czarny_w
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Skoro Gerard może strzelić gola Chelsea to Messi i Suarez też będą mogli ;-)
0
Dobry grajek z Ciebie. Pamiętam Cię ;)
Powodzenia
0
Witam
Pisałem już o tym w zeszłym roku.
Ewidentnie brakuje nagród za klasyfikację generalną.
Ktoś, kto typuje cały sezon i zajmuje na koniec sezonu miejsce na podium powinien otrzymać chociaż symboliczną nagrodę.
Poza tym teraz, żeby zobaczyć, które zajmuje się miejsce w generalce trzeba wejść w swój profil. To jeszcze ujdzie.
Ale jak chce się zobaczyć osoby, które są bezpośrednio przed Tobą trzeba wchodzić w każdy profil z osobna i szukać po omacku godzinami. To jest chore...
Nie marudzę na zasady, bo zostały ustalone takie, a nie inne, ale powinna być widoczna klasyfikacja generalna za cały sezon - dla zabawy dla wytrwałych graczy. Tak, jak to było dwa sezony temu i wcześniej. Ot, moje zdanie... ;)
Pozdrawiam wszystkich typerów i życzę powodzenia w typowaniu ;)
0
Niby nie ma różnicy, kiedy się dogadają, a jednak jest różnica!
Bowiem po MŚ w Rosji ceny zawodników pójdą jeszcze bardziej w górę i wtedy i 50mln nie wystarczy... Po prostu inne kluby podbiją cenę.
Zatem szkoda, że Barca nie dogada się przed MŚ...
0
Niestety 7 kwietnia zagramy jeszcze Superpuchar Katalonii, ale to już zapewne w innym składzie ;-)
0
Witam
Zwróć uwagę na 5 kwestii:
1. Pogoda - do d...
2. Taktyka - to była pierwsza połowa, czyli na wybadanie.
3. Mecz z Valencią, który nie oszukujmy się, jest ważniejszy ;)
4. Każdy kto mniej gra jest w słabszej formie niż ten kto jest w gazie.
5. Topowi zawodnicy nie przyjdą do Barcy siedzieć na ławce.
Albo to zaakceptujemy albo będziemy wiecznie marudzić na rezerwy...
Pozdrawiam
48
Jakie to musi być poniżające dla Benzemy i Bale'a, gdy widzą okładkę Marci i swój inicjał nazwiska z małej litery, przy dużym Krystyny... Szok
1
No nie wiem...
Byłoby i tak 1:0, a do końca meczu Barca by pyknęła jeszcze 4...☺
3
Obrońca Valencii obronił strzał Suareza RĘKĄ!!! Tylko, że ⚽ i tak wpadła do bramki.
Powinna być czerwona kartka i karny dla Barcy.
0
Witam.
Czy wiecie może jaki jest rekord nieprzegranych meczów z rzędu w La Lidze wliczając dwa sezony?
Na tę chwilę Barca ma 7 z poprzedniego i 21 z obecnego, czyli razem 28.
Pozdrawiam
6
Witam.
Tak naprawdę to pseudo, bo na pewno nie kibice Espanyolu są nietolerancyjni i chamscy, a nawet niebezpieczni. Wspomnę tylko o ich zachowaniu na ostatnich derbach na Cornella. Obrażają wprost Pique i Shakirę i dziwią się, że w inteligentny sposób Pique im odpowiada??
Byłem w zeszłym sezonie na derbach na Cornella i to, co przeżyłem to był szok. Byłem wcześniej na Mestalla i widziałem na własne oczy kocioł jaki zgotowali kibice Valencii przed stadionem i zrobiło to na mnie wrażenie (bębny, race, chóralne okrzyki), ale to, co zobaczyłem przed stadionem Cornella przeszło moje najśmielsze wyobrażenia?!?! Po prostu się bałem, gdyby mnie zobaczyli w koszulce Barcy to by mnie tam zabili. Serio. Dobrze, że wcześniej spotkałem jednego z normalnych kibiców Espanyolu, który ostrzegł mnie, żebym poszedł na około, bo inaczej byłoby ze mną krucho.
Tak na marginesie okazał się być wnukiem byłego gracza Espanyolu Vinalysa ;-) Bardzo fajny chłopak.
Po meczu rozmawiałem z kolei z jednym kibicem Espanyolu (nawet pamiątkową fotkę sobie zrobiliśmy) i tłumaczył mi, że kibice Espanyolu tak się zachowują, bo wszyscy mówią tylko o Barcy, a o Espanyolu nie, że w prasie to samo, w TV to samo i to ich wkurza.
Odparłem mu, że tak już jest, że temu, kto więcej osiągnął poświęca się więcej uwagi i że tak samo jest w Madrycie. Wszyscy tylko o Realu i podobnie w Walencii: tylko Valencia. I nikt ego nie krytykuje.
Zaśmiał się i tyle. Ogólnie fajny człowiek, ale jak się takich nawet normalnych podjudzi to wychodzą z nich zwierzęta.
Jednej dziewczyny, która szła na mecz omal nie pobili... Dziewczyny...
A poza tym liżą tyłki Realowi aż miło. Nie mają swojej osobowości, tylko się przymilają do konkurentów Barcy.
I później dziwią się, że się ich lekceważy...
Pozdrawiam
czarny
0
Witam
Pisaliście, że skład najlepszy, jedynie Vidal odstaje...
A tu właśnie Vidal asysta palce lizać ☺
4
Witam
Zauważyliście Panie i Panowie, jaką silną kadrę ma Barcelona?
Do meczowej "18" nie dostają się D. Suarez i Gerard...
Znaleźliby oni miejsce w podstawowych składach w większości drużyn La Ligi.
A jeszcze pozostają: Vermaelen i Dembélé...
Po prostu szok!
Mamy naprawdę super ekipę.
A jeszcze "7" zostaje dla nowego grajka...
Połączenie doświadczenia z młodością i polotem.
A do tego bardzo doświadczony i wyważony trener, który umie to wszystko ogarnąć.
Nie chcę pompować balonika, ale dzisiejszy skład jest "najlepszy" od 92r., od kiedy zacząłem oglądać Barcy. "Najlepszy", tzn, najbardziej zrównoważony i przemyślany (co miało swoja cenę) z idealnie dobranym trenerem. Z napadem współgrającym z obroną.
Atak i pomoc zawsze były dobre, ale z obroną bywało zazwyczaj gorzej (może poza jednym sezonem Valdesa i jednym Bravo).
Graliśmy może spektakularniej i z większym ciągiem na bramkę (zwłaszcza z pomocą Xavi, Iniesta i Busi), ale zawsze przy wyniku na styku drżałem, czy nie damy ciała w obronie i nie przegramy. Teraz tak nie mam. Czuję, że Valverde trzyma rękę na pulsie i nawet, jak coś wymknie się spod kontroli będzie miał na to receptę.
Już się dzieje, a będzie się działo jeszcze bardziej ;-)
I nawet jak nie zakończymy trypletem, jak za Pepa i Luisa to i tak ten sezon już jest spektakularny... ;)
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy
0
Zgadzam się.
To prawda, że Rafinha to dobry grajek, ale ostatni rok przesiedział na rehabilitacji. 38mln to bardzo dobry deal. A Gomes pomimo wiecznego hejtu cały czas gra... Czy Valverde jest ślepy? Wątpię.
Denisa z kolei nikt nie chce, no chyba że za pół darmo.
Co można było zrobić w temacie uszczuplenia kadry zrobili.
A poza tym okienko się jeszcze nie skończyło.
Pozdrawiam
0
Zauważyliście?
Dwa razy wystąpił w pomocy i dwa razy goleada...
Coś w tym musi być ;-)
1
Tak naprawdę to powinno być 4 punkty więcej.
Nieuznany gol widmo Messiego na Mestalla oraz niezunany gol Suareza w meczu na Camp Nou z Celtą. Byłoby 55 punktów i wtedy przy rewanżowym kalendarzu spotkań REALna szansa na pobicie granicy 100 punktów w sezonie. Szkoda, że przez brak VARu uciekły nam te punkty.
Ps. Tylko błagam nie piszcie, że nie wiadomo, jakby potoczyły się te mecze, gdyby Barcy uznali te gole... ;-)
Pozdrawiam i życzę równie udanej drugiej połowy sezonu.
0
Witaj.
Wyślij mi tę mapę jak możesz ;-)
0
Teraz dopiero widać, jak te 81mln Euro było tanią kwotą za tego napadziora. Luis - efektywność, zgarnie i zaangażowanie. Niczego więcej nie oczekuję od 9...
0
Petarda ta cieszynka...
Po zeszłorocznej nie sądziłem, że Leo wymyśli coś oryginalnego, ale jednak stanął na wysokości zadania... ;)
0
A dlaczego Paulinho nie dostał dłuższego wolnego...?
2
Mówiłem Panowie spokojnie... ☺
I mówiłem, że po golu/golach zmieni się nastawienie na tej stronie... ☺
Za długo żyję i za długo jestem z Barcy by tego nie wiedzieć.
Miłej nocy
0
A jak Barca strzeli to będziecie piali z zachwytu...
Spokojnie
0
Chłopie, Busi właśnie się totalnie zagroził przed GD i nie może zagrać z Deportivo.
5 żółtych kartek wyklucza z gry, Busi ma teraz 4...
1
Spokojnie Panowie
Będzie dobrze
Skończy się 1:2
0
Ciekawe, czy na stronie białych też wyświetlają regularnie statystyki z La Ligi ;)
0
Tylko, że tamta sytuacja nie wpłynęła na końcowy wynik, bo trafił jeszcze Iniesta. Tutaj jest inaczej, bo Barcy zabrano 2 punkty...
Więc porównanie nie na miejscu...
1
Aby padały gole samobójcze Drodzy Koledzy trzeba zagrać, podać, strzelić i naciskać, naciskać, a Barca to robi i zbiera żniwo.
Jeden samobój to może być przypadek, ale pięć już nie.
To jest efekt gry bardziej z zębem.
5
Najgorsze: bezmyślne zachowanie Pique
Najlepsze: brak Pique w meczu w Pireusie ;)
4
Witaj.
Masz dużo racji, ale nie wspominaj proszę o Superpucharze, kiedy zawodnicy nie byli swoi - po telenoweli z Neyem...
Poza tym pamiętaj, że w pierwszym meczu Barca grała lepiej niż Real, a w drugim mentalnie wiedziała, że już nic nie da się zrobić po 1:3 u siebie i dała ciała w 1 połowie, w 2 było już lepiej.
A wracając do Ligi i LM, zauważ, że Barca nie oddaje mnóstwa strzałów, nie gra nudnej tiki-taki. Ręka Valverde. Jest za to bardzo solidna w defensywie i bardzo skuteczna w ataku. To źle...??
No i w końcu mecz z Atletico wcale nie będzie żadnym wyznacznikiem. Cały atak Barcy będzie po kilkudziesięciu tysiącach przelecianych kilometrów. Poza tym oni walczyli w meczach o życie.
Jet lag, mała liczba treningów itd. Mecz z Atletico będzie swego rodzaju testem, ale nie wyznacznikiem. Co będzie, jak taka zmęczona Barcelona wygra? Pokaże, kto rządzi w Hiszpanii!
A jak przegra? Nic się nie stanie, poza brakiem 3 punktów.
Pamiętaj na koniec, że nie ma Neya, nie ma Dembele i nie ma tak naprawdę Deloufeu. Może być zatem tylko lepiej.
Głowa do góry i więcej optymizmu.
niech ten mecz będzie pięknym widowiskiem, a wynik niech będzie tylko dodatkiem. Pozdrawiam
0
Bartek chce zarobić na koszulkach: meczowych żeńskich i treningowych męskich i stąd taki zapis w umowie