cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Pisałem to na La Rambli, warto i tutaj - nadszedł czas rozstania. Nie można żyć remontadą z PSG i pięknym golem, Roberto zdecydowanie odstaje, nie daje drużynie tak naprawdę niczego - czy to grając w pomocy czy na PO. Dziękujemy za brameczkę i chwile radości, ale to już ten moment panie Roberto.
0
A po co nam ten Rossi? :/
45
@cichociemny1000 brać z pocałowaniem ręki, dziękujemy za bramę z PSG panie Roberto, ale nadszedł czas
4
@abram3k ten Kante mnie tak bawi XD gość miał słabiutki początek roku, odpalił na najważniejszy moment, to fakt, ale zagrał ledwie kilka dobrych meczy w tym roku :D
2
Łysolku, robisz to na miękko z ekipką, jazda City
1
@ranger3120 XD proszę, niech ktoś powie, że to fake XD
6
Drużyna koszykarska Barcelony prowadzi do przerwy w półfinale Euroligi 51:42 z Milano!
3
@PanZagadka cudowna jest
0
@Kettger a gdzie jakieś |Danza Kuduro remix ft. Brzoza "the ride" eurovision version| 2k21 summer? :/
1
chyba najlepszy dotąd występ Rafałka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Uukasz_93 ujęcie trochę naciągane, bo faktem jest, że Cuadrado najpierw kopnął w piłkę :/ niemniej, faul bez wątpienia, sam zamiar był oczywisty
0
@BorzyKrzys 4 2 0 !!!!!!!
2
czyli jednak Atleti ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Danchos w szkolnej ławce na pszyrce
3
@michaleu PSG nie jest liderem ;)
1
Słupek Lille, ale było blisko...
2
dobra, to chociaż teraz niech Lille wygra!
5
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Dobra Sztanga, zamknij się i nie denerwuj nawet
0
@xVENUMx Ja postawiłem bttsik, na innym rożne +8.5
9
@totalcrack Trochę przesadna opinia. Jak na moje, co widać na nagraniu, ewidentnie czeka na ruch Bartry, który po prostu powinien zagrać mocną piłkę do bramkarza/wykopać/szukać podania do kogoś po swojej prawej stronie. Nie widzę tu jego winy, bo to, że odpuścił krycie - skąd miał przewidzieć, że jego kumpel tak się zachowa?
3
@PatrychoO niesamowicie zazdroszczę!
4
2 minuty? XDDD
24
XDDDDD co pograli
1
@barcowy1899 super, dobrze, że udało Ci się pokonać ten, niewątpliwie ciężki, okres i najlepsze już tylko przed Tobą!
0
@QUNJ ja nic nie wiem, nic nie powiem
2
@Progressive o kurde, ten sam komentarz napisaliśmy XD
18
Brawo Lille, po mistrzostwo w Ligue 1!
2
@Encore pociągnął, druta :c
3
@barcelonaLM tylko to Athletico Madryt kłuje, ludzie nadal się mylą XD