28

Pisałem to na La Rambli, warto i tutaj - nadszedł czas rozstania. Nie można żyć remontadą z PSG i pięknym golem, Roberto zdecydowanie odstaje, nie daje drużynie tak naprawdę niczego - czy to grając w pomocy czy na PO. Dziękujemy za brameczkę i chwile radości, ale to już ten moment panie Roberto.

0

A po co nam ten Rossi? :/

45

@cichociemny1000 brać z pocałowaniem ręki, dziękujemy za bramę z PSG panie Roberto, ale nadszedł czas

4

@abram3k ten Kante mnie tak bawi XD gość miał słabiutki początek roku, odpalił na najważniejszy moment, to fakt, ale zagrał ledwie kilka dobrych meczy w tym roku :D

2

Łysolku, robisz to na miękko z ekipką, jazda City

1

@ranger3120 XD proszę, niech ktoś powie, że to fake XD

6

Drużyna koszykarska Barcelony prowadzi do przerwy w półfinale Euroligi 51:42 z Milano!

3

@PanZagadka cudowna jest

0

@Kettger a gdzie jakieś |Danza Kuduro remix ft. Brzoza "the ride" eurovision version| 2k21 summer? :/

1



chyba najlepszy dotąd występ Rafałka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Uukasz_93 ujęcie trochę naciągane, bo faktem jest, że Cuadrado najpierw kopnął w piłkę :/ niemniej, faul bez wątpienia, sam zamiar był oczywisty

0

@BorzyKrzys 4 2 0 !!!!!!!

2

czyli jednak Atleti ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Danchos w szkolnej ławce na pszyrce

3

@michaleu PSG nie jest liderem ;)

1

Słupek Lille, ale było blisko...

2

dobra, to chociaż teraz niech Lille wygra!

5

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Dobra Sztanga, zamknij się i nie denerwuj nawet

0

@xVENUMx Ja postawiłem bttsik, na innym rożne +8.5

9

@totalcrack Trochę przesadna opinia. Jak na moje, co widać na nagraniu, ewidentnie czeka na ruch Bartry, który po prostu powinien zagrać mocną piłkę do bramkarza/wykopać/szukać podania do kogoś po swojej prawej stronie. Nie widzę tu jego winy, bo to, że odpuścił krycie - skąd miał przewidzieć, że jego kumpel tak się zachowa?

3

@PatrychoO niesamowicie zazdroszczę!

4

2 minuty? XDDD

24

XDDDDD co pograli

1

@barcowy1899 super, dobrze, że udało Ci się pokonać ten, niewątpliwie ciężki, okres i najlepsze już tylko przed Tobą!

0

@QUNJ ja nic nie wiem, nic nie powiem

2

@Progressive o kurde, ten sam komentarz napisaliśmy XD

18

Brawo Lille, po mistrzostwo w Ligue 1!

2

@Encore pociągnął, druta :c

3

@barcelonaLM tylko to Athletico Madryt kłuje, ludzie nadal się mylą XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?