1

Cesc sam się śmieje z tej informacji :P Póki nie będzie oficjalnego potwierdzenia ja w to nie wierze aczkolwiek kibicuje przedstawicielom.

1

tekst fajny można się dopatrzeć pewnego nietaktu ze strony kierownictwa Blaugrany, ale zmiana otoczenia przynajmniej na rok, tym bardziej będąc pod skrzydłami kolejnego ex-barcelonisty i to nie byle jakiego może jedynie wyjść mu na dobre. No albo potwierdzić, że Barca to troche za wiele.

1

Ibra nie wróci sam przyznał.

1

młodych z cantery włączają do tej operacji z opcja wypożyczenia czy kasa + zawodnik ?

1

no podobno z samym ronaldinho doszli do porozumienia jak mu zależy to i milan też kokosów chyba na nim nie będzie chciał zarobić. Tego typu powroty zawsze są spektakularne :)

0

szkoda go, można niestety powiedzieć, że popełnił błąd przychodząc tu... mam nadzieje, że zdąrzy zaistnieć w anglii jeszcze raz.

0

teoretycznie dwa naprawde dobre ruchy transferowe nie tyke co ibra ale robinho przyda się z przodu milanu, zapewne zwiększy motorykę.

0

dynamika to w Barcie podstawa pod tym wzgledem napewno sie popisze:)

0

nie chce być stronniczy ale nie wszystkie powinny być podyktowane bo 2 były widocznie wymuszane przez chelsea poza tym 'niesprawiedliwość' sędziów czy prędzej ich niedopatrzenia zawsze warunkują przebieg spotkania niekoniecznie u Barcy.

0

to oczywiste ze chlopak gra pod presja, kazdy wie ze barca to nie klub ktory przyglada sie napastnikom ktorzy po prostu strzelaja duzo bramek w lidze tylko napastnikom z potencjalem, chlopak nie chce zeby mowili ze to bylo potkniecie kwestia czasu

0

przyda mu sie jak jasna cholera, mam nadzieje ze nabierze pewnosci siebie bo tego mu trzeba napewno

0

no niby 7 zmian przy towarzyskim spotkaniu

0

zdjęcia idealnie pasujące do artykułu

0

fc messi

miał akcje ofensywną chociażby w fazie grupowej tej edycji LM z szachtarem który przegraliśmy 3:2, strzelił zajebistą bramkę po indywidualnej akcji, sylvinho od jakiegoś czasu był pewnym zmiennikiem dobrze wywiązywał się z wymaganych od niego zadań.

0

no ładnie niby wyścig szczurów z realem o wychowanka ale nie spodziewałbym sie, że odejdzie rozczarował troche postawą myślałem, że w takiej drużynie mimo i tak już wielkiej kasy najważniejsze są osiągnięcia klubowe a nie miesięczna gaża..wstyd

0

3 operacje po zerwanym więzadle ? artroskopia i rekonstrukcja rozumiem ale 3 co było celem ?

0

tak samo jak ta laska co z zeskoczyła do messiego z trybun :p

0

matus twoja prognoza zdaje się nie być obiektywna, drużyny z premiership grają bardzo szybką piłę bez wyjątku poza tym a propos liverpoolu, pokazali klase nie tylko w drugim meczu ale przede wszystkim pierwszym, taktyka beniteza jak zwykle się spisała, poza tym teraz już chyba nie ma łatwych meczy bo do umiejętności dochodzi wola walki LM to jednak nie byle jaki turniej podwórkowy to prestiż więc spójrz również na to z tej strony... no ale oczywiście mam nadzieje że Barca pokaże jednak co potrafi naprawde dobrze, czyli wygrywać w zajebisty sposób.. :)

0

nelson25 to nie jest zadna licytacja, a prawda jest taka, że powinno sie spojrzeć na całokształt obiektywnie, do xaviego powinno sie mieć zaufanie już nie raz ponosił odpowiedzialność za drużynę i prowadził ją do zwycięstwa,

0

Alvez zajebiście wchodzi do ofensywy ciekawe na ile starcza mu sił oby tak dalej bravo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?