0

Leganes wyczuło pismo nosem ..

1

Zgadzam się w 100% Nie szkoda po 30 melonów na Gomesa, Paco. Szkoda 60+ na Verrattiego czy Coutinho

0

Jedynie Neymara widać pozytywnie. Reszta śpi?

17

ale burdel dziś w tym meczu
xd

0

Cillesen woow.. Bardzo pewny.

21

Ramos równiejszy.

0

Sporting dziś gra ospale. W
drugiej się obudzą i będzie dwucyfrówka;D

0

szybie te 3 minuty;p

1

3 minuty dobre sobie

0

Dzieli i rządzi:)

2

Pięknie. Visca El Barca!

0

Asensio Cillesena zjada hehe

0

Kozacka wypowiedź;p

0

Mam tak samo jak Ty.

0

Niektórzy już sobie wybrali jego jako winowajcę ... Masakra

3

Najbardziej nie lubię tu takich wywodów. Zawsze ktoś znajdzie kozła ofiarnego . Ma czas by wejść dobrze w drużynę. Wczoraj wszyscy zagrali padakę, a Paco jest po zaledwie paru treningach z drużyną.

12

Z ATM remis, z nami wygrana, a od Realu dostana taki wpier... ze glowa boli. Masakra

0

Liverpool miażdzy. Klopp robi robotę.

0

Ode mnie like dla Ciebie . Cruyff , Rivaldo i nasze serducho Puyol wyżej.

0

Sopcasthd

0

To samo miałem pisać.. Jakaś masakra te gazety. Albo w te albo w tamte.

3

Ja myślę, że on będzie nawet lepszy od Denisa. Oby wrócił.

0

Wątpie. Caballero zdecydowanie ustępuje Bravo ;) Klasa wyżej.

3

Jak nie Paco to Gabigol. I tak chyba poza Alcacerem najlepsza opcja wg mnie.

1

Barca będzie mocna w tym sezonie. Piękna gra.

0

Z czym ?

0

Zamiast płakać o Turanie cieszcie się, że Vietto wybrał Seville . ;)

0

100 procent racji :)

0

Barca zawsze wchodziła z piłką do bramki. Taki napadzior, którego piłka szuka dla nas to złoto i przypominam 22 lata :)

0

Jest lepszy od Munira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?