0

Zgadzam się. Młody, solidny i bramkostrzelny:)

0

Roberto kocur. Kto go sprzedawał 10 zdrowasiek!

0

Na temat Turana rzadko się udzielam, bo zawsze go lubiłem i dawałem mu szansę. Faktycznie ten mecz pokazuje, że turek nie jest w dobrej formie. Przy takiej konkurencji zjedzą go żywcem w pomocy. Denis lepiej gra, Rakieta też, Iniesta druga młodość, Roberto boczny nasz teraz obrońca jakby go tam ustawić to chyba też byłby sporo lepszy. Turan podania do blisko stojącego kolegi lub ta sama kiwka i podania piętką. Dla mnie za mało. Pozdrawiam.

14

Świetny występ i Digne i Roberto!

1

0

Dla mnie też zagrał dwa mecze na wow. Strzały, dobre zagrania, dobrze rozumie się z Messim ( nie miał tyle czasu co inni na zgranie z zespołem). Także nie oceniam graczy po dwóch przedsezonowych meczach, ale przy Denisie chyba się nie boję takich określeń jak kolega wyżej. Może to być nasz najlepszy (w dodatku groszowy ) transfer .

0

Dobre podsumowanie na temat Munira

17

Dodam jeszcze, że zadziwia mnie fakt o aż tylu piłkarzach w pomocy. Denis pokazał wczoraj jakim wzmocnieniem jest. Ta współpraca z Messim. Rafinha (również duże umiejętności i liczę na niego). Iniesta, który dalej jest jednym z najlepszych pomocników świata i jednym z liderów drużyny. Rakitic, który pokazał nie jeden raz, że serducho na boisku zostawia. Tytan pracy. Turan, który źle zaczął i ma wiele do udowodnienia. Musi pokazać,że jest wart wydanych na niego pieniędzy. I Andre Gomes nowa droga (myślę niepotrzebna)gwiazda w zespole. Ciekawi mnie ten gracz skoro Enrique tak go chciał, ale chyba za dużo bogactwa na 2 pozycje.

1

Camara naprawdę dobry mecz. Świetne wejście w drużynę Denisa Suareza. Będzie z niego wielki gracz. Roberto od dawna już nie schodzi poniżej swojego poziomu- klasa. Suarez jeszcze się nie wgrał. Messi na lajcie. Arda oprócz gola niczym się nie wyróżniał, Aleix na plus w ataku, ale słabiej w defensywie. Świetny także Samper ( mega piła do Luisita) Munir jak na czwartego napadziora w ogóle mnie nie przekonuje.

0

Pippo Inzaghi to był kocur pola karnego. Munir z Pippo nie ma nic wspólnego. Inzaghiego za starych dobrych lat brałbym w ciemno i to jeszcze na rezerwe. Masakra. ;)

0

Może Jesus i lepszy, ale Gabigol na rezerwę idealny. Uczył by się od najlepszych i w przyszłości kto wie:)

9

Gabigol jak i Gabriel Jesus to dwóch bardzo obiecujących, utalentowanych graczy. Jeśli któryś z nich trafiłby do nas to ja napewno będę usatysfakcjonowany i to bardziej niż z Vietto , Gameiro czy wcześniej Nolito. Tylko Lacazette dałbym wyżej, ale in i drogi i raczej do pierwszego składu. U nas nie ma miejsca na taką opcję.

0

Gameiro świetny strzelec. Skuteczny. Za odpowiednią kwotę bardziej przekonuje mnie grą niż Vietto. Może wiekowy, ale Barca co roku walczy o tryplet i na teraz potrzebujemy porządnego zmiennika i niewątpliwie Kevin Gameiro takim jest. Vietto to kot w worku może odpalić albo może być drugi Munir El Haddadi:)

4

Rozbawiłeś mnie. To nie piaskownica.

0

Wiesz Griezmann jak dla mnie jest topowym napastnikiem a w dodatku gra często cofnięty za np Torresem . Klauzula 100 baniek (nie piszcie mi tu gdzie by on tu grał, bo ja piszę czysto hipotetycznie) Andre Gomes jakby kosztował łącznie faktycznie 70 mln (nie wiemy ile w tym prawdy ) to albo jest naprawdę dobry i ma potencjał na wielką gwiazdę albo sporo przepłaciliśmy. Wszystko wyjdzie w praniu:)

0

Za 100 melonów jest Griezmann ;]

0

Ogromna strata dla Albicelestes.

0

Przekonamy się za parę lat :) Nikomu nic nie wmawiam tylko mówię co ja zaobserwowałem. Każdy ma swoje odmienne zdanie i każde szanuję.

0

Wiesz każdy się zastanawia czy dać 100 mln za Pogbę. Samo Juve chce ponoć jeszcze więcej. Może to inna pozycja ale Draxler zdecydowanie na tak nawet za tak dużą kasę :)

0

Dokładnie. Mam jednak nadzieję, że Barca zwróci na niego uwagę. Ten gość jest kosmiczny. Potwierdza to występem na Euro:)

0

Oby od Barcy .

4

Jakby jego kupili to serio Barca miała by się czego bać . Jest mega dobry Julian Draxler:)

0

Draxler w Barcy ale to byłby hit transferowy:)

1

Jeszcze lepsze jest to, że chyba sam Luisito tego nie wiedział. Nie wiem więc po co taki komentarz z Twojej strony do PJ777. Pozdrawiam:)

0

Cześć. Wie ktoś może ile dodatkowo w CP będzie kosztował Eleven?

0

Messi najlepszy bezapelacyjnie. Nawet nie ma o czym dyskutować.

0

Dzisiaj Messi był najlepszy na boisku.

0

W NC+ masz LM wiec po co zmieniac jak full masz Barce.

2

Dokładnie dość wieszających się streamów.!

0

Szkoda. Świetny jest MATS..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?