czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
" Gran Derbi B " pokaże C+ także dobra wiadomosc :)
0
Wiecie co, wydaje mi się, że brak skuteczności w jego wykonaniu został przyćmiony przez jego zaangażowanie i oddanie i tym wypracował sobie większe zaufanie u Tito. Uwielbiam patrzeć jak koleś biegnie do piłki, która jest niedokładnie podana i wkłada w to całe serducho. Lubie go jako zawodnika i jako osobę w mediach. Niech na dobre skończy symulować to po odblokowaniu będzie po prostu nie do ruszenia.
0
Joseph_Guardiola
Dokładnie, gra bez piłki jest kurewsko ważna w systemie Tito czy wcześniej Guardioli więc Sanchez czy Pedro grają naprawdę nieźle...
0
Patrycjusz, po co ściągac Pepa skoro zarząd wyraźnie powiedział, że nie będzie prowadził żadnych rozmów z osobami z 'zewnątrz' poza tym słowa Tito, że niedługo wraca chyba są przejrzyste.
0
@kemot25 ale po co ?
0
Kiedy rusