0

Mistrzu żona mi sprawdzała i śmigają elegancko. Nic nie robiliśmy.

0

Dokładnie. Dziś z naszej strony przeczytałem. Sorki jak kogoś uraziłem. Myślałem że to fake. A jednak prawda . Pozdrawiam ;)

0

Hmm...........?

2

Nareszcie Eleven w Cyfrowym Polsacie! Jak ktoś nie wie kanały 225 i 226 . W końcu. Szkoda że na koniec sezonu ale to i tak coś!

1

Hehe oglądałem ten mecz. Masz rację nasz megagwiazdor z tamtego okresu nieźle poleciał ;)

1

Dokładnie mecz 1/8 LM z dobrze grającym pressingiem Arsenalem, a on sobie pod ścianą na centymetry dogrywał piłeczki czy to do naszych defensorów czy do graczy grających bliżej bramki przeciwnika.

0

Brak Suareza w jedenastce Roku to dla mnie największa pomyłka...

10

Pewnie tak. Poważnie mówiąc sadzając na ławce najlepszego obecnie gracza to jak strzał sobie w kolano ;)

42

Benitez widzi lepszych piłkarzy od Jamesa .. Aha ;)

1

Chyba liczą się bezpośrednie pojedynki.

0

Czyli jeśli Dynamo wygra to Porto lub Chelsea odpadną. Rzeczywiście ciekawa sytuacja. Dwie drużyny, które powinny wyjść na spokojnie z grupy, a najprawdopodobniej jedna odpadnie:)

1

Moim zdaniem trochę przesadziłes. Jak to ktoś tam niżej napisał Gundogan gra coraz lepiej i obok Reusa z Dortmundu to jego też bym u nas chętnie zobaczył.

1

Najlepszy komentarz jaki przeczytałem w tym temacie. Plus dla Ciebie

0

:))))) :)

0

32

Mega zawodnik. Coś czuję że jego talent zaczyna eksplodować. Świetnie trzyma piłkę przy nodze. Pomysłowe zagrania i ogólnie bardzo aktywny gracz.

1

Panowie ja tu nie chciałem wszczynać ponownej dyskusji na temat formy Alvesa. Zgadzam się z Tobą, że Alves nie jest mocnym ogniwem zespołu od początku tego sezonu ( nie licząc kontuzji) . Też nie chciałbym tu Alvesowi odejmować umiejętności bo wierzę że i on odbuduje formę na dalszą część sezonu. Tamten sezon miał wyśmienity jak i cały zespół. Ogólnie pisałem o pozytywach zespołu. Patrząc mecze wstecz myślałem już że coś nam ta drużyna osłabła po tryplecie jak za Guardioli po sześciu trofeach. Jednakże widzę światełko w tunelu. Powrót Messiego + Arda i Aleix + coraz lepszy Roberto (ostatnio często najlepszy gracz meczu). W dobrej formie są także Ney i Suarez (dużo goli i lepsze zgranie ze sobą) można pozytywnie patrzeć w przyszłość. Mam nadzieję też, że w tym sezonie kontuzja Vermaelena była tylko epizodem bo naprawdę wartościowy i solidny stoper. Jeszcze tylko wrócę do opowiedzi paxa. Cieszyć się można tylko że bedzię bogactwo na pozycji która wcześniej kulała (rzekomo) Aleix i Alves . Naprawdę ciekawie to wygląda. Pozdrawiam:)

1

Ciekawie się zapowiada nasza drużyna od stycznia. Jakby jeszcze Nolito doszedł (nie widzę konieczności sprowadzania go) to byłby moim zdaniem kompletny skład. Roberto udowodnił, że nie tylko na prawej obronie gra bardzo dobrze. Z gracza który nie mógł się odnaleźć wyrasta nam nowy filar pomocy. Nie zapominajmy o Rafinhi który też jest bardzo młody i perspektywiczny. Od stycznia Arda i Aleix Vidal. Ten drugi może wskoczyć na stałe na prawy bok obrony w miejsce na razie kiepsko spisującego się Alvesa i nie będzie musiał tam grywać Sergi. Arda również może grac jako ŚP, ale także jako skrzydłowy. Opcji mamy wiele. Jakby doszedł Nolito to już w ogóle raj.

1

Dokładnie. Ronaldo dno. Nie ma kto podać i nie ma Ronaldo. Aurier robi go jak chce.

0

PSG ma mocny skład. Real może nie dać rady:)

0

Smutne jest to, że jako jedyny z topowych klubów mamy tak słaby środek pola. Jak dzisiaj oglądałem Bayern (bogactwo w ataku, pomocy , obronie) , teraz patrzę na Madryt (to samo) , Chelsea też to po prostu się zastanawiam jak to możliwe. Iniesta (już nie ten co wcześniej) i Busquets. Co dalej? Masakra jakaś. ;)

0

1

Widzisz widocznie lepiej za dużo jak za mało.

0

Jak napisałem zawsze się ktoś doczepi. :) Arda raczej jako ŚP sprowadzony. Skoro nawet rejestrowany ma byc za Rafe.

0

Dla mnie Arda to świetny grajek i gdyby mógł zagrać w klasyku to gorzej dla Realu. Nie wiem jak się do składu wkomponuje, ale uważam go za gracza lepszego od Rakiety. Aha dla ludzi wiecznie narzekających dodam że Rakitic dla mnie nie jest złym piłkarzem. Po prostu porównałem go z Turanem. Pozdrawiam ;)

1

Szkoda że Turan i Aleix grać nie mogą z ATM. Są to naprawdę waleczni piłkarze w dodatku na pozycjach które u nas najbardziej kuleją. (Arda oczywiście na ŚP, a nie jako skrzydłowy - dla złośliwych.) Turan zadziorny i bardzo dobrze zna ATM , a Aleix demon prędkości :)

2

Vermaelen bardzo dobrze gra. Faktycznie bez kontuzji top w obronie.

4

Szkoda że nie został do końca kariery. Prawdziwy kapitan (tak jak Puyol) , legenda i motywator kolegów z drużyny. Teraz takich ludzi jak Xavi czy Puyi nam brakuje.

0

Serio jak się nie udzielam za dużo to przyznam rozbawiłeś mnie hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?