crackeer
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie faktycznie młody CR7 tylko nwm czy mam na to spogladac pozytywnie czy negatywnie:)
1
Za to mamy Halilovicia i Rafinhe . Nie ma co narzekać.
0
Zgadzam się z Tobą w 100% ;)
0
No Halilovic jeszcze chwila i znajdzie sie w 1 zespole. Mega talent
0
Widzicie tak naprawdę wszystko zależne jest od Messiego. Jakis czas temu jak Messi prezentował poziom z innej planety nikt nie martwił się że na obronie gra Pique z Mascherano teraz niestety potrzebna jest przebudowa bo narazie nie ma naszego Messiego w dyspozycji jak kiedyś..
6
Zgadzam się. Okienko mega . Cuadrado + dwóch ŚO.
1
Cuadrado jak najbardziej za. Czy na PO czy na Skrzydło byleby go nie odpuścili bo dla mnie gracz rewelacyjny.
0
Nikt nikgo nie wybiela. po prostu nie porównuje obydwóch panow bo nie ma do czego. Zgadzam się Suarez święty nie jest. Może się u nas zmieni. natomiast Pepe już raczej nie:)
0
Może nie nic, ale nie kopał nikogo na ziemii. Nie deptał po rękach itd..
0
Może nie nic, ale nie kopał nikog na ziemii. Nie deptał po rękach itd..
0
Napewno masz co porównywać ugryzienia do tych bezczelnych faulów Pepe. :)
0
No tak. Może go Pepe sprowokować. Jemu akurat by się przydało dostać od kogoś nauczkę . Jednak dla samego Suareza lepiej by się już nie pchał w żadne takie akcje dla dobra siebie i drużyny.
1
Może Luis Enrique trochę doda kolorytu tej grze. Zobaczymy . Masz jednak rację. I jak napisałem koledze poniżej porównania do Pepe są bezpodstawne bo Pepe jest niezrównoważony kompletnie. Po tym co oglądałem z udziałem Portugalskiego defensora z "kopaniem leżącego po plecach" to aż szkoda słów...
0
Wątpie. Wyczynów Pepe chyba nikt nie przebije. Pisze to jako co prawda długoletni fan FCB, ale szczerze obiektywnie. Nie pochwalam głupot Suareza, lecz w ogóle nie porównuje go do Pepe kopiącego gracza leżacego. Korkami po plecach... Nie wspominając o innych wyczynach tego pana.
0
Dobry filmik:)
0
Widzisz bo w tym przypadku Pepe jest najgorzej zeschizowanym grajkiem w La Liga.
0
"Idiota" Aha..
0
Myślę, że nawet Suarez gryząc nie jest tak niezrównoważony jak Pepe.
1
Dokładnie.
0
Hmm.. No niby ma rację. Barca jednak wiedziała że zawodnik ten ma taką karę. Też uważam że ta kara jest przesadzona.
5
Jest wypożyczony. Może wróci do Barcelony już jako dojrzały i lepszy piłkarz. To szansa dla niego by się rozwinąć i pokazać czy jest wart grania u nas czy nie:)
1
Widzisz kolego nawet nie szanujesz zdania innego człowieka dogryzając mu w ten sposób. Akurat komentarze Don-Corleone uważam za jedne z najnormalniejszych na tej stronie, a codziennie was czytam. Plakacik to może Ty masz i więcej szacunku gdyż kolega oglądał Mistrzostwa Świata jak (zapewne) Ty robiłes w pampersy:) Pozdrawiam.
0
Ciesz się kolego, że w ogóle kupuje. I że kupił taka perełkę jak Suarez. Kogoś z jajami brakuje nam w tym zespole. Może poza Mascherano.
0
Zgadzam sie z waszą dwójką. Suarez ma silny strzał, Dobrze gra głową. Obydwóch tych elementów nam ostatnio zdecydowanie brakuje. Najważniejszy jest ten jego charakter. Nie pisze o gryzieniu, ale twardo stąpa po ziemi i nie boi sie rywalizacji.
1
Chyba 7,5 mln. Oczywiście ironia. 75 mln to o ponad połowę zadużo za tego grajka
0
Benzema 75 mln. Szok...
0
Nie wiecie ile zarząd wyda kasy na zawodników i kogo sprowadzą. Mi narazie się bardzo ta przebudowa podoba. Może za wyjątkiem sprzedaży Alexisa. Jednakże myślę, że w Arsenalu może być szczęsliwszy.
1
Czytam Twoje komentarze i mogę stwierdzić, że w wielu kwestiach całkiem mądrze się moim zdaniem wypowiadasz. Co do destro niech przestanie w końcu narzekać. Jak nie było zakupów było źle. Jak są też jest źle. Już nie wspomnę o durnym pomyśle ze sprzedaża Jordiego Alby.... Brak słow
0
Popieram.
1
Wypowiedział się co uważa w tym temacie i tyle . Ma racje poza Reusem moim zdaniem. Mysle ze ten chlopak wnioslby duzo do naszej gry:). Rakitic? Moge sie pomylic, ale tez wydaje mi sie ze poziomem Cescowi nie dorownuje . Chetniej widzialbym Dalej Fabsa w druzynie niz kazdego kogo chcieliby kupic:)