1

@PatrykBarca ciekawe czy Yarmolenko już nieco odsapnął ;v

1

@IronSanHybrid zaśmiane w głos XD

7

@Sulimo od razu bym kuponik kleił na grubą papę do wyjęcia

0

@Gomess być może to właśnie tzw. "psycha sitting" z tym związana, ale zjazd niesamowity

3

To jest niesamowite. Wiem jak obecnie wygląda gra Lengleta, bo sam go krytykuje - w końcu jest za co, ale on miał naprawdę dobry moment swego czasu. Ba, był jednym z najważniejszych elementów naszej obrony. Zaliczyć aż tak duży zjazd to sztuka.

1

@abram3k piekny Fabs na 9

6

@Coutinho007 Delefelele wieczny talent XD

0

@Nazio87 dziennikarz z RMF FM, twardo prowadzi dyskusje, taki dziennikarski cwaniaczek, wydaje sie być wygadanym gościem xd

0

Hiszpania 2:0 Polska, Moreno

0

XDDDDDD

8

@IronSanHybrid "Po 8 piwie, kiedy w barze puszczą nostalgiczną muzykę"

5

Zaczynam wnioskować, że Pedri ma jakieś związki z Benzemą i jego bandą. No niemożliwe, że nie ma taśm na tych trenerów, skoro gra jak gra, a gra.. ciągle XD

0

@IbrahimAfellay słabo, Pedri snuje się po boisku, zero podań do przodu, na przyspieszenie akcji, a Alba masa wrzutek bez większego sensu

7

Morata jest fatalnym piłkarzem. Nie wiem jak ten gość zrobił taką karierę z taką grą xd

3

@tobiasson92 ZIBI T.. a nie, czekaj xd

0

@fart tak jak mówisz, obyś się mylił :p

4

@Kamilos84 akurat dzisiaj Cipas dużo więcej marudzi :p

3

@masq między konferencją Verattiego a se queda Neymara

1

@Cvzx ale kozackiego Greka proszę nie obrażać ;v

1

Kłopoty Najmana. Iga przegrywa pierwszego seta z Sakkari 6:4 :(

7

@cescblaugrana95 sorki jak zepsułem zabawę :v

10

@Khajio Mauriziooooo

1

@lucas/catalan 2 lub 3 foto

1

@escarabajo oczywiście, j3b4ć

0

@Tollusiek biorę popcorn i siadam koło Was

3

@AdamS9882 Tragiczne boisko, tragiczne widowisko. Nie warto xd

4

@PatrychoO w takim razie przepraszam, jestem w szoku bo raczej takowej praktyki się nie stosuje :/

0

@Paweltwa a skąd mielibyśmy o godzinie 23:13 mieć składy drużyn, które grają o 2 w nocy naszego czasu? :O

17

@szymonex10 toć to Ukrainiec xd

0

@puyol_presidend5 no cóż, rzeczywiście średnio śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?