cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Gdyby nie Wilfredo, w wielu meczach byśmy nie istnieli. To są fakty.
Sporym problemem tej kadry zaczął być fakt stawania się coraz większym "betonem" przez Vitala Heynena. Gość ma naprawdę świetne zaplecze, polska siatkówka nie może "narzekać" na brak świetnych graczy, a tu się okazuje, że gdy Kubiak (tu wiodący przykład, bo kapitan reprezentacji znacznie obniżył loty) czy inni nie dają rady, to nagle.. nie ma kogo wprowadzić. Dziś aż się prosiło, żeby szybciej i na dłużej wpuścić zmienników, wnieśliby na pewno więcej niż podłamani wynikiem 2 seta i niezbyt układającą się grą Ci, którzy na tym boisku przebywali. Dzisiaj przegrał chyba niestety nasz trener, a przynajmniej w większej części to on ponosi winę za taki obrót spraw.
3
@kamilop Ansu oczywista sprawa, ale jak zwykle z wielkimi nadziejami po kontuzji czekam też na Cou i Dembouza, oby to naprawdę wreszcie wypaliło
2
@Ojciec5tkidzieci
0
@bartekvisca podłączam się, pliska
3
@Slazzy nie denerwuj XD
4
Kamil Piątkowski wchodzi w 51 minucie na boisko w spotkaniu Sevilla Salzburg! :)
0
@EldoradoHaze z CL tez jest apka na telefon do fantasy, podobnie jak w przypadku PL, czy nie?
0
@jachuu9 betfan/fortunka ;)
0
@AmigoBlancos ostatnio na twardej w Australian też miał być maraton i skończyło się na obsraniu zbroi przez Ruska :/
0
@Kubox świeże, groźne pierogi?
18
@FIJI XD dobre, zaśmiałem
7
@Survier żadne 24 strzały XD oddali 4 strzały, sytuacji według flashscore było 24, ale czasami te "sytuacje" to zwykłe pierdy
0
@Pawelec7 o kurde, nigdy nie rzucałem maczugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Pawel13sz
16
@Tomo1989 Xavi $imon$
33
No cóż. Dobrze nie jest, ale wypada życzyć Ci szczęścia geniuszu! Dzięki za wszystko Leo!
1
@PatrychoO mam podobnie - może to starość i coraz spokojniejsze pojmowanie rzeczywistości, która jest nieunikniona? ;o
1
@betonito śmiechom nie było końca!
40
Króciutko z typeczkiem, brawo Lapciu!
2
@michal26 o, rychlo w czas widzę napisałem xd
7
Jak ktoś ogląda koncert nie(zakazanych) piosenek w rocznicę powstania: ta fajniutka babeczka od migowego jest najlepsza na świecie xd jak ona się wczuwa, piekne
5
@TR3YWAY miałem już nie walić dzisiaj, dzięki
2
@Antimadridista~ no i wsadził kij w mrowisko
3
@RobiS ????? dzięki za informację??? ???
1
@LeoMessiah legendarny :p
9
@sendesara Le Konfident XD
0
@Yosemite Spoiler alert: jutro będzie krótszy :v
2
@Mathew16 ja troszkę więcej, 3250 :D
0
@Zoker oczywiście, że 60 km XD
5
@Mixtape Panie, szacunku trochę