crackeer
Dołączył/a: wrzesień 2013
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leganes wyczuło pismo nosem ..
1
Zgadzam się w 100% Nie szkoda po 30 melonów na Gomesa, Paco. Szkoda 60+ na Verrattiego czy Coutinho
0
Jedynie Neymara widać pozytywnie. Reszta śpi?
17
ale burdel dziś w tym meczu
xd
0
Cillesen woow.. Bardzo pewny.
21
Ramos równiejszy.
0
Sporting dziś gra ospale. W
drugiej się obudzą i będzie dwucyfrówka;D
0
szybie te 3 minuty;p
1
3 minuty dobre sobie
0
Dzieli i rządzi:)
2
Pięknie. Visca El Barca!
0
Asensio Cillesena zjada hehe
0
Kozacka wypowiedź;p
0
Mam tak samo jak Ty.
0
Niektórzy już sobie wybrali jego jako winowajcę ... Masakra
3
Najbardziej nie lubię tu takich wywodów. Zawsze ktoś znajdzie kozła ofiarnego . Ma czas by wejść dobrze w drużynę. Wczoraj wszyscy zagrali padakę, a Paco jest po zaledwie paru treningach z drużyną.
12
Z ATM remis, z nami wygrana, a od Realu dostana taki wpier... ze glowa boli. Masakra
0
Liverpool miażdzy. Klopp robi robotę.
0
Ode mnie like dla Ciebie . Cruyff , Rivaldo i nasze serducho Puyol wyżej.
0
Sopcasthd
0
To samo miałem pisać.. Jakaś masakra te gazety. Albo w te albo w tamte.
3
Ja myślę, że on będzie nawet lepszy od Denisa. Oby wrócił.
0
Wątpie. Caballero zdecydowanie ustępuje Bravo ;) Klasa wyżej.
3
Jak nie Paco to Gabigol. I tak chyba poza Alcacerem najlepsza opcja wg mnie.
1
Barca będzie mocna w tym sezonie. Piękna gra.
0
Z czym ?
0
Zamiast płakać o Turanie cieszcie się, że Vietto wybrał Seville . ;)
0
100 procent racji :)
0
Barca zawsze wchodziła z piłką do bramki. Taki napadzior, którego piłka szuka dla nas to złoto i przypominam 22 lata :)
0
Jest lepszy od Munira.