0

Ok. Kumam. A ten z tyłu to kto...?? ;-)

0

A ostatnio gdzieś czytałem, że Krystyna ma ponad 150mln...
Ciekawe ile z tych osób widziało Messiego w akcji?

0

Komentarz usunięty

0

La Liga - najlepsza liga świata!
I najbardziej wyrównana ☺

0

Komentarz usunięty

3

Witam.
Uwielbiam Barcy i uwielbiam Escape Roomy.
I przy jednym i przy drugim można poczuć prawdziwy dreszczyk emocji. Byłem już na 6 meczach Barcy i pomimo tego, że na derbach na Cornella el Prat naprawdę było niebezpiecznie przed stadionem nie żałuję ani sekundy. To samo dotyczy Escape Roomów, Byłem już w 69 takich pokojach. Głównie w Bydgoszczy (Top Polski), Poznań (ścisła czołówka) i Trójmieście (wysoki poziom) i ani razu nie zdarzyło się absolutnie nic, co mogłoby wzbudzić moje wątpliwości (może poza skokiem z ponad 3 metrów w jednym z pokoi, by przedostać się z jednego pomieszczenia do drugiego ;) )
Polecam obie formy rozrywki - i to każdemu!
A jeśli ktoś nie umie tworzyć ER i prowokuje tym samym niebezpieczeństwo dla osób tam grających - to zamknąć takiego i tyle.
Barcy uwielbiam, ale zdarzały się śliwki robaczywki (Figo, Ibra). Co zrobić...
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy i wszystkich lubiących ER ;)

0

Bez fanatyzmu. Nie zrozumiałeś dwóch słów, to jak możesz zrozumieć resztę..??
Za dużo oczekiwałem...

0

Chłopie.
To jest tak, jak ktoś nie potrafi przyznać się do błędu i pisze głupoty, by wyjść jakoś z twarzą, a zamiast tego jeszcze bardziej się pogrąża.
Uważni czytelnicy i tak wiedzą o co chodzi i proszę nie rób z siebie kretyna. Rzadko się udzielam, ale tutaj muszę. W artykule znajduje się prognoza, że nowi zawodnicy powinni kosztować ok. 150mln (w co osobiście wątpię), a jakby mieli jednak kosztować więcej, to Barca ma dodatkowe środki w postaci tych 60 mln, o których napisałem i które są wymienione pod koniec artykułu.
Musisz chłopie nadążać za skrótami myślowymi, bo zostaniesz w tyle. Pozdrawiam i na przyszłość wyciągaj właściwe wnioski. I bez fanatyzmu.

1

Nie wiem, jak Wy, ale ja mam wrażenie, że Canal Plus co kolejkę ma lepsze mecze. Przypadek?
Ktoś nieźle połówkował wybierając kto pierwszy wybiera w 1 kolejce ☺

0

No tak kolego, ale do 150mln ze sprzedaży zawodników dolicz jeszcze 60 mln, które Barca ma co roku na transfery i daje to 210mln, a to wystarczy.
Trzeba czytać tekst do końca ;)
Pozdrawiam

0

Po polsku masz?
Jak tak to zapodaj, bo ie mogę znaleźć ;-(

2

Witam.
Moje zdanie jest takie, że jedno to sam gol, a drugie to moment, w którym został strzelony.
Pamiętacie gol S. Roberto..? ;-) Sam w sobie nie był piękny, ale przeszedł do historii.
Czy oceniamy samo piękno gola, czy całokształt "wydarzenia", jakim jest i gol i emocje, jakie jemu towarzyszą... Znowu przypomina mi się Iniestazooooo ;-)
Co z tego, że gol Krystyny jest ładny, ale nic nie dał drużynie.
Icardi to, co innego, ale i tak uważam, że najwięcej widać finezji i techniki przy golu Dembele i dlatego to jemu oddaję swój głos.
Moja czwórka:
Dembele, Icardi, Krystyna, Rakitic
Pozdrawiam

2

Dziękujemy Pele.
Wkurzyłeś Messiego ☺
Kto uważa, że Barca grając na pół gwizdka w tym sezonie pokazuje, że nie ma sobie równych w La Liga...? ☺
A co by to było, gdyby im zależało w każdym meczu...

