crackeer
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest lepszy. Jednak nie przesadzalbym. Ogladalem mecze Borusii i to wlasnie Reus nie Lewy byl tam liderem :) Trzeba miec to cos. Moim zdaniem tak samo jak Kun pasowałby i Reus do Barcelony . Moje zdanie .
0
No zgadzam sie jednak mogli brac Aguero jak gral w Atletico . Nikt sie nim z Barcelony nie interesowal. Teraz placza za nim. Wtedy Barca grala dobrze , ale mogli go kupic teraz mniej do wydania by mieli;] Polityka transferowa Zarzadu Barcelony= porazka.
0
Bzdury nie bzdury. Od tego te forum jest:) Nie ma co się co prawda podniecać, ale pomarzyć można. :) Moim zdaniem też jak na atak Aguero lub Reus. Obrona Marquinhos lub Laporte (watpliwe). Do pomocy Koke lub Pogba:) I Rakitic jako 2 gi ktory jest juz zaklepany ponoc.
0
Hmm .. Ciekawe. Jeśli jednak tak jest to z tych możliwych Reus, Marquinhos, Koke. Z mniej możliwych Aguero, Pogba, Cuadrado;]
0
Przeczytaj jeszcze raz co napisał kolega i się zastanów nad swoim pytaniem :) Pozdrawiam.
1
SzahMatt : Zgadzam się w 100%. Tomo3000: Czytaj ze zrozumieniem kto co piszą :)
2
Popieram. Koke jak najbardziej, ale Fabregas jeszcze ma dużo do udowodnienia w Barcelonie:)
1
Zgadzam się z Tobą w 100%. Trzeba dać szansę potem oceniać. Niech Neymara też sprzedają, bo przecież większość z was miała inne oczekiwania. Nieważne kontuzje czy że był nieograny z drużyną. Ważne, że nie natrzaskał 30 goli co? Parodia... Podejrzewam, że i Neymar się rozkręci i że Marc pokaże klasę :)
0
anbiel: Niczego nie jest pewny. Piszą głupoty bo głupoty czytają. A destro tak samo. Zubizarreta też i mi nie odpowiada, ale juz pisać na temat piłkarza takiego jak Ter Stegen, który zbierał piękne recenzje w Niemczech że jest słaby to dopiero jest durne myślenie. Najpierw niech pokaże co potrafi i czy faktycznie komus do pięt nie dorasta. Potem Ci "niby" kibice niech się wypowiadają. Skreślać kogoś zanim w ogóle zaczął on grać dla naszej drużyny to dopiero głupota. A teraz panowie : destro, Baroo i tym podobni przemyślcie co piszecie.
0
Przegrali bo jego brakuje hehe
1
Jakby nie grał on już swoje ugrał dla Barcelony. Gościem za to jest nieprzeciętnym. Sytuacja z bananem pokazała jakim inteligentnym człowiekiem jest Dani Alves :) Doskonałe określenie "Trzeba się śmiać z tych opóźnionych w rozwoju ludzi" Bravo Dani:)
8
Jeżeli chodzi o Reusa. To dla mnie ten koleś miażdzy. Jak jest tylko możliwość niech go kupują zanim inne kluby go wykupią z Dortmundu.
0
No jeden normalny... Zachował się profesjonalnie w tej wypowiedzi. Zagrali dobry mecz , ale przegrali uczciwie ze świetnie grającą Barcą:))) Visca El Barca!
0
Messi to jest mistrz. Ronaldo mu do pięt nie dorasta. Popatrzcie na Messiego bez problemów z kontuzjami jak on gra... Wczoraj CR7 był jego cieniem na boisku. Może 2 gole były z karnych, ale jedna piękna akcja na 2-2 + jego asysty ... ! Nie dość, że strzela dużo bramek to jeszcze jego genialne podania.
