crackeer
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To samo co do kolegi wyżej.
0
To chyba nie była odpowiedź na mojego posta:)?
0
Szkoda że Neymar nie grywa z Messim po 90 minut. Ostatnio czytałem tu artykuł o tym, że narazie duet Neymar-Messi słabo sobie radzi. Jak mają się ogrywać razem skoro albo kontuzje albo Neymar nie grywa od pierwszej minuty.
0
Popieram całkowicie.
0
Dokładnie. Nie chcę obrażać gościa wyżej, ale "ciota"? Eh. Na ten moment najlepszy ŚO u nas zgarnia wszystko i do tego jest szybki. I nie piszcie, że z ogórkami bo sami siebie dobijacie takimi tekstami.
0
Hehe dobre podsumowanie.
0
Soory. Neymara? Brak pytań... Chłopak chyba się nie wyspał:)
0
Wydaje mi się, że masz rację. Wolałbym żeby było inaczej. Zobaczymy jak zrobią konferencję prasową, bo pewnie zrobią. Co powiedzą Bartomeu i Zubizaretta albo sam Enrique.
0
Reus mógłby się wymieniać z kimś z ataku jak wróci Suarez. Sezon jest długi.
0
No dokładnie. Są jeszcze obiecujący: Sandro, Samper, Halilovic, Patrick, Grimaldo, Adama,Deulofeu i Denis Suarez. Zobaczymy co czas pokaże.
0
Dokładnie. Zgadzam się w 100%:)
0
Może racja. Hali jak ma się wybić to się wybije. Rafinha niekoniecznie musi grać na skrzydle. Szczerze mówiąc Reusa nie brać to mi akurat szkoda :)
0
Każda opcja fajna. Koke, Reus, Cuadrado. Douglasa nie znam nie wypowiem się:) Całej trójki nie kupią, ale Reusa ja stawiam w pierwszej kolejności. Jak ktoś napisał sezon jest długi, więc rotacje jak najbardziej się przydadzą. Byleby mieć kim zamieniać:)
Moje zdanie .
0
Szczerze nie wiem. Wiem, że to zawodnik do naszej drużyny idealny. :)
Nie oceniam tutaj innych. Munir , Sandro, Samper, Halilovic, Denis Suarez czy Deulofeu to przyszłość to prawda. Jedynie szkoda mi żeby Reus grał nie u nas tak samo jak Cuadrado. Ktoś ma umiejętności na miarę Barcy chce tu grać to aż szkoda tego nie wykorzystać. :)
0
Jak nie odwieszą całkiem kary to jedno zadanie. Marco Reus. Jak pójdzie grać gdzie indziej to aż żal. Z tego co pamiętam czytałem gdzieś, że sam chciał do Barcelony i nawet rozczarowany jest tym że nie dojdzie teraz na CN. Mam nadzieję, że zarząd pomyśli nad tym jakby nie odblokowali nam robienia zakupów w dwóch następnych okienkach.
0
Zdziwiłem się że w ogóle odpisałeś na ten komentarz hehe
Pique w obecnej formie może buty Mathieu czyścić.
Rakitic w presezonie pokazał że siłą go z 1 składu nie wyrzucą :)
Vermaelen narazie jest niewiadomą, więc ja go w ogóle nie widzę a napewno nie wysuwam daleko na przód takich teorii:)
Jedynie mogę się zgodzić co do Alby , Stegena, Messiego, Neya i Suareza.
Rafinha musi więcej z siebie dać jak chce wygrać z Munirem, który obecnie jest w bardzo dobrej formie .
0
Każdy ma swoje zdanie. Ja widzę zdecydowanie Suareza :)
0
Prawie ze wszystkim zgadzam się oprócz Suareza. Zauwaz, że on z zespołem trenuje z tydzień stąd podejrzewam i liczba minut i zagubienie na boisku.
0
Cofnij się wstecz i zobacz jak Iniesta grał w wieku Rakiticia. Chorwat jest świetny, ale nie odejmuj jednemu dodając drugiemu:)
0
Wszyscy wczoraj dobrze zagrali. Jeśli jednak miałbym wskazać najlepszych.
Rakitic, Neymar, Mathieu i Messi też pokazał klasę. Młodzi - Munir Świetnie i Sandro dobrze się zaprezentował. :)
0
Specjalista od pięt? Ibra :))
0
Mathieu petarda. Skubaniec twardo stoi na nogach.
6
Coś czuję, że to będzie sezon Neymara. Świetna gra Rakiticia- Geniusz. Mathieu nie do przejścia. Iniesta i Messi i Alba też się rozkręcają.
0
I kolega przypisał Man Utd Di Marie w co wątpię, bo to że Real kupił Kroosa czy Rodrigueza to nie znaczy ze Di Maria czy Khedira odejdą. Sam Ancelotti wypowiadał się ostatnio, że Di Maria i Khedira na sprzedaż nie są:)
0
Szejków to traktują trochę jak Barcę. Nie byłbym niczego taki pewny:)
0
No widzisz. To jest brutalność. Oczywiście biorąc pod uwagę recydywę to ok, ale czy napewno wina współmierna do kary? Odpowiedź bo na mistrzostwach i recydywa to bezsens. Widać w ligach można robić co się chce. Sfrustrowany porażką 2-0 zawodnik wjeżdza bykiem po meczu w tunelu kapitanowi przeciwnej drużyny łamiąc mu nos i jak napisałeś dostanie z 5 kolejek zawieszenia. Jak w ogóle dostanie.
0
4 miechy dla Suareza kary. Ciekawe ile Brandao dostanie. Jeżeli mówiąc tu oczywiście o brutalności :
0
Nawet nie trochę:) Nie oszukujmy się. Gdyby nie Neymar Brazylia cieńko by piszczała co pokazały mecze w których nie mógł zagrać na Mundialu:)
0
20:30 wszędzie gdzie widziałem.
1
Tak było,że Di Maria i Khedira odejdą. Jak narazie zostają i Ci co pisali ze james to niewypał niech się teraz zastanowią:) Di Maria najprawdopodobniej zostanie. Khedira może też, a James i Kroos dołaczyli. REAL ma super skład:) Mam nadzieję tylko że nasze transfery będą trafne i Barca będzie górą.