9

piszę się, stoje już pod Cam Nou ze świeczką, ze mną masa spragnionych dobrych wieści kibiców :c

2

Dembele to komar, tak? Całe życie on gryzie, to i jego ugryzło, proste. Chłopak chciał się po prostu podrapać po nogalu #izi

2

Mam nadzieję, że w końcu i my będziemy mieli farta w losowaniu, i wylosują nam jakiegoś słabszego przeciwnika pokroju Leganes czy Realu.. :/

0

Idę sobie wydłubać oczy..

2

XD

0

Kasy chyba jeszcze szybciej.. :p

6

Wenger w 2024: "Mogliśmy mieć Arnaiza w Arsenalu".

2

Nie no, z tym Oscarem przesadziłeś :P Taha poza fifą pewnie niewielu kojarzy, kiedyś przejawiało się tu nazwisko Aymerica Laporte i moim zdaniem to fajna kandydatura, a na duży plus działałoby to, że tak jak Sam jest on Francuzem i zna się już z Valverde z czasów Athleticu :) pomoc Maxime Lopez albo Cout, tylko i wyłącznie :)

9

Lleida na 3:2 i na parę minut przed końcem eliminują Sociedad z Pucharu!

0

Jaki ten Deulofeu jest irytujący, kosmos!

0

Bartra mistrzu Ty!

0

Internet Explorer? XD

0

Ale ja lubię tego Paulinho, życzę mu jak najlepiej! Każdy z nas poniekąd pewnie dziwił się na ten transfer, ale chłop haruje za 3! :)

0

Rakitic ma tasmy na Valverde. Inaczej nie wiem, dlaczego nadal jest na boisku.

1

Zasłyszane gdzieś na rambli. Przykro mi, nie pamiętam, a na wypadek niezadowolenia autora, gdyby już to zobaczył zastosowałem cudzysłów ;)

43

"Messi ciągnie drużynę, natomiast drużyna ciągnie Cristiano". Jakże prawdziwe :)

1

Chyba sie wkurzysz XD

2

Hej Śląsk! :D

1

Bartomeu: Neymar zostaje na 200%.

Pare miechów później - Bartomeu: Messi zostaje na 200%.

Oby nie, ale na niego nie da się patrzyć, szczególnie przy jedzeniu :p

0

Gra z alergią, przeszkadzało mu to w dwóch pierwszych. Teraz już na lekach lepiej, niestety lepiej dla mojego kuponu, wygląda.

21

Guillem Balague zachlal sie w opór, po tym, jak nie może zdementowac już żadnej plotki transferowej.

0

Ktoś jeszcze moze to zdementowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

No jak ktoś trafi na - chcę doświadczyć nowej kultury w Iskrze Stolec, to wygryw zycia XD

4

Guillem Balague zdementowal, że Grzesiu Krychowiak ma już wynajęta loże na trybunie VIP. Negocjaje wciąż trwają. [sport]

0

Chłopaki, doradzcie, ale proszę bez głupich komentarzy - mam ostatni mecz na kuponie, Real lub remis i troche hajsiku do wygrania. Postawiłem tak, myśląc trzeźwo, a nie sercem Blaugrana. Zostawić?

0

Koledzy, pilna pomoc potrzebna: gdzie na telefonie mogę obejrzeć?

0

Zdecydowanie ulubiona Screaming Eagles, choć The Final Solution też niesamowita! ;)

0

Arda i .. no cóż, ciężki wybór. Nie chciałbym, żeby DonAndres już odszedł, a Rakitic w formie jest naprawdę dobrym zawodnikiem :/

edit: zapomniałem o Rafie, więc on z całej tej trójki do paki z Ardą

1

Eh, naprawdę moglibyśmy darować go sobie, i te 50 mln przeznaczyć na ważniejsze cele. Vidal, Palencia, od biedy znowu Roberto.. jest w czym wybierać. POMOC, ktoś na skrzydło, drogi zarządzie!

0

bttsik dobry, ale ja chyba jednak awans angoli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?