać, że kocha ten klub a ponadto jest mega sympatyczny. Oby został tu na długie lata, a nawet i do końca kariery. Genialny zakup, genialny człowiek, genialny bramkarz! :)

0

@4drian0 no, ale jednak jakiś użytek z tych 3 kk można zrobić haha :p

1

0

https://www.futbin.com/20/squad/11970871

Chopy, coś tu brakuje (pomijając po, ale tu mierny wybór chyba) jeszcze w tym zakresie cenowym czy działać i kupować? :D

1

@Maniek9444 aje, trochę biegam. 45 minut to fajny czas, ale na połowę stawki. Sam biegam w takich okolicach, bo na takim poziomie sprawia mi to frajdę. Cel na półmaraton w przyszłym roku to 1:40:00, dla mnie już dość fajny czas. Ale tak jak mówię, to nadal połowa stawki.

19

"Panie, ja tego nie ukradł, ja tylko wyniósł ze sklepu na chwilkę" - kopnąłeś, to kopnąłeś, karny niestety jak byk. Można byłoby już w końcu wdrażać Big Sama do składu, Lengletowi, z jego aktualną formą, konkurencja dobrze zrobi.

5

@FanatykValverde myśleć nie myślę, ale darzę dużą sympatią "Lisy". Odkąd wygrali ligę i na stale zapisali się w nowożytnej historii Premier League złotymi zgłoskami, kibicuję im co sezon - nie dosłownie, ale zawsze spoglądam na wyniki meczów, czasem zdarzy mi się coś obejrzeć. Fajna drużyna z polotem, za Rodgersa (nota bene bardzo niedocenianego) grają fajną piłkę! Oby dali radę :)

11

Król wygrywa! Co za mecz Szwajcara, totalna dominacja! Federer w półfinałach! :)

0

@VenoM Kartky udostępnił film, na którym ta cała Viktoria wymierza mu kopala, będąc przy tym turbo nafurana jak Maradona wciągający boczną linię boiska. A no i najważniejsze, na klacie ma ranę kłutą, prawdopodobnie agresywna kobieta wymierzyła mu solidny cios nożem.

5

@MarioVeB! Chyba jednak za Beticos :D

0

Panowie fifacze, który byście wybrali?

https://www.futbin.com/20/squad/10610844

czy

https://www.futbin.com/20/squad/10611866

? bo mam dylemat ;v

0

@Mathew86 A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać :v

27

Gość ma za*ebisty charakter - dobrze słyszałem? XD

0

XDDDD ten klub to mem

1

Ależ biegnie Hawkins! Oby dogonił Tadesego, może jeszcze złapie liderów!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?