Jeżeli chodzi o wczorajszy mecz cała Barca pokazała jakie mają jaja. Jednak oprócz Messiego na miano najlepszego cracka Barcy zasłużył bez wątpliwości Don Andres :) Widać, że Iniesta wrócił do najwyższej formy i ta jego bajeczna technika :)
0
Ja oglądałem u 19 z Arsenalem. i fakt Adama wyróżniał się w tym meczu. Chyba nie za darmo debiutował już w pierwszej drużynie Barcy:) A co do debaty też jestem za Neymarem jak część z was. Moim zdaniem poradzi sobie ;))
0
Też to oglądałem. Rivaldo.. Mega piłkarz. a Bramka przewrotką przeciwko bodajże Valencji, która dała mistrzostwo to po prostu miodzio.. Właśnie za jego czasów, Kluiverta i De Boer-ów braci zacząłem sie interesować tym klubem :)))
0
Rivaldo to był piłkarz w Barcelonie:)))
0
Nie patrzmy kogo kupuje Real tylko jak wygląda gra i skład Barcelony:)
0
Iniesta91: Też jestem za Aguero. Świetnie by się wkomponował w nasz atak:)
0
FromCatalonia: Szczerze mówiąc brak słow. Przeczytałem tylko "najemnik Ozil" i "nikt lepszy go nie chciał" to śmiać mi się chce. Ozil jeden z najlepszych pomocników na świecie:) To, że władze Realu mają niepokolei sprzedając takiego zawodnika to tylko plus dla Arsenalu. Zresztą z korzyścią chyba dla naszej Barcelony. Nie uważam Bale'a tak groźnym wzmocnieniem. Osobiście Ozil odgrywał większą rolę w Realu niż Bale.
0
Andres... Jedna z najważniejszych postaci Barcelony. Człowiek, który sercem jest ze swoim klubem. Wiem, że teraz miał troszkę słabszy okres gry, ale nawet ta asysta do Neymara z Realem na 1-0 pierwszej jakości. A jak to ktoś poniżej napisał gol przeciwko Chelsea, który dał awans do finału Champions League to było coś wspaniałego. Człowiek, który sobie zasłużył by zakończyć karierę w tak wielkim klubie dla którego tak dużo zrobił:)
0
Ja też na mundialu będę trzymał kciuki za Argentynę:) Jeżeli by się im jednak nie powiodło to stawiam na Brazylię:) Trzecia pozycja to Hiszpanie. I to mój obiektywny komentarz. Są to trzy reprezentacje w kolejności jak wyżej napisałem, którym kibicuję.
0
Piękny mecz Neymara i całej drużyny:)))
0
Dongou mógłby troszkę zagrać w tym meczu. Może nas zaskoczy czymś ciekawym:)))
0
Neymar ma potencjał. Jakby grał tak dobrze jak Leo atak Barcy byłby z tym duetem niszczycielski:) Poczekamy zobaczymy:)
0
Dla mnie Sanchez nie zagrał źle. Suma sumarum Messi jak się rozkręci do spółki z Neymarem i Sanchezem w dobrej formie to będzie efektownie i efektywnie:)
0
No tak Messi dla Barcy jest niezastąpiony. Neymar jak dla mnie spełnia oczekiwania w 100%, ale on jest wsparciem Messiego, a nie zastępcą;)
0
Neymarsros. Załosny komentarz... Wrzucasz wszytskich do jednego worka. A co do Bale'a. Jak osiągnie tyle co Messi wtedy możesz go tu promować. Pozdrawiam:)
0
Messi już wczoraj grał lepiej niż w poprzednich meczach. Myślę, że strzelenie bramki z gry trochę mu pomoże w odzyskaniu doskonałej formy strzeleckiej. Brawa także dla Fabregasa. Fantastyczne zagranie przy bramce Messiego:)
0
Don-Corleone zgadzam się dla Luisa Enrique w moich oczach też zawsze szacuneczek. Przez wiele lat filar katalońskiej drużyny:))) I życzę mu jak najlepszej kariery trenerskiej. No może z wyjatkiem meczów z Barceloną:))