cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca ciekawe czy Yarmolenko już nieco odsapnął ;v
1
@IronSanHybrid zaśmiane w głos XD
7
@Sulimo od razu bym kuponik kleił na grubą papę do wyjęcia
0
@Gomess być może to właśnie tzw. "psycha sitting" z tym związana, ale zjazd niesamowity
3
To jest niesamowite. Wiem jak obecnie wygląda gra Lengleta, bo sam go krytykuje - w końcu jest za co, ale on miał naprawdę dobry moment swego czasu. Ba, był jednym z najważniejszych elementów naszej obrony. Zaliczyć aż tak duży zjazd to sztuka.
1
@abram3k piekny Fabs na 9
6
@Coutinho007 Delefelele wieczny talent XD
0
@Nazio87 dziennikarz z RMF FM, twardo prowadzi dyskusje, taki dziennikarski cwaniaczek, wydaje sie być wygadanym gościem xd
0
Hiszpania 2:0 Polska, Moreno
0
XDDDDDD
8
@IronSanHybrid "Po 8 piwie, kiedy w barze puszczą nostalgiczną muzykę"
5
Zaczynam wnioskować, że Pedri ma jakieś związki z Benzemą i jego bandą. No niemożliwe, że nie ma taśm na tych trenerów, skoro gra jak gra, a gra.. ciągle XD
0
@IbrahimAfellay słabo, Pedri snuje się po boisku, zero podań do przodu, na przyspieszenie akcji, a Alba masa wrzutek bez większego sensu
7
Morata jest fatalnym piłkarzem. Nie wiem jak ten gość zrobił taką karierę z taką grą xd
3
@tobiasson92 ZIBI T.. a nie, czekaj xd
0
@fart tak jak mówisz, obyś się mylił :p
4
@Kamilos84 akurat dzisiaj Cipas dużo więcej marudzi :p
3
@masq między konferencją Verattiego a se queda Neymara
1
@Cvzx ale kozackiego Greka proszę nie obrażać ;v
1
Kłopoty Najmana. Iga przegrywa pierwszego seta z Sakkari 6:4 :(
7
@cescblaugrana95 sorki jak zepsułem zabawę :v
10
@Khajio Mauriziooooo
1
@lucas/catalan 2 lub 3 foto
1
@escarabajo oczywiście, j3b4ć
0
@Tollusiek biorę popcorn i siadam koło Was
3
@AdamS9882 Tragiczne boisko, tragiczne widowisko. Nie warto xd
4
@PatrychoO w takim razie przepraszam, jestem w szoku bo raczej takowej praktyki się nie stosuje :/
0
@Paweltwa a skąd mielibyśmy o godzinie 23:13 mieć składy drużyn, które grają o 2 w nocy naszego czasu? :O
17
@szymonex10 toć to Ukrainiec xd
0
@puyol_presidend5 no cóż, rzeczywiście średnio śmieszne