1

Jak dla mnie zerowe

2

Lubię czytać konkretne informacje:)

27

Sanllehi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Tak jak Ty tutaj:)

0

Hazard lub Dembele na skrzydło. Tylko to powinno wchodzić w gre. Coutinho za Iniestę.

0

Za Paco chyba mało kto był, a Denis jakby miał aż taki potencjał to Barca by go nigdy nie sprzedała- patrz Messi. I nie kosztował 100mln tylko 3 bodajże.

0

Znowu to samo. Jakbym miał Deja Vu. Zero konkretów. Powielają informacje.

0

Oby chociaż jego Barca zgarnąła.

0

Jeszcze tylko domkną Dembele i można na spokojnie się o Seriego starać.

1

Usman jak to wczoraj na Eleven było haha

7

Szanuję Twoją pracę stary!

0

Nie wchodze na Facebooki ani Twittery. Wszystko czytam od was. Niezawodny BarcaInfo odwala kawał dobrej roboty. Natomiast ten news wydaje mi się być fake. Borussia owszem mogą chcieć ugrać kasę na tym transferze lub chcieć zatrzymać perspektywicznego grajka. Sam Dembele chyba jednak inne marzenia ma. Ciężko taką szansę przegapić, ale mogę się mylić.

1

Dokładnie. Nie ma ludzi ponad klub. Neymar to niezły cwaniak. Zarząd może i dał za niską klauzulę, ale to może i lepiej. Przynajmniej wiemy, że był chciwy na kasę. Niektórzy narzekają na transfer Dembele, który podobnie zarzeka się że marzy od dziecka grać w Barcelonie. O dziwo wierzę mu bardziej niż Neyowi. Nie wiem czym to spowodowane. Być może przez całą tą sagę + chciwego ojczulka od samego początku. Mam dziwne przeczucie, że Dembele może urosnąć do rozmiarów Neya i grać u nas z większym przekonaniem i bez wiecznych kabarów co lato o podwyżce lub że odchodzi.

12

Sanllehi najkonkretniejszy gość.

0

Cou i Dembele, ale obie opcje w dechę:)

0

Haha

8

Umtiti 60 heh :)

6

Wiesz dla Dembele to szansa o której marzył. Z powodu Neya nie chciał tu przyjść, bo całe MSN grało prawie non stop. Tymczasem ma "być może" jedyną okazję by wskoczyć w jego buty, bo furtka sama się otworzyła. O ile Barcelona ma jeszcze jakieś opcje na rynku to Dembele ma teraz swój moment by te marzenia zrealizować. Wszystko zależy od niego:)

1

Starczy im na Dembele, Coutinho, Inigo i Seriego. Problem tylko w tym, że mają za dużo niepotrzebnych już player-ów których trzeba się pozbyć. Arda itp. :)

7

Jeszcze Dembele + Inigo i już będzie konkret:)

2

Jeśli okaże się prawdą to co można napisać? NARESZCIE!

27

Jednego i drugiego + Inigo i Seri:)

13

Nie, dziękuję.

1

Obydwoma tymi piłkarzami : Hazardem i Dembele bym był niesamowicie zachwycony, a sam Hazard to nie jest gorszy nawet o procent od Neya. Klasowy skrzydłowy z mega dryblingiem. Dembele natomiast 20-latek na ten moment mega utalentowany, lecz na teraz nie da tyle co Eden. Inwestycja natomiast bardzo przyszłościowa i na pewno opłacalna. Obydwie opcje są świetne jak dla mnie i jedyne dobre w mojej opinii by zapełnić lukę po Neyu.

28

Brać za setkę!

38

Oby nie. 200 melonów za napastnika 18 letniego - nie, dziękuję. Jak na moje wolę Dembele za 100 który jest obunożnym nominalnym skrzydłowym z nie mniejszym potencjałem.

20

Oby nie z tym Dybala:) Lepiej Dembele :)

1

Oj Rivalbo u mnie ma dożywotni szacunek. Żeby syn sportowo i jako osoba był podobny to jestem za.

0

Naby Keita + Dembele:)

0

Najlepszy komentarz jaki ostatnio czytałem. BRAWO!

0

Szaleństwo hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?