cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Destroyer_of_Worlds nie
2
Mila: Trent narzucił nowy styl grania prawego obrońcy
Dani Alves: widzisz mnie?
1
@shinthps Wiek nijak ma się do realizowania swoich pasji i pragnień (no chyba, że są jakieś absurdalnie dziecinne lub "głupie"). Zazdro! :D
13
Spoko Sergio, ja nie podziwiam. Do Casemiro nie mam w zasadzie nic, nawet szacunku.
10
Messi niestety coraz bliżej emeryturka, nie widać już u niego żadnej radości z gry.
0
Ogromny szacunek za te wszystkie lata dla Pana Szpakowskiego, ale powinien dac już sobie spokój xd błąd co 2 minuty
2
XDDDD i pięknie
4
Mallorca 1:1! Oby utrzymali :D
1
@AxelF Kounde*
1
Suarez marnuje karnego :o
1
@FC1899Barca ale szefito xd
2
@aldewir a tam ciekawie, z nami już zagrali więc teraz wywalone jajca, mogą wywieszać białą flagę z Madrytem
2
@Messibestplayerintheworld chłop jest na poziomie 2 ligi hiszpańskiej, nie dziwię się Valencii
0
Komentarz usunięty
11
Abde to mi podjeżdza trochę takim Cristianem Tello albo Isaaciem Cuencą :c
61
specjalnie nie strzelał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Odzyskanie formy w przypadku De Jonga to chyba nawiązanie do jego formy z czasów gry w Ajaxie. W Barcelonie niestety do dziś nie pokazał niczego wielkiego, a szkoda, bo zawodnikiem jest nieprzeciętnym, tylko coś widocznie sprawia, że nie może wskoczyć na swój najwyższy poziom.
Forma Marca by się na pewno przydała.
7
@kodi77 źródło: "z piątnicy, no bo skąd"
0
XDDDDD co za gość
2
I znowu ten beznadziejny kloc wchodzi...
1
Nie no, bez przesady już z ta krytyka naszego bramkarza. Co miał niby zrobić, obronić?
2
Mingueza jest tragiczny i trzeba się go jak najszybciej pozbyć.
1
@Comfortable_ może fakt, ten jeden brak może zostać zauważony
9
Niestety, niewiele to raczej zmienia.. XD
30
Zatrzymanie akcji serca u jednego z kibiców podczas meczu Watford - Chelsea.
9
Ronaldo bye bye XD
1
@Herato remis z Bayernem przy wygranej Benfici daje Lige Europy
2
@jutroIV odleciałeś mimo wszystko XD
1
@Encore uwielbiam go, zawsze uważałem że to taki Leo koszykówki, ten luz, spokój, precyzja i technika - maestro!
0
@barcelonaLM o co z nią chodzi? streścisz?