czarny_w
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie Panowie. Będzie gładkie 0:2. Visca el Barca
W tym sezonie na Barce nie będzie mocnych.
Jedynie Hercules w lidze i Sevilla w Superpucharze, to wszystkie porażki Barcy. Visca el Catalunya.
0
Moja żona, moja żona, moja żona wytypowała prawidłowo wynik.
Śmiałem się z niej. śmiałem, a teraz muszę klękać i ją przepraszać!!!
Visca el Barca, visca Catalunya.
Real zmiażdżony, kryśka zrozpaczona.
Piękny listopadowy wieczór.
A mówili, że będzie chłodno........ ;-)
0
W świetle dzisiejszego wyniku ten news jest lekko śmieszny ;-)
0
Patrzmy na siebie i wystarczy.
Wygramy Gran Derbi i będzie git.
0
Skład SUPER.
Nie lubię pisać o Realu, ale właśnie remisuje 1:1 z Herculesem.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Barca liderem! ;-)
0
karolbiolyFCB
Ty na pewno tego nie widzisz...
0
karolbiolyFCB
mnie nie interesi co chciał henry12, dałem ten link wszystkim
A jak tobie się nie podoba to nie musisz z niego korzystać
0
karolbiolyFCB
Kilka osób prosiło o linka na Sopa
0
Ludzie.
Czy Wy czytać nie umiecie:
Chcecie link to macie:
1. po polsku
2. na Sopcast
sop://broker.sopcast.com:3912/65059
0
Kurcze!
Trzeci raz daję link na N-kę po polsku na Sopcast - Channel - 65059
sop://broker.sopcast.com:3912/65059
0
Macie link na N-kę po polsku na Sopcast - Channel - 65059
sop://broker.sopcast.com:3912/65059
0
Macie link na N-kę po polsku na Sopcast - Channel - 65059
sop://broker.sopcast.com:3912/65059
0
Macie ten link na N po polsku na sopcast ;)
0
Byłem tydzień temu na Nou Camp i było tak cicho...
Wyobrażam sobie co tam się teraz dzieje.
Ale sezon, ale emocje, ale smakowite zwycięstwo!
0
Witajcie.
Ogladalem ten wazny mecz w jednym z pubow w Barcelonie.
Byli tam i kibice Barcy i Espanyolu. Byla swietna atmosfera, a nerwy szczegolnie podczas koncowki meczu siegaly zenitu. Na szczescie wszystko zakonczylo sie pomyslnie dla naszych ulubiencow.
Pozostal juz tylko jeden mecz!
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow Barcy,
0
Spokojnie, Mallorca tego meczu nie przegra! Będzie 2:2!
0
Panowie, wierzymy do końca! Będzie 2:0!
0
Gonzales
I Ty jesteś kibicem Barcy???
Tu będzie 3:3!!!
Wiara! Pamiętajcie!
0
Będzie 1:2
Oglądam mecz z kolegą, który uważa, że będzie 2;0 dla Interu.
W razie czego wiadomo, nie wypuszczę go z domu ;-)
Wiadomo, wiara, wiara i jeszcze raz wiara!
0
A ja Wam mówię, że będzie wynik: 1:1 (Real-Valencia) ;-)
0
Napisałem przed meczem: Wiara, wiara i jeszcze raz wiara!
Co prawda sądziłem, że będzie 1:2, ale nie mam pretensji do Barcy, że nie stracili bramki... ;-)
Niech tylko Barca utrzyma ten poziom i wygra La ligę, no i oczywiście pokona Inter i przeciwnika w finale LM.
Vamos
0
Pamiętajcie Moi Drodzy.
Wiara, wiara i jeszcze raz wiara!
Wygramy ten mecz! 1:2
Pozdrawiam
0
Witam wszystkich.
Podniecony przed meczem, ale pewny zwycięstwa.
Pozdrawiam
0
Barca zagra z Olympiakosem.
0
A nie mówiłem ;-)
Więcej wiary!
Mój komentarz sprzed kilku minut:
*
Dodano: 2010-03-27 21:22:12, autor: czarny_w Moderacja
Chłopaki, spokojnie, nieco więcej wiary.
Wygramy ten mecz. Wyluzujcie.
WYGRAMY!
0
Chłopaki, spokojnie, nieco więcej wiary.
Wygramy ten mecz. Wyluzujcie.
WYGRAMY!!!
0
papay1ek
Daj linka proszę
Strasznie u mnie tnie
0
paulittos
;-) ;-) Tak, to prawda, ale po bilansie liczą się gole strzelone, a dopiero później bezpośrednie mecze...
Teraz to już nie ważne, musimy strzelić 3 bramki...
0
Jak strzelimy jeszcze jedną to nie wystarczy do lidera. Będziemy mieli z realem taki sam bilans, ale Real będzie miał większą liczbę strzelonych goli... ;-( Musimy strzelić 2 bramki! Do boju! Mamy jeszcze 10 minut!
0
Mówiłem Panowie, ufać i wierzyć, ufać i wierzyć, jeszcze raz: ufać i wierzyć do końca!
To jest nasza Barca!