cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
piszę się, stoje już pod Cam Nou ze świeczką, ze mną masa spragnionych dobrych wieści kibiców :c
2
Dembele to komar, tak? Całe życie on gryzie, to i jego ugryzło, proste. Chłopak chciał się po prostu podrapać po nogalu #izi
2
Mam nadzieję, że w końcu i my będziemy mieli farta w losowaniu, i wylosują nam jakiegoś słabszego przeciwnika pokroju Leganes czy Realu.. :/
0
Idę sobie wydłubać oczy..
2
XD
0
Kasy chyba jeszcze szybciej.. :p
6
Wenger w 2024: "Mogliśmy mieć Arnaiza w Arsenalu".
2
Nie no, z tym Oscarem przesadziłeś :P Taha poza fifą pewnie niewielu kojarzy, kiedyś przejawiało się tu nazwisko Aymerica Laporte i moim zdaniem to fajna kandydatura, a na duży plus działałoby to, że tak jak Sam jest on Francuzem i zna się już z Valverde z czasów Athleticu :) pomoc Maxime Lopez albo Cout, tylko i wyłącznie :)
9
Lleida na 3:2 i na parę minut przed końcem eliminują Sociedad z Pucharu!
0
Jaki ten Deulofeu jest irytujący, kosmos!
0
Bartra mistrzu Ty!
0
Internet Explorer? XD
0
Ale ja lubię tego Paulinho, życzę mu jak najlepiej! Każdy z nas poniekąd pewnie dziwił się na ten transfer, ale chłop haruje za 3! :)
0
Rakitic ma tasmy na Valverde. Inaczej nie wiem, dlaczego nadal jest na boisku.
1
Zasłyszane gdzieś na rambli. Przykro mi, nie pamiętam, a na wypadek niezadowolenia autora, gdyby już to zobaczył zastosowałem cudzysłów ;)
43
"Messi ciągnie drużynę, natomiast drużyna ciągnie Cristiano". Jakże prawdziwe :)
1
Chyba sie wkurzysz XD
2
Hej Śląsk! :D
1
Bartomeu: Neymar zostaje na 200%.
Pare miechów później - Bartomeu: Messi zostaje na 200%.
Oby nie, ale na niego nie da się patrzyć, szczególnie przy jedzeniu :p
0
Gra z alergią, przeszkadzało mu to w dwóch pierwszych. Teraz już na lekach lepiej, niestety lepiej dla mojego kuponu, wygląda.
21
Guillem Balague zachlal sie w opór, po tym, jak nie może zdementowac już żadnej plotki transferowej.
0
Ktoś jeszcze moze to zdementowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
No jak ktoś trafi na - chcę doświadczyć nowej kultury w Iskrze Stolec, to wygryw zycia XD
4
Guillem Balague zdementowal, że Grzesiu Krychowiak ma już wynajęta loże na trybunie VIP. Negocjaje wciąż trwają. [sport]
0
Chłopaki, doradzcie, ale proszę bez głupich komentarzy - mam ostatni mecz na kuponie, Real lub remis i troche hajsiku do wygrania. Postawiłem tak, myśląc trzeźwo, a nie sercem Blaugrana. Zostawić?
0
Koledzy, pilna pomoc potrzebna: gdzie na telefonie mogę obejrzeć?
0
Zdecydowanie ulubiona Screaming Eagles, choć The Final Solution też niesamowita! ;)
0
Arda i .. no cóż, ciężki wybór. Nie chciałbym, żeby DonAndres już odszedł, a Rakitic w formie jest naprawdę dobrym zawodnikiem :/
edit: zapomniałem o Rafie, więc on z całej tej trójki do paki z Ardą
1
Eh, naprawdę moglibyśmy darować go sobie, i te 50 mln przeznaczyć na ważniejsze cele. Vidal, Palencia, od biedy znowu Roberto.. jest w czym wybierać. POMOC, ktoś na skrzydło, drogi zarządzie!
0
bttsik dobry, ale ja chyba jednak awans angoli :)