14

@msmsms ale grzyby to Ty szanuj!

2

@budel17 miłego oglądania, cześć :)

2

@koszol Odczucia na pewno będą pozytywne.

3

@Skaramuczi Nie ma szans. Slavia bierze grupę, drugi Inter.

4

Co gra Monfils, czapki z głów!

2

"Witam mojego ulubionego patomejwena" XD

11

Kiedyś mój ulubiony piłkarz. Potrafił zagrać bajeczną piłę, a to zrozumienie z Messim - w pamięci zawsze będę miał komentarz Borka i mecz z Porto w Superpucharze, ta asysta Leo i bramka Fabsa z powietrza, magia! Zabolało mnie i zapewne kibiców Kanonierów jego odejście do Chelsea, ale z tego co pamiętam sam Fabs wspominał, że wcześniej starał się wrócić do Arsenalu, ale z jakiejś przyczyny nie chcieli go zatrudnić. Niemniej szkoda, że teraz gra już w dość słabym Monaco, bo mógłby jeszcze gdzieś popykać, w nieco wyżej mierzącej drużynie.

Do minusów, ale to już niezależnych od niego samego, trzeba na pewno dołączyć słynne "Fabs na 9".. to się dobrze nie skończyło! :( :D

0

@Kamiloza91 2 września o 23:59, jeszcze 48 h zabawy :)

0

@lucas/catalan Harry Potter i Copa Libertadores :v

9

Leo flashbacki pewnie w głowie :v

1

No to oszczędzamy kasę i jazda!

3

@VamosRakieta nawet dobre XD

3

@kuz cyk XD kuuuuur

0

Norwich w tej akcji było bardziej "barcelońskie" od Barcelony.

1

@socha W podstawówce musiałeś być klasowym smieszkiem :v

11

Komentarz usunięty

0

0

Koledzy i koleżanki, dopiero zabieram się za Fantasy Premier League. Skład już złożyłem, kapitanowie wybrani. Wytłumaczy ktoś co to za opcja z tym "draftem"? :)

4

@norbi77 będzie kolejny sezon

18

Juan Miranda strzelcem gola na 1:0 w meczu u19 Hiszpanii z Portugalią:)

7

@kazbychu myślę, że w NBA by się sprawdził, zdecydowanie

0

CO ONI PALĄ XDD

0

XDDDDDDDDD

0

@BarcaInfo jak kataloński ser podaje taką wiadomość, to chyba pewniak :v

3

@WiernyDoKoncaFCB dzięki Wam koleś od razu będzie wiedział co kupić, bez zastanowienia

1

XD ten zespół to mem

5

@zodiak_10 Stary, to może i też jest problem, ale powiedz mi: Jeżeli Darek = Dariusz, to czemu Marek =/ Mariusz? :(

11

@Veb1233 chłop widocznie lubi sobie pofiglować od małego, jak Benzema już na niego taśmy ma :v

1

@VamosRakieta na bank kontuzja, przypuszczam że brutalny faul, bo zawodnik Hondurasu dostał czerwo

1

Ale to You never walk alone - ciaaaaaary!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?