0

@Kleps0n XDDDD

1

Stonoga w studiu XDD

0

@dorszyk22



Tu masz chętnego :v

1

Siemanko Pany, do grających w fifkę: sprzedawał ktoś już w tym roku coinsy na supercoinsach lub luxcoinsach? Legit, wszystko poszło dobrze? Mam w planach sprzedać 2,5 kk coinsów :p

0

@ksobi powie, że jest żołnierzem na służbie i ma misję do wykonania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

W Argentynie dzisiaj będzie biało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Pirlo ucierpiał w tym starciu XDD

0

@CZaras dobrze Panie władzo, tak trzymać!

6

Jak na moje czerwo dla Shawa, przerwanie akcji to jedno, ale on tylko interesowal się tym, by zrobić krzywdę.

0

@Ghotti na fifapolonia miałem konto, na fifasite tylko "podglądam", ale za metodę będę dozgonnie wdzięczny ;d w 21 już powoli zaczynam, jakieś trosardziki latają ;p

0

@Ghotti faken! XD dopiero sie połapałem, że Ty to ten słunny ghotti od lazy buyers, nieprawdaż? XD

11

Ferencvaros w Lidze Mistrzów! Wielki sukces Węgrów :)

2

@Robert1603 okej, to spoko ????

0

@Majsteer dawej

72

Nawet smiechlem:

Kumpel był w Barcelonie na wakacjach i chciał sobie iść na panienki, poprosił jakichś gości, żeby go zaprowadzili w jakieś sprawdzone miejsce. Wsiedli w taksówkę i przyjechali pod Camp Nou. Typ nie ogarania o co chodzi, może źle coś powiedział. Powiedzieli mu, że drugiego takiego burdelu nie ma w całej Hiszpanii.

2

Solidny gracz, który swoje dla klubu zrobił. Szkoda, i dla niego i kibiców, którzy go zapamiętają, że nie odszedł rok czy dwa wcześniej, bo w ostatnich sezonach był troszkę bardziej "zawiadiaką" niż potrzebnym piłkarzem.

13

@Mathew86 nie no, żeby Messiego w tej sytuacji porównywać w ogóle do Figo, to trzeba mieć przepotężnie poprzewracane w głowie, z całym szacunkiem :v

1

@Szicek10 sorunia, nie siedzę tu na tyle długo żeby widzieć wszytko :/

16

- Luis śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Luis, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Bartomeu, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to codziennie od 6 lat, dzień w dzień, odkąd został prezdyentem Barcelony.
- Luis, bo ja od sześciu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Messi, a po co Pan Bóg stworzył Real Madryt?
- No właśnie po co? Albo takie Kotletico, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Luis ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Bartomeu, to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, Griezzmana miał, Dembele miał, Coutinho miał to go za dwie flaszki oddał, Frenkie De Jonga też miał. Sam, żem widział jak z nim kontrakt podpisywał.
- No szkoda, że ty jełopie podpisujesz tylko jak ci milionowe podwyżki dają.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Po co ten Coutinho i Dembele darmozjady dwa pasożyty przebrzydłe? Dlaczego Setiena dopiero wy**bał jak żeśmy Luis 8-2 od Bayernu dostali? Dlaczego on taki jest?
- Messi, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Luis? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Luis zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

3

Witam serdecznie. Mamy 26.08.2020r., Leo Messi nadal jest piłkarzem Barcelony. Pozdrawiam cieplutko życząc udanego dnia.

8

Komentarz usunięty

3

Panowie, piszę, wszak La Rambla to specjaliści od wszystkiego. A i przy okazji otaguję #koronawirus

Pytanie bardziej do tych, którzy już przeszli, albo znają kogoś kto przechodził - od środy lekko gorączkuje, ale większe problemy są od piątku - stopniowo coraz bardziej tracę smak (próba z kieliszkiem wódki czy całą łyżką musztardy sarepskiej tylko to potwierdzają :() oraz węch, na dodatek strasznie piecze mnie w nosie i chodzę mocno osłabiony.

W poniedziałek lecę zrobić teścik.. w takiej sytuacji spodziewać się najgorszego, czy myśleć pozytywnie, że to ledwo jakieś przeziębionko? :(

Wiem, że i tak wszystko wyjdzie na teście, który mi zrobią, ale dobrze będzie się jakkolwiek nastawić na dobre lub złe wiadomości.

3

No to witamy na pokładzie! Wielu mądrych decyzji, odwagi stawiania na młodych i takiej samej przy pozostawianiu na ławce "starych dziadków", reaktywacji naszego stylu gry i samych sukcesów Panie Koeman! ;)

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD


2

CO JEST XDDDDDD

3

AHA, OKEJ, GITARKA KIKE, cenny punkcik wpadl! :-))))))))))

1

Co za przekładanka pięknego XDD

0

@tristan87 nic tylko obstawiać over żółtych, jeśli sędziuje w Gran Derbi w czwartek :)

0

@kewin tak ;)

0

I przeleciała!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?