cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
60
Kradnę:
Piłkarze Legii odwiedzili dom dziecka.
„Przykro było patrzeć na te smutne twarze, pozbawione radości i wszelkiej nadziei” - powiedział 5 letni Piotruś.
Podczas wizyty piłkarze rozegrali towarzyski mecz z reprezentacją domu dziecka, zakończony wynikiem 2:2.
Warto odnotować, ze reprezentacja domu dziecka prowadziła 2:0, jednak w przerwie w wyniku adopcji stracili swojego bramkarza.
5
Napisz własną historię, ale niech ona będzie równie piękna, jak niegdyś historia Guardioli! Prowadź Generale!
4
Xavi co za comeback!
1
DODI!!!!
7
Getafe pięknie idzie na spadek, miód na moje oczy xd
0
@Jacu327 chwilowo Busi TOP
0
Mingueza tragicznie wygląda na PO dzisiaj
11
Daka 4 bramka w meczu ze Spartakiem! :o
1
@Jacu327 to samo, odrzucam regularnie
0
no chyba, że miałeś takie pewniaki, że jutro zabookowałeś już wylot z kraju, to współczuję :(
2
@BulaKG przynajmniej hajsik zostanie w portfelu, jeszcze im podziękujesz :D
0
@arkasath W Fifie też już nie ma kart leczenia kondycji, sama się odnawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hahahha pięknie jazda Lipsk!
1
@dembabejlen nie spojleruj :(
0
@pt9 l3 + r3
0
Ajax w 78 minucie przegrywa z Utrecht 0:1 ;o
0
@Messiah10 piona, ja to samo xd
0
@Khajio pardą, patrzyłem przez pryzmat transferu z Bundes, nie określenia zawodnika "flopem"
0
@Khajio *patrz Werner XD
1
Nawet piłkarze Bayernu Monachium oraz City Pepa Guardioli mieliby problem w zimną, deszczową noc w Stoke :/
41
Getafe 7 meczy, 0 punktów, cudowny widok!
0
@Kamiloza91 coś z trójki: Inter, Gladbach i Milan może odwalić w mojej opinii xd
0
@mekston XDDDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy jest ktoś, kto tak jak ja po prostu nie wytrzymuje i ogląda mecz jak za starych lat, w wersji pisanej, w przekazie "La Rambla"? XD
0
EL TIGREEE! Ale powrót na hiszpańskie boiska :)
0
@BART97 nie podobno, a na pewno - Bezczel
2
@Gomess o kurde, widzę, że mój wierszyk się przyjął XD
6
4 minuty XDDDDDDDDD jak tu z 8 powinno być
0
@tristan87 piękny składzik, Roberto dostanie szanse w pomocy, jazda!