3

Witaj
Byłem na derbach na Cornella w zeszłym roku.
Byłem ubrany w koszulkę i szalik, ale miałem je schowane i odkryłem je dopiero na stadionie.
To co się działo przed stadionem na jednej z wąskich uliczek to był istny koszmar. Palili szaliki Barcelony. Krzyczeli jakby ich ze skóry obrywali.
Nie darowali nawet kobietom, które otwarcie szły w szalikach Barcy.
Wielu było normalnych kibiców, z którymi przeprowadziłem nawet ciekawe dyskusje, ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz dopóki Cię nie zaatakuje. Po co to komu? Idź w barwach, ale je ukryj i odkryj ewentualnie dopiero na swoim krzesełku.
Pozdrawiam i życzę udanego meczyku
czarny

0

Dokładnie. Żenada, te sweterki i postrzępione spodnie...
Na wyjazd LM są lepiej ubrani, ale tam muszą. A tutaj mogli...

2

Witam
Zgadzam się z przedmówcą w 100%!
Człowiek ma tyle smutków w codziennym życiu, że potrzebuje pozytywnych impulsów w odskoczni, czyli np. sporcie, a tu... osobniki szerzące defetyzm... Blee

6

Witam
Widzę w tych wypowiedziach strach przed przyszłością.
Jak nie wyjdzie to jest już pogodzony z dymisją.
A jak wyjdzie to będzie coś w stylu: "dla mnie to nie była niespodzianka, wszystko idzie zgodnie z planem".
Tylko, że nie wyjdzie ;)
Pozdrawiam

5

Mamy wielką szansę na odskoczenie Realowi na 3 punkty.
Wykorzystamy to!!!

0

Z ogórkami przegrywamy, a na czołówkę wyjdziemy i pokażemy siłę ;-)

2

Nie byłoby pierwszego gola, to nie byłoby i drugiego...

1

Przygotowywanie się do rzutów wolnych, zmiany dokonywane pod koniec meczu, granie na czas, stawianie autobusu, totalne i masowe błędy sędziów na czele z nieuznaniem gola po tym, jak piłka przekroczyła linię bramkową o pół metra - te rzeczy niszczą futbol, a nie VAR.

6

Messi będzie mógł zwiększyć liczbę zespołów, którym strzelił gola w PD. ;-)

3

Nie ma 31 września

7

Wypożyczony, bo Chińczycy mają obecnie głupie zasady.
Dobrze poinformowani wiedzą, że MUSZĄ zapłacić za Paulinho 50mln do końca 2018r Pozdrawiam

0

Scuderia miała fuksa jakich mało.

Defekt Botasa załatwił sprawę przez wirtualny safety car.
Żadna zasługa Ferrari

0

Dokładnie tak.

0

Van Gall nie prowadził wtedy Anglii, tylko Holandię, a to zasadnicza różnica.
Pomyślcie zanim coś napiszecie, żeby zabłysnąć.

1

Chyba że...
Perez specjalnie doprowadził do takiej sytuacji. Pamiętajcie, że jest on rasowym biznesmenem.
Chciał, żeby ogłoszenie było przed MŚ, i chciał, żeby Rubiales dowiedział się jako ostatni, bo wiedział, że wtedy Julen wyleci, a on nie będzie musiał płacić 2 mln Euro. Poza tym trener będzie dostępny 3 tygodnie wcześniej i będzie mógł się skupić na Realu. Bo Perez ma gdzieś reprezentację, interesuje go tylko Real.
I tyle w temacie. To wszystko nie dzieje się ot tak sobie. Bo ktoś się pomylił...
Pozdrawiam

0

Brawo Ty, ale się uśmiałem

0

Czyli Barca zarobiła na tej całej szopce całe 7mln... (6-12+13)
Naprawdę wstyd przez duże W...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?