cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bilbao 1:0!
0
@FC1899Barca Dlatego liczę, że jeżeli nie wybierze innej ligi i gry dla zespołu spoza Anglii (ot choćby dla nas), to przejdzie do takiego City, dla samych trofeów. Należy mu się jak psu buda, bardzo dobry grajek.
0
Werner strzela gola :O
2
@Gosciuu TOP
1
Hakiery zaatakowały la bamble, hurr durr!
8
@maroon tak piękne są te Twoje posty, jakbyś pisał z innej rzeczywistości XD
0
@Hosh złoto XD
2
@michaleu Nie mam nic do Polsatu, nawet szacunku.
4
@damiano16398 źródło: zaufaj mi stary
12
@Gregsky10 XD o Ty...
1
Seba z oficjalnym zapro na La Ramble :D
0
@FCB24 co się stało?
1
@VirtuoZ mam nadzieję że to baicik :(
9
@tristan87 Antonella ja pierdacze, Leoś trafił najlepiej jak mógł
2
@wojopancer POTWÓR
1
@Qlewer Wiadomo, psychika i w ogóle sposób podejścia to podstawa. Być może, wraz z ciążącą presją po kontuzji i chęcią powrotu na najwyższe tory - głowa po prostu nie nadążyła.
1
@FC1899Barca niesamowicie szkoda chłopa, przeogromny talent :(
2
@FC1899Barca Ależ mnie ciekawi, co by było, gdyby nie feralna kontuzja Schlieriego. On mógłby wykręcić nieprawdopodobne liczby, acz, już te są imponujące.
4
@LeoMessiah Usman Bombelek
7
@andres_xavi Ronnie, bez dwóch zdań. Dzięki niemu pokochałem football.
4
@Dundersztyc Davies akurat w tym sezonie zaliczył straszny zjazd.
25
Pele z towarzyskimi to ma z 2k, nie wspominając o golach z gierek treningowych
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LeoMessi1994 "uprawiacie miłość" poeta, wieszcz naszych czasów
0
no i ESSA, najlepszy wynik
1
XD pasuje tu chyba idealnie
3
To co Ci komentatorzy dają dzisiaj to nawet jak na standardy kanału, który ma TVP w nazwie jest przegięciem XD
0
@Tomo_95 można prosić?
1
piłkarsko jesteśmy gównem
0
Panowie, finalnie zostały 2 modele. Znacie się na tyle, żeby doradzić, który lepszy? (ceny porównywalne a jednak różnice parametrowe są na plus i minus w każdej z opcji)
https://www.x-kom.pl/p/614666-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-7-32gb-1tb-gtx1660ti-120hz.html
https://www.x-kom.pl/p/614006-notebook-laptop-156-acer-nitro-5-i5-10300h-16gb-512-w10x-gtx1650ti-144hz.html#Specyfikacja
0
Panowie, która propozycja najlepsza z wymienionych? (dodam, że zależy mi po prostu na fajnej funkcjonalności na codzień + na pyknięciu w jakiś fajny tytuł od czasu do czasu):
1. https://www.morele.net/laptop-acer-nitro-5-an515-44-nh-q9gep-00c-16-gb-ram-512-gb-m-2-pcie-windows-10-pro-6440278/
2. https://www.x-kom.pl/p/614006-notebook-laptop-15-6-acer-nitro-5-i5-10300h-16gb-512-w10x-gtx1650ti-144hz.html
3. https://www.x-kom.pl/p/588288-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505gt-i5-9300h-16gb-512-w10-144hz.html#Specyfikacja
Zależy mi na czymś w tym przedziale cenowym, więc coś takiego właśnie znalazłem.