cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@msmsms ale grzyby to Ty szanuj!
2
@budel17 miłego oglądania, cześć :)
2
@koszol Odczucia na pewno będą pozytywne.
3
@Skaramuczi Nie ma szans. Slavia bierze grupę, drugi Inter.
4
Co gra Monfils, czapki z głów!
2
"Witam mojego ulubionego patomejwena" XD
11
Kiedyś mój ulubiony piłkarz. Potrafił zagrać bajeczną piłę, a to zrozumienie z Messim - w pamięci zawsze będę miał komentarz Borka i mecz z Porto w Superpucharze, ta asysta Leo i bramka Fabsa z powietrza, magia! Zabolało mnie i zapewne kibiców Kanonierów jego odejście do Chelsea, ale z tego co pamiętam sam Fabs wspominał, że wcześniej starał się wrócić do Arsenalu, ale z jakiejś przyczyny nie chcieli go zatrudnić. Niemniej szkoda, że teraz gra już w dość słabym Monaco, bo mógłby jeszcze gdzieś popykać, w nieco wyżej mierzącej drużynie.
Do minusów, ale to już niezależnych od niego samego, trzeba na pewno dołączyć słynne "Fabs na 9".. to się dobrze nie skończyło! :( :D
0
@Kamiloza91 2 września o 23:59, jeszcze 48 h zabawy :)
0
@lucas/catalan Harry Potter i Copa Libertadores :v
9
Leo flashbacki pewnie w głowie :v
1
No to oszczędzamy kasę i jazda!
3
@VamosRakieta nawet dobre XD
3
@kuz cyk XD kuuuuur
0
Norwich w tej akcji było bardziej "barcelońskie" od Barcelony.
1
@socha W podstawówce musiałeś być klasowym smieszkiem :v
11
Komentarz usunięty
0
@Witekk10 coś takiego: https://zapodaj.net/9af1048cf041e.png.html
0
Koledzy i koleżanki, dopiero zabieram się za Fantasy Premier League. Skład już złożyłem, kapitanowie wybrani. Wytłumaczy ktoś co to za opcja z tym "draftem"? :)
4
@norbi77 będzie kolejny sezon
18
Juan Miranda strzelcem gola na 1:0 w meczu u19 Hiszpanii z Portugalią:)
7
@kazbychu myślę, że w NBA by się sprawdził, zdecydowanie
0
CO ONI PALĄ XDD
0
XDDDDDDDDD
0
@BarcaInfo jak kataloński ser podaje taką wiadomość, to chyba pewniak :v
3
@WiernyDoKoncaFCB dzięki Wam koleś od razu będzie wiedział co kupić, bez zastanowienia
1
XD ten zespół to mem
5
@zodiak_10 Stary, to może i też jest problem, ale powiedz mi: Jeżeli Darek = Dariusz, to czemu Marek =/ Mariusz? :(
11
@Veb1233 chłop widocznie lubi sobie pofiglować od małego, jak Benzema już na niego taśmy ma :v
1
@VamosRakieta na bank kontuzja, przypuszczam że brutalny faul, bo zawodnik Hondurasu dostał czerwo
1
Ale to You never walk alone - ciaaaaaary!