0

Szanuję Rakietę, ale taki hajs za grajka w tym wieku.. no, sam zdecyduje!

10

Frytki do frytkownicy wrzucili chyba XD

0

Oho, teraz polecieli z dźwiękiem XD

1

Brazylijski geniusz, uwielbiam tego gościa! :D

2

XDD Ernesto pijany lub niespełna rozumu

54

I to się szanuje! Walcz młody i pokaż na co Cię stać, bo potencjał masz ogromny! :)

125

Abidal Ty kozaku! Co my ostatnio zmiatamy rynek to nie mam pytań. Walczak, z ambicjami, nienawidzi "białych" - kogoś takiego nam trzeba! Witamy Arturo!

31

Spokojnie, lata kariery przed nim, w końcu to młody, perspektywiczny zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Stary, pozwoliłem sobie skopiować, bo jest za mocne :D Twoje meme?

0

Sebastiana Milę. Od zawsze powtarzał, że jest fanem Barcelony, dobrze bije wolne, wiekiem tylko nieco się różnią :)

2

TY TAK NA POWAŻNIE? XDDD

2

Żaden czas na rewanż :v finał Belgia - Hrvatska!

0

Szczera prawda, acz Antek w tym gronie najmniej wybitny w tym sezonie. Luka, choć gra w Madrycie i przez to jest pewnie mniej lubiany przez kibiców Barcelony - jest genialny. Ten koleś tak czyta gre, że szczena opada. De Bruyne magiczny sezon, a Kane pokazuje, jakim jest goleadorem. Cała trójka mogłaby być na podium!

21

1

No to jeszcze tylko Francja została... Nap... A nie, NAPRZÓD BELGIO! :D

1

Coutinho gra dzis totalne gowno. Jeden z gorszych.

0

7,3, kusiło :D

1

Oby to był Harden!

0

Bez jaj, poważnie? XD

7

Rażony piorunem!

8

Jacek Gmoch nie powstydziłby się takiego rozpisania tego uderzenia!

3

Bukmacherzy są bardzo mądrzy wystawiając taki typ - dlaczego? A to dlatego, że zbierze się grupa takich gagatków, w liczbie choćby 500 na skalę Polski, którzy dadzą te 2 złote dla beki, co by pokazać kumplom, że postawili taki zakład i że "hahahaha może wejdzie". A to już 1000 zł na czysto dla takich fortunek czy stsików ;)

8

Od wielu lat powtarzał, że Sparta jest Jego marzeniem, a Jego żona chciałaby mieszkać w Pradze. Stawiaj dom!

0

Nie do końca się zgadzam, ale zobaczymy.. Thiem nie trzyma 1-go serwisu, to jego problem :/

3

Griezmann dzisiaj nie rozmawia o przyszłości. Nie było chyba nawet takich pytań :) [neurophate]

https://x.com/neurophate_/status/1005569630612713472

Można spać!

0

Griezmanna? :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

SE QUEDA XDD

1

Podobno nawet Zidane przestał klaskać na ten czas, a papież Franciszek zrezygnował z wieczornej modlitwy..

12

Popcorn przyrządzany. Czas na zabawę! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?