crackeer
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Jak Neymar faktycznie odejdzie to wiesz. Zrobi się miejsce w klubie w którym marzy mu się grać w pierwszym składzie. Zdanie się może szybko zmienić:)
9
To jest możliwe. Może po za Verrattim :)
0
Jednak jeśli już ma tak być to tylko DEMBELE. Nikt obecnie inny mnie nie usatysfakcjonuje. Nawet jak kupią gwiazdę na ŚP.
0
tylko DEMBELE za niego.
3
Jak Neymar odejdzie to tylko Dembele
1
Akurat nie komentowałem tego wcześniej, ale pamiętam Twój post. Dobrze Ci tu koledzy wtedy napisali. Ja dwa razy miałem podobnie. Też niepotrzebnie walczyłem z wiatrakami. Teraz mam żonę i dzieci. Trafisz na swoją. Nic na siłę. Człowiek zakochany (zauroczony) nie rozumie, ale mogłeś już wtedy dać sobie spokój. Mało kiedy jest szansa aby ta chemia wróciła. Wtedy nie chciała już to teraz tym bardziej. Pozdrawiam i trzymaj się bracie. Jeszcze nie jedną spotkasz na swojej drodze. Pamiętaj masz jeszcze ukochany klub i tą stronkę :))) Miłego dnia. Edit-
Miało być do TUCA.
9
Zauważ jak grał. Moim zdaniem super. Może być tylko lepszy. Dla mnie idealny transfer.
0
Może ten Pan na ŚP?
1
Kolego mylisz się."Xavi 10 lat temu" to wtedy alternatywą byłby Verratti dla niego a nie na odwrót hehe
2
A ja myślę że stać na obydwóch;)
0
Chyba chłopaki nie wiecie jak on gra:) Pitolenie. Chłopak co ma 20 lat z takim talentem to za duża kasa, a za Verrattiego po 150 byście dali :) Masakra.
1
Dembele zjada Deulofeu na śniadanie i wypluwa. Bez Bellerina by się obeszło. Zresztą nie ukrywam, że wolałbym Nelsona Semedo zdecydowanie. Nie możemy przegapić okazji z Dembele.
0
Odejdzie z kartą za darmo jak większość hehe
14
Ja tam bym wolał szczerze Semedo niż Bellerina.
3
Za free? Niesamowite ;)
0
To jest Emre Mor z Borussii i jest świetny... Wgl piłkarze z Dortmund miazga. Pulisic, Auba, Reus, Mor, Dembele itp.
1
Semedo robi wrażenie. Wolałbym jego:)
0
Dembele to powinien być priorytet dla nas. Bez dwóch zdań. Zresztą tak samo jak Verratti, ale nie że jeden albo drugi. Chemy rywalizować sprowadźmy ich obu + PO. Dembele ma 20 lat a już miażdzy. Pozdrawiam.
2
http://aliez.me/live/gfbcv78x3dvs/
0
Chyba Top 1 do dziś:)
2
Mbappe jest świetny. Barcę nie stać na takiego cracka. Szczególnie przy MSN. Natomiast Bernardo Silvę jakby kupili to byłbym mega zadowolony.
0
Dołączam się do tematu. Jak to mówią nie mów Hop. Deontay Wilder też nie jest taki słaby. Ma masakryczny cios.
1
ciekawa walka Anthony Joshua vs Deontan Wilder
12
Messi dziś MVP zdecydowanie
0
Grają dziś w Realu wapniaki a ISCO siedzi hehe
0
Rakitic uciszył krzykaczy...
0
a Ja liczyłem na manitę :)
0
My mamy swojego "Bernardo Silvę"
Nazywa Się: Andre Gomes
0
Za Keita z RB Lipska jestem również jak najbardziej za:)
2
Niech Espanyol więcej się podkłada Realowi to może ujrzymy płomienie , ale tam w dole tabeli:)