0

Na przekór waszym komentarzom . Brawo Pedro:)

0

Aż się wypowiem sam bo nie wierzę... Masakra

0

Tego zapomniałem dodać o Rexachu, który odpowiada za rynek Hiszpański. Jemu należą się gratulacje świetnych negocjacji.

1

A co do Zubiego to skończcie z tymi docinkami bo kupił świetnych graczy. Ney, Suarez i tak byliby drogo . MATS , Rakitic, Bravo drogo kupieni nie byli. Verma może z Douglasem coś jeszcze w niosą, a jak nie to i tak niewiele stracimy patrząc na pozostałych graczy. Mathieu mimo że drożej to też jest udanym transferem, więc nie przesadzajcie z kąśliwymi docinkami na Zubiego. Jak to Puyol ujął to także Zubiego zasługa . Ta potrójna korona.

0

Zgadzam się. Gracz genialny . Do tego szybki jak Jordi. Transfer za niewielką kasę świetnego PP/PO.

0

Może i masz rację, ale popieram kolegę. Napisał prawdę . Ci co kochali Juve to Trezeguet , Del Piero , Camoranesi, Buffon czy Nedved i to są prawdziwe legendy tego klubu:)

7

Taa ale Denisa Suareza to ja bym nie oddawał...

0

Ciekawe co Dani powie na temat swojej przyszłości. Z jednej strony trudno się nie zgodzić, że jest jednym z najlepszych ( wciąż ) na swojej pozycji. I jak na moją opinię dalej bardzo ważnym graczem dla nas. Z drugiej zaś ciekawi mnie czy zaoferowali mu tak mało lub niekorzystny kontrakt w kwestii jego długości. Być może Dani faktycznie chciał więcej niż ma teraz. Co jak dla mnie nawet jest bezsensu bo już młodszy nie będzie;)

0

Zgadzam się. Kiedy załadował tego bramola z przewrotki to aż podskoczyłem z radości. Mój ulubiony piłkarz tamtych czasów. :)))

2

Pokazał z Chelsea jaki jest słaby:)

0

Ja napisze tak. Pierwsze miejsce u mnie ma Veratti. Zapewne nie odejdzie z PSG, ale oglądałem pare meczów z jego udziałem i jestem pod wielkim wrażeniem . Paul Pogba też mógłby być.

1

Właśnie to samo chciałem napisać. Oglądam ten mecz Chelsea - PSG i Veratti to jest przekozak. Do Barcelony jest idealny tak jak z Chelsea Hazard.

0

Widzisz. Wszystko się odwraca Messi też nie miał dobrego 2014 roku. A hejty szły. Ogólnie piłkarsko Messi zjada każdego jak jest w najwyższej formie nawet CR7.

0

Zgadzam się. Sanchez jest od Pedro sporo lepszy.

2

Mnie tam dziwi inna rzecz. Aguero na MŚ grał tragedie moim zdaniem. W klubie gra o 100% lepiej . Gdyby tak grał na MŚ + dostępny do końca Di Maria + Messi . Może i by zdobyli Puchar.

0

Stegen nie jest gorszy od Bravo,a moim zdaniem nawet lepszy. Z czase,m wspomnicie moje słowa. Błedy się przydarzają każdemu. Tak jak nawet i Bravo w meczu z Malagą po zepsutym podaniu Alvesa zawachał się. Jak już tu gdzieś pisałem Ter Stegen uważam że by pewniej zareagował. Moje zdanie.

0

Stegen myślę że odpowiedni bramkarz do tego meczu. Ja się akurat o niego nie martwię.

0

No to chyba na plus dla niego. Czytałem dużo komentarzy jakich on baboli nie popełnia, a każdy robi błedy. Pozdrawiam:)

0

Dlatego też nie obwiniam tutaj Bravo jednakże Stegen cos czuję zachowałby się nieco inaczej, pewniej. Moje zdanie.

14

Wiecie co nie lubię gdybać ani wracać do tego co już było, ale wydaje mi się że we wczorajszym meczu w danej sytuacji na 0-1 po złym podaniu Alvesa Ter Stegen lepiej by zareagował od Bravo. Nie ma tu żadnego hejtu na Claudio z mojej strony. Po prostu taka moja analiza sytuacji.

1

Alves jest spoko. Koledzy go lubią. Nie gra wcale tak źle. Nie gra też specjalnie gorzej niż Alba na drugiej flance, ale podzielę opinię części z was, że kontrakt można mu dać i na 3 lata. Tylko problem w tym , że on chce za dużo. Nie ma już 25-28 lat. Nie sądzę by znów był tak dynamiczny jak kiedyś. Moja opinia.

0

Gol miazga. Suarez podkreślił swoją wartość i pokazał ze w Barcy potrafi błyszczeć i zdobywać mega gole jak w BPL.

2

Messi jakby odszedł to bym się załamał. Co prawda mamy rewelacyjnego Neya i rozkręcającego się Suareza, ale Messi to jest legenda już w wieku 27 lat. Mega crack.

2

Dokładnie. Z MU można go kupić. Jak tam się nie spełni możnaby spróbować. Chociaż szczerze dwóch piłkarzy na ten moment na rok 2016 marzy mi się w Barcy. Jest to Paul Pogba-rewelacyjny i oczywiście Marco Reus.

20

Szkoda że Di Maria nie przeszedł do nas. Dobry piłkarz.

1

Jeden i drugi zagrali dzisiaj koncertowo. Brawa też dla Suareza.

1

Szczerze mówiąc dobre pytanie:)

1

OMG Ronaldo symulka.... Karny 1-0

0

No widzisz Alves też nie raz nam tyłek uratował więc spokojnie z tym pojazdem.

0

Moim zdaniem Messi też jest zawodnikiem meczu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?