0

Zgadzam się ;)

2

Na oficjalnej stronie Barcy! Najtaniej i najlepsze miejsca.
Pozdrawiam

4

A tymczasem, jeśli jutro Barcelona B wygra z Lugo 2:0 to awansuje z 11 miejsca na 1 w Segunda, niezłe jaja i będziemy mieli lidera zarówno w Primiera, jak i Segunda ☺ Nie wiem, czy w ogóle coś takiego miało już miejsce... Chyba, że dokonała tego Barca. Ot taka ciekawostka

0

Chłopie, to nie kasa P$G, tylko Kataru. Pisząc spłaci się miałem na myśli, że już po roku będzie widać jak na dłoni, że to była najlepiej opłacana inwestycja jaką mógł przeprowadzić ten klub.
Nie sądziłem, że to będzie niezrozumiałe, ale cóż...
Na przyszłość, zanim napiszesz bzdury, zapytaj czego nie rozumiesz.
Pozdrawiam

0

To prawda, że graliśmy w lidze z drużynami niezbyt mocnymi na papierze, ale zwróćcie uwagę, że w między czasie Barca pokonała pewnie i zdecydowanie Juventus 3:0 ze słupkiem Messiego, który wygrał w Serie A 6 meczów bez najmniejszego problemu...
To świadczy, że po prostu nie mieliśmy okazji, by pokonać kogoś silniejszego z La Ligi. Po Atletico będziemy już tego pewni ;)

1

Witam.
Ciekawy grajek...
I za normalne pieniądze...
Sprawdziłbym go w Barcy.
Pozdrawiam

4

Dodam od siebie, że Barca we wtorek wygrała 12 mecz z rzędu w La Lidze... (7 w poprzednim sezonie i 5 w tym) Nie wiem, jaki jest rekord, ale pewnie niedługo się o tym dowiemy... ;)

0

Nie czytasz chłopcze ze zrozumieniem...

Napisali przecież, że zwycięzcy poszczególnych lig A, B , C i D awansują bezpośrednio do ME. Oj, oj. To już chyba za późno dla Ciebie ;) Pozdrawiam

24

Ok. Zarząd do dymisji, ale skąd wiecie, że Ci z Liverpoolu nie kłamią, żeby spojrzeć w oczy Cou... Tak to by wyszło, że za 200 by go opchnęli, a teraz to zawsze go chcieli. Jedni warci drugich.

0

I bardzo dobrze!
Będzie ciekawy meczyk.
Zarówno Argentyna, jak i Urugwaj potrzebują punktów, jak tlenu...
Sampaoli debiut. Kilka zmian. Icardi do składu. Messi z Dybalą - zabójczy duet. Higuain w domu...
Będzie ciekawie.
Pozdrawiam

0

Mam 8/10
Nie wiedziałem tylko Stoichkowa i Valverde ;-)

4

Dziennikarze Marci naprawdę są bezczelni. Inaczej nie można tego nazwać. Dlaczego nie pisali o szpalerze, jak w 2011 roku Barca po pokonaniu w Superpucharze Europy FC Porto 2:0 zagrała z Realem Superpuchar Hiszpanii (wygrała 5:4 po pasjonującym dwumeczu). Wtedy jakoś milczeli... Hipokryci...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jasne. Ale co innego pisać o faktach, a co innego bawić się w Pudelka. Ja proszę, żeby nie było tego drugiego i tyle.
Trochę wierzę, że im więcej próśb tym lepszy będzie skutek.
Patrz: 2 weta Adriana ;-)

1

Dokładnie. Brawo za ten link! Nie dajcie się nabrać!
Wtedy tez płakał, skomlał, mówił jak kocha Santos...
Tylko nam to nie przeszkadzało tak, jak teraz...

1

Ja też nie wierzę...

1

Sorki, ale nie zgadzam się z Tobą. Ale szanuję Twoje zdanie.
Tu nie chodzi o LM. Ona jest przy okazji.
Jak ktoś ma tyle kasy ile Ty razem z połową Twojego osiedla zarobi przez całe życie i nie ma co z nią robić, a go się wkurza (wyjaśniłem to w poście powyżej) to właśnie robi takie rzeczy jak ta. A to, że zbajerowali Neya to już inna historia. Albo Ney sam ułożył tę bajeczkę, żeby kibicom takim jak Ty zrobiło się trochę lżej na sercu i nie nienawidzili go tak, jak Figo... ;)
Pozdrawiam

63

Jestem kibicem tego klubu od 1992r.

Swoje z nim przeżyłem i cały czas uczę się obiektywności, co nie jest takie łatwe, jak się jest tak zżytym z klubem...

Moje zdanie jest takie, że na ten transfer złożyło sie kilka okoliczności:

1. Odejście Barcy od Qatar Airways - wkurzyliśmy Katar.

2. Próba sprowadzenia Verattiego - wkurzyliśmy szejka.

3. Propozycja PSG z tych nie do odrzucenia - zaślepienie kasą Neymara i zrobieniem z niego bożyszcza Paryża i później Francji.

Piszecie, że Ney zrobił to dla kasy i jest porównywany do Figo. Ok.

Też jestem wkurzony jak Wy, ale szejk PSG chciał na Neyu ugrać kilka rzeczy i niestety chyba mu się udało. I o dziwo! Na pierwszym miejscu wcale nie są trofea.

1. PSG i sam Nasser Al-Khelaifi (patrz: szeroko rozumiany Qatar) zyskają rozgłos. Tym ważniejsze jest to przed MŚ w Katarze.

2. Odstraszą wszystkich, którzy będą chcieli wyciągnąć kogokolwiek z PSG, jeśli temu klubowi nie będzie to w smak.

3. Może uda się ściagnąć dzięki temu inne gwiazdy, które podążą za Neyem.

I dopiero później trofea same wpadną. A jeśli stanie się to szybciej to jeszcze lepiej. Taka prawda.

A sam Ney spłaci się PSG w ciągu sezonu. SEZONU. Koszulki, reklamy, publika, prawa telewizyjne itp. To wystarczy. Nie mówiąc o tytułach we Francji, bo jestem pewien, że w LM odpadną najpóźniej w półfinale.

Magię pokazywał, tworzył najlepszą trójkę napadziorów w historii.

Długo już takiej nie będzie. Nawet gdyby do Barcy przybył Mbappe to i tak nie będzie już długo takiej pozytywnej chemii między trzema różnymi napastnikami i do tego z różnych krajów.

Nie ma co płakać. Teraz mądrze wykorzystać kasę, wywalić ten zarząd - co niestety będzie trudne i zmierzyć się z najlepszym od lat Realem. Ligę będzie bardzo trudno zdobyć. Ale Superpuchar, Puchar Króla i LM - wszystko możliwe.

Nikt nie będzie ponad Barcą. Nikt i nigdy!

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Barcy.

Ps. Proszę redakcję o to, by nie umieszczała więcej informacji o Neymarze - zawodniku innego klubu. Niech ta strona ma prestiż, na jaki zasłużyła. Z góry dziękuję.

Visca el Barca

0

Przykre to, ale prawdziwe, że gdyby Barca dalej współpracowała z Qatarem to do odejścia Neya by nie doszło...
Chociaż dla jasności nie boli mnie to ;-)

0

Chodzi kolego o klasyczny sekstet w jednym sezonie, którego nikomu się jeszcze nie udało zdobyć. Od sierpnia do maja 6 tytułów. A żeby go zdobyć, trzeba we wcześniejszym sezonie zdobyć LM i La Ligę, by móc walczyć w kolejnym w Superpucharach, odpowiednio Europy i Hiszpanii.

0

Dokładnie jest tak, jak napisałeś... Żenujące
Chciałem drugi raz przeczytać ten artykuł, bo nie mogłem uwierzyć w to, co czytam, ale jak przeczytałem Twojego posta to zrozumiałem, że faktycznie on robi sobie jaja ze słuchaczy...

6

Puknij się chłopie w czoło.
Przez takich pseudoznawców depresjonowana jest wartość tego, czego Ci zawodnicy dokonali.
Przypominam Ci tylko, że przez ostatnie 10 minut zawodnicy PSG 4 razy podali celnie do kolegi z zespołu, słownie: cztery, z czego uwaga ❕ 3 razy po golach, bo musieli! A ten czwarty raz był już wtedy, gdy Barca prowadziła 6:1!!! Czy to był przekręt?? Czy sędzia ich zmuszał do tego, by Ci przez 10! ostatnich minut nie umieli podać celnie piłki?? Przemyśl coś zanim chlapniesz, bo później twój nick kojarzy się tylko z głupotą...

1

Dokładnie uważam tak samo. Jotka w jotkę. Brawo

0

8/10, 3 i 6 poległem ;-)

0

Dokładnie tak!
Bernardo Silva!
Niech to zrobią po cichu i mamy pomoc jak ta lala... ☺

1

Obejrzę w TV El Classico, a już w poniedziałek rano udaję się do Barcelony, by na żywo obejrzeć mecze z Osą i Derby Barcelony.

Chciałbym, żebyśmy po Gran Derby mieli minimum 3 punkty przewagi nad drugim zespołem w tabeli ;-)

0

I co powiesz teraz mądralo...
Ława i kasa... Tyle w temacie
i Jakie trofea...?? Hehe

0

Witam.
Nie. Taka klasyfikacja obowiązuje do ostatniej kolejki.
A na koniec tworzona jest ostateczna na podstawie zarówno liczby meczy, jak i wpuszczonych goli.
Nagroda przyznawana jest najlepszemu bramkarzowi, licząc najniższą średnią straconych goli. Obecnie zasadą jest, że bramkarz musi zagrać minimum 28 meczów w sezonie, przynajmniej po 60 minut w każdym.

0

W obronie zagrają Umtiti i Alba, bo w Pucharze LE nie będzie ryzykował ich gry, żeby mieć wszystkie opcje dostępne w finale.
W Pucharze zagrają za nich Mascherano i Digne.
A na DP zagra Busi. Messi zagra i bedzie trzymał nerwy na wodzy, chociaż Koke i spółka będa próbowali go z tej równowagi wyprowadzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?