cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanuję Rakietę, ale taki hajs za grajka w tym wieku.. no, sam zdecyduje!
10
Frytki do frytkownicy wrzucili chyba XD
0
Oho, teraz polecieli z dźwiękiem XD
1
Brazylijski geniusz, uwielbiam tego gościa! :D
2
XDD Ernesto pijany lub niespełna rozumu
54
I to się szanuje! Walcz młody i pokaż na co Cię stać, bo potencjał masz ogromny! :)
125
Abidal Ty kozaku! Co my ostatnio zmiatamy rynek to nie mam pytań. Walczak, z ambicjami, nienawidzi "białych" - kogoś takiego nam trzeba! Witamy Arturo!
31
Spokojnie, lata kariery przed nim, w końcu to młody, perspektywiczny zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Stary, pozwoliłem sobie skopiować, bo jest za mocne :D Twoje meme?
0
Sebastiana Milę. Od zawsze powtarzał, że jest fanem Barcelony, dobrze bije wolne, wiekiem tylko nieco się różnią :)
2
TY TAK NA POWAŻNIE? XDDD
2
Żaden czas na rewanż :v finał Belgia - Hrvatska!
0
Szczera prawda, acz Antek w tym gronie najmniej wybitny w tym sezonie. Luka, choć gra w Madrycie i przez to jest pewnie mniej lubiany przez kibiców Barcelony - jest genialny. Ten koleś tak czyta gre, że szczena opada. De Bruyne magiczny sezon, a Kane pokazuje, jakim jest goleadorem. Cała trójka mogłaby być na podium!
21
Staszek w trakcie karnych:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/63610293f424390d
1
No to jeszcze tylko Francja została... Nap... A nie, NAPRZÓD BELGIO! :D
1
Coutinho gra dzis totalne gowno. Jeden z gorszych.
0
7,3, kusiło :D
1
Oby to był Harden!
0
Bez jaj, poważnie? XD
7
Rażony piorunem!
8
Jacek Gmoch nie powstydziłby się takiego rozpisania tego uderzenia!
3
Bukmacherzy są bardzo mądrzy wystawiając taki typ - dlaczego? A to dlatego, że zbierze się grupa takich gagatków, w liczbie choćby 500 na skalę Polski, którzy dadzą te 2 złote dla beki, co by pokazać kumplom, że postawili taki zakład i że "hahahaha może wejdzie". A to już 1000 zł na czysto dla takich fortunek czy stsików ;)
8
Od wielu lat powtarzał, że Sparta jest Jego marzeniem, a Jego żona chciałaby mieszkać w Pradze. Stawiaj dom!
0
Nie do końca się zgadzam, ale zobaczymy.. Thiem nie trzyma 1-go serwisu, to jego problem :/
3
Griezmann dzisiaj nie rozmawia o przyszłości. Nie było chyba nawet takich pytań :) [neurophate]
https://x.com/neurophate_/status/1005569630612713472
Można spać!
0
Griezmanna? :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
SE QUEDA XDD
1
Podobno nawet Zidane przestał klaskać na ten czas, a papież Franciszek zrezygnował z wieczornej modlitwy..
12
Popcorn przyrządzany. Czas na zabawę! :D