crackeer
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko pięknie i super tylko jest aż nazbyt pewny siebie .
1
Ja tam nie wiem, ale Reusa i Cuadrado bardzo bym chciał u nas.
0
Tymczasem w Arsenalu albo oszaleli albo chcą być klubem który będzie się liczył o wszystko. Czytam właśnie, że chcą kupić Khedire, Reusa i Cavaniego :)
0
Też myślę, że z Cuadrado marna szansa. Jednak zaskoczył mnie news o Deulofeu więc może i tak być.
4
Być może też Luis chce faktycznie ściągnąć Cuadrado. Może coś jest na rzeczy. Zmienia się to, że Alves zostanie. Tak mi przyszło do głowy, że skoro mamy dwóch PO Deulofeu pójdzie na rok do FC Sevilla. W jego miejsce na rok czasu Cuadrado, który za rok po odejściu Alvesa cofnie się na prawą obronę.
2
Dokładnie tak samo pomyślałem.
0
Być może też Luis chce faktycznie ściągnąć Cuadrado. Może coś jest na rzeczy. Zmienia się to, że Alves zostanie. Tak mi przyszło do głowy, że skoro mamy dwóch PO Deulofeu pójdzie na rok do FC Sevilla. W jego miejsce na rok czasu Cuadrado, który za rok po odejściu Alvesa cofnie się na prawą obronę.
1
Messi zawsze twardo stał na nogach. Nie nazwałbym go aktorem. Chyba innego Messiego oglądaliśmy;)
0
Tu AS potem Mundo czyli suma sumarum nie jest kolorowo:)
0
Masz rację, ale już saga się zrobiła z tym transferem Cuadrado jak z Luisem Suarezem.
0
Dokładnie. Szkoda im pare baniek więcej dać... Później przepłacają.
0
Wiesz Vermaelen czy Mathieu nikomu nie przeszkadzają te transfery, ale chyba większość z nas liczyło na to ze Cuadrado jednak zasili klub. W dodatku sam wyraża chęć gry u nas ... Spójrzcie taki Real takich kompleksów nie ma. I nie chodzi o to czy dobre czy złe transfery zrobili ważne ze Perez odważnie kupuje kogo chce. Chcieli Jamesa maja go. Chcieli Kroosa- mają. I wcale nie jest powiedziane, że odejdzie Di Maria czy Khedira... A u nas zawsze rozterki: "Kupimy- nie kupimy, a może jednak kupimy" Parodia.
0
Niby tak. Tylko wiesz akurat o rezygnacji piszą pierwszy raz po kontekstem Cuadrado, a jak dla mnie to porażka po całej linii jeśli to prawda.
0
Barcelona have ruled out signing Cuadrado. Focus now on Johnson (Gladbach). Walker (Tottenham) and Piszczek (Dormund) other candidates. [as]
Barcelona ostatecznie rezygnuje z walki o Cuadrado... Brak słów...
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,44-dzien-okna-transferowego-na-zywo-ligi-zagraniczne-na-zywo,artykul,492388,1,972.html
0
Denis Suarez dobry potwierdzam. Jak narazie lider Sevilli.
0
Na obecnym etapie zgadzam się. Jak napisał "nicbezemnie" wyżej Sevilla dobrze uczy. Halilovic Barca B obecnie, Suarez w Sevilli. Obydwaj będa jak dla mnie do 1 składu Barcelony w przyszłości, ale zobaczymy.
4
Bardziej Denis Suarez:p
0
Polać mu. Dobrze prawi.
0
Tak sobie pomyślałem wracając sezon wstecz ze Neymar mógł więcej w stylu Deulofeu zagrać a nie na Messiego hehe
1
Haliliovic po raz kolejny pokazał klasę. Xavi na poziomie. Deulofeu więcej zespołowo musi grać. Samper na plus. Roberto znów słabo. Rakitic, Ter Stegen i Mathieu, Bartra pewnie.
0
Dokładnie. Z jedną różnicą, że cała Barca była wypalona natomiast Real ma piłkarzy w gazie. Szanse na szybki powrót na szczyt ma trochę większe. Ma kto dogrywać .
8
No wiesz nie kazdy po kontuzji traci calkiem forme. Mocno sie zbroja tymczasem my potrzebujemy ŚO I fajnie zeby nam Cuadrado nie zwineli
1
Tymczasem czytam doniesienia transferowe i Di Maria za 80 melonów ma isc do PSG a Falcao blizej Realu niz Monaco;]
0
Messi jeszcze ma urlop.
1
Ciekawi mnie jedno ze Agger ma kosztować 15 mln a Mathieu kosztował 20. Troszkę tego nie rozumiem:)
2
Zgodzę się co do sprzedaży Alexisa, że nie był to dobry interes. Natomiast co do Cuadrado się nie zgodzę. Mam przeczucie że doda kolorytu naszej grze jak go kupią.
0
Nawet jakby się zgodzili to jeszcze gracze muszą wyrazić chęć gry we Fiorentinie. O ile Song czy Affelay mogliby na to przystać to Dani Alves raczej we Firentinie by nie chciał grać + duże wymagania finansowe Alvesa na co nie wiem czy stać Fiore.
0
Zgadzam się;)
0
Kłócicie się . Nie wiem o co . Lepiej się interesować Barcą. Naszą drużyną, a nie Realem. Nie ma co zazdrościć czy porównywać. Sezon pokaże kto lepszy. Ja czekam na porządnego stopera i Cuadrado w FCB.
0
Najlepiej