0

Dla mnie faktycznie młody CR7 tylko nwm czy mam na to spogladac pozytywnie czy negatywnie:)

1

Za to mamy Halilovicia i Rafinhe . Nie ma co narzekać.

0

Zgadzam się z Tobą w 100% ;)

0

No Halilovic jeszcze chwila i znajdzie sie w 1 zespole. Mega talent

0

Widzicie tak naprawdę wszystko zależne jest od Messiego. Jakis czas temu jak Messi prezentował poziom z innej planety nikt nie martwił się że na obronie gra Pique z Mascherano teraz niestety potrzebna jest przebudowa bo narazie nie ma naszego Messiego w dyspozycji jak kiedyś..

6

Zgadzam się. Okienko mega . Cuadrado + dwóch ŚO.

1

Cuadrado jak najbardziej za. Czy na PO czy na Skrzydło byleby go nie odpuścili bo dla mnie gracz rewelacyjny.

0

Nikt nikgo nie wybiela. po prostu nie porównuje obydwóch panow bo nie ma do czego. Zgadzam się Suarez święty nie jest. Może się u nas zmieni. natomiast Pepe już raczej nie:)

0

Może nie nic, ale nie kopał nikogo na ziemii. Nie deptał po rękach itd..

0

Może nie nic, ale nie kopał nikog na ziemii. Nie deptał po rękach itd..

0

Napewno masz co porównywać ugryzienia do tych bezczelnych faulów Pepe. :)

0

No tak. Może go Pepe sprowokować. Jemu akurat by się przydało dostać od kogoś nauczkę . Jednak dla samego Suareza lepiej by się już nie pchał w żadne takie akcje dla dobra siebie i drużyny.

1

Może Luis Enrique trochę doda kolorytu tej grze. Zobaczymy . Masz jednak rację. I jak napisałem koledze poniżej porównania do Pepe są bezpodstawne bo Pepe jest niezrównoważony kompletnie. Po tym co oglądałem z udziałem Portugalskiego defensora z "kopaniem leżącego po plecach" to aż szkoda słów...

0

Wątpie. Wyczynów Pepe chyba nikt nie przebije. Pisze to jako co prawda długoletni fan FCB, ale szczerze obiektywnie. Nie pochwalam głupot Suareza, lecz w ogóle nie porównuje go do Pepe kopiącego gracza leżacego. Korkami po plecach... Nie wspominając o innych wyczynach tego pana.

0

Dobry filmik:)

0

Widzisz bo w tym przypadku Pepe jest najgorzej zeschizowanym grajkiem w La Liga.

0

"Idiota" Aha..

0

Myślę, że nawet Suarez gryząc nie jest tak niezrównoważony jak Pepe.

1

Dokładnie.

0

Hmm.. No niby ma rację. Barca jednak wiedziała że zawodnik ten ma taką karę. Też uważam że ta kara jest przesadzona.

5

Jest wypożyczony. Może wróci do Barcelony już jako dojrzały i lepszy piłkarz. To szansa dla niego by się rozwinąć i pokazać czy jest wart grania u nas czy nie:)

1

Widzisz kolego nawet nie szanujesz zdania innego człowieka dogryzając mu w ten sposób. Akurat komentarze Don-Corleone uważam za jedne z najnormalniejszych na tej stronie, a codziennie was czytam. Plakacik to może Ty masz i więcej szacunku gdyż kolega oglądał Mistrzostwa Świata jak (zapewne) Ty robiłes w pampersy:) Pozdrawiam.

0

Ciesz się kolego, że w ogóle kupuje. I że kupił taka perełkę jak Suarez. Kogoś z jajami brakuje nam w tym zespole. Może poza Mascherano.

0

Zgadzam sie z waszą dwójką. Suarez ma silny strzał, Dobrze gra głową. Obydwóch tych elementów nam ostatnio zdecydowanie brakuje. Najważniejszy jest ten jego charakter. Nie pisze o gryzieniu, ale twardo stąpa po ziemi i nie boi sie rywalizacji.

1

Chyba 7,5 mln. Oczywiście ironia. 75 mln to o ponad połowę zadużo za tego grajka

0

Benzema 75 mln. Szok...

0

Nie wiecie ile zarząd wyda kasy na zawodników i kogo sprowadzą. Mi narazie się bardzo ta przebudowa podoba. Może za wyjątkiem sprzedaży Alexisa. Jednakże myślę, że w Arsenalu może być szczęsliwszy.

1

Czytam Twoje komentarze i mogę stwierdzić, że w wielu kwestiach całkiem mądrze się moim zdaniem wypowiadasz. Co do destro niech przestanie w końcu narzekać. Jak nie było zakupów było źle. Jak są też jest źle. Już nie wspomnę o durnym pomyśle ze sprzedaża Jordiego Alby.... Brak słow

0

Popieram.

1

Wypowiedział się co uważa w tym temacie i tyle . Ma racje poza Reusem moim zdaniem. Mysle ze ten chlopak wnioslby duzo do naszej gry:). Rakitic? Moge sie pomylic, ale tez wydaje mi sie ze poziomem Cescowi nie dorownuje . Chetniej widzialbym Dalej Fabsa w druzynie niz kazdego kogo chcieliby kupic:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?