0

Spokojnie Panowie. Będzie gładkie 0:2. Visca el Barca

W tym sezonie na Barce nie będzie mocnych.

Jedynie Hercules w lidze i Sevilla w Superpucharze, to wszystkie porażki Barcy. Visca el Catalunya.

0

Moja żona, moja żona, moja żona wytypowała prawidłowo wynik.

Śmiałem się z niej. śmiałem, a teraz muszę klękać i ją przepraszać!!!

Visca el Barca, visca Catalunya.

Real zmiażdżony, kryśka zrozpaczona.

Piękny listopadowy wieczór.

A mówili, że będzie chłodno........ ;-)

0

W świetle dzisiejszego wyniku ten news jest lekko śmieszny ;-)

0

Patrzmy na siebie i wystarczy.

Wygramy Gran Derbi i będzie git.

0

Skład SUPER.

Nie lubię pisać o Realu, ale właśnie remisuje 1:1 z Herculesem.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Barca liderem! ;-)

0

karolbiolyFCB

Ty na pewno tego nie widzisz...

0

karolbiolyFCB

mnie nie interesi co chciał henry12, dałem ten link wszystkim

A jak tobie się nie podoba to nie musisz z niego korzystać

0

karolbiolyFCB

Kilka osób prosiło o linka na Sopa

0

Ludzie.

Czy Wy czytać nie umiecie:

Chcecie link to macie:

1. po polsku

2. na Sopcast

sop://broker.sopcast.com:3912/65059

0

Kurcze!

Trzeci raz daję link na N-kę po polsku na Sopcast - Channel - 65059

sop://broker.sopcast.com:3912/65059

0

Macie link na N-kę po polsku na Sopcast - Channel - 65059

sop://broker.sopcast.com:3912/65059

0

Macie link na N-kę po polsku na Sopcast - Channel - 65059

sop://broker.sopcast.com:3912/65059

0

Macie ten link na N po polsku na sopcast ;)

0

Byłem tydzień temu na Nou Camp i było tak cicho...

Wyobrażam sobie co tam się teraz dzieje.

Ale sezon, ale emocje, ale smakowite zwycięstwo!

0

Witajcie.

Ogladalem ten wazny mecz w jednym z pubow w Barcelonie.

Byli tam i kibice Barcy i Espanyolu. Byla swietna atmosfera, a nerwy szczegolnie podczas koncowki meczu siegaly zenitu. Na szczescie wszystko zakonczylo sie pomyslnie dla naszych ulubiencow.

Pozostal juz tylko jeden mecz!

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow Barcy,

0

Spokojnie, Mallorca tego meczu nie przegra! Będzie 2:2!

0

Panowie, wierzymy do końca! Będzie 2:0!

0

Gonzales

I Ty jesteś kibicem Barcy???

Tu będzie 3:3!!!

Wiara! Pamiętajcie!

0

Będzie 1:2

Oglądam mecz z kolegą, który uważa, że będzie 2;0 dla Interu.

W razie czego wiadomo, nie wypuszczę go z domu ;-)

Wiadomo, wiara, wiara i jeszcze raz wiara!

0

A ja Wam mówię, że będzie wynik: 1:1 (Real-Valencia) ;-)

0

Napisałem przed meczem: Wiara, wiara i jeszcze raz wiara!

Co prawda sądziłem, że będzie 1:2, ale nie mam pretensji do Barcy, że nie stracili bramki... ;-)

Niech tylko Barca utrzyma ten poziom i wygra La ligę, no i oczywiście pokona Inter i przeciwnika w finale LM.

Vamos

0

Pamiętajcie Moi Drodzy.

Wiara, wiara i jeszcze raz wiara!

Wygramy ten mecz! 1:2

Pozdrawiam

0

Witam wszystkich.

Podniecony przed meczem, ale pewny zwycięstwa.

Pozdrawiam

0

Barca zagra z Olympiakosem.

0

A nie mówiłem ;-)

Więcej wiary!

Mój komentarz sprzed kilku minut:

*

Dodano: 2010-03-27 21:22:12, autor: czarny_w Moderacja

Chłopaki, spokojnie, nieco więcej wiary.

Wygramy ten mecz. Wyluzujcie.

WYGRAMY!

0

Chłopaki, spokojnie, nieco więcej wiary.

Wygramy ten mecz. Wyluzujcie.

WYGRAMY!!!

0

papay1ek

Daj linka proszę

Strasznie u mnie tnie

0

paulittos

;-) ;-) Tak, to prawda, ale po bilansie liczą się gole strzelone, a dopiero później bezpośrednie mecze...

Teraz to już nie ważne, musimy strzelić 3 bramki...

0

Jak strzelimy jeszcze jedną to nie wystarczy do lidera. Będziemy mieli z realem taki sam bilans, ale Real będzie miał większą liczbę strzelonych goli... ;-( Musimy strzelić 2 bramki! Do boju! Mamy jeszcze 10 minut!

0

Mówiłem Panowie, ufać i wierzyć, ufać i wierzyć, jeszcze raz: ufać i wierzyć do końca!

To jest nasza Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?