cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Suarez i Neymar XDDD
2
Valverde XDDDDDDDDD
0
Nie widzę. Daj inne foto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Może źle spoglądam, ale czemu brak jest informacji o oficjalnych (no, chyba, że coś pomyliłem) przenosinach Denisa do Arsenalu? Ja rozumiem, że to nie był kluczowy piłkarz, no ale jakiś news mógłby być.
0
PO SPRAWIE!
1
Komentator angielski: "Messi is human after all"
0
MIAZGA!
2
Nie ma niczego za darmo. Pique (oczywiście jak nie wyłącza mózgu na mecz) i Lenglet są w tej chwili najlepszą opcją, a zostaje jeszcze Verma, który jak tylko gra, prezentuje się naprawdę solidnie. Walczyć panie Murillo!
0
Leszek jest kibicem Barcelony. Pan Wolski - nie wiem.
2
Jakim cudem Cou nie kopnął chociaż w światło bramki?
0
Sami się prosiliśmy.
0
To tak jakby wybierać pomiędzy pomiędzy pizzą z ananasem a zupą rybną. Jedno i drugie fatalne.
1
Maradona, jak można się domyślić, udziela tych wywiadów mocno nafukany, więc Jego samego pewnie zaskakują, kiedy choć na chwilę opuszcza go fazka. Ale co się spodziewać po człowieku, który po zakończeniu kariery postanowił pozostać w środowisku piłkarskim, raz po raz wciągając biała linię boczną boiska :D
1
Nowy rok, nowy ja.. nie w przypadku Madrytu, wciąż równie przeciętni! :D
4
Kurde, tak sobie zabłądziłem w statystykach piłkarskich i nagle patrzę na nazwisko "Afellay". Zerknąłem na ostatnie Jego boiskowe poczynania, a właściwie ich brak - ten chłopak ostatnie swoje boiskowe minuty zaliczył 30 grudnia ubiegłego roku. Nie wspominając już o tym, że łącznie przez ostatnie dwa lata zebrał jedynie 563 minuty. Pamiętam, że jak przychodził do nas strasznie się jarałem, bo w PSV robił świetną robotę. Szkoda, że gra na poważnym, najwyższym poziomie niektórych tak brutalnie weryfikuje.
37
+spokojnie Ivan, nawet jak Ty sam nie znajdziesz w sobie siły, Erni udowodni Ci, że drzemią w Tobie zapasy energii!
1
Cóż, wypada tylko użyć popularnego zwrotu, treściwego i krótkiego - "XD"
2
To ten co chce grać więcej?
2
I goooool! 1:1! Jazda Ajax!
3
Ależ Ajax ciśnie Bayern. Fajnie wygląda ten zespół, po transferach pewnie się rozpadną. De Jong bardzo pewny w rozegraniu, na skrzydle fajnie szaleje brazylijczyk Neres.
5
XDDDDDDDD 0:3
3
Hahhahahah 2:0 XD
1
Eh, jestem już 3, spóźniony :(
0
Jeszcze nikt nie napisał, że nie ma skoków, to jakby co: nie ma skoków, pozdrówki
0
uu Denis!
1
Munir piekna brama! :)
3
Oho, podziałało :D
136
"Najgorsze: Niepewność wyniku", a tymczasem na stronie głównej artykuł zatytułowany: "Pewna wygrana nad Villarealem" :D
1
Stary byk, to co Ci teraz śpiewają? 200 lat, 200 lat, niech żyje żyje nam?