16

2

Mila: Trent narzucił nowy styl grania prawego obrońcy
Dani Alves: widzisz mnie?

1

@shinthps Wiek nijak ma się do realizowania swoich pasji i pragnień (no chyba, że są jakieś absurdalnie dziecinne lub "głupie"). Zazdro! :D

13

Spoko Sergio, ja nie podziwiam. Do Casemiro nie mam w zasadzie nic, nawet szacunku.

10

Messi niestety coraz bliżej emeryturka, nie widać już u niego żadnej radości z gry.

0

Ogromny szacunek za te wszystkie lata dla Pana Szpakowskiego, ale powinien dac już sobie spokój xd błąd co 2 minuty

2

XDDDD i pięknie

4

Mallorca 1:1! Oby utrzymali :D

1

@AxelF Kounde*

1

Suarez marnuje karnego :o

1

@FC1899Barca ale szefito xd

2

@aldewir a tam ciekawie, z nami już zagrali więc teraz wywalone jajca, mogą wywieszać białą flagę z Madrytem

2

@Messibestplayerintheworld chłop jest na poziomie 2 ligi hiszpańskiej, nie dziwię się Valencii

0

Komentarz usunięty

11

Abde to mi podjeżdza trochę takim Cristianem Tello albo Isaaciem Cuencą :c

61

specjalnie nie strzelał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Odzyskanie formy w przypadku De Jonga to chyba nawiązanie do jego formy z czasów gry w Ajaxie. W Barcelonie niestety do dziś nie pokazał niczego wielkiego, a szkoda, bo zawodnikiem jest nieprzeciętnym, tylko coś widocznie sprawia, że nie może wskoczyć na swój najwyższy poziom.

Forma Marca by się na pewno przydała.

7

@kodi77 źródło: "z piątnicy, no bo skąd"

0

XDDDDD co za gość

2

I znowu ten beznadziejny kloc wchodzi...

1

Nie no, bez przesady już z ta krytyka naszego bramkarza. Co miał niby zrobić, obronić?

2

Mingueza jest tragiczny i trzeba się go jak najszybciej pozbyć.

1

@Comfortable_ może fakt, ten jeden brak może zostać zauważony

9

Niestety, niewiele to raczej zmienia.. XD

30

Zatrzymanie akcji serca u jednego z kibiców podczas meczu Watford - Chelsea.

9

Ronaldo bye bye XD

1

@Herato remis z Bayernem przy wygranej Benfici daje Lige Europy

2

@jutroIV odleciałeś mimo wszystko XD

1

@Encore uwielbiam go, zawsze uważałem że to taki Leo koszykówki, ten luz, spokój, precyzja i technika - maestro!

0

@barcelonaLM o co z nią chodzi? streścisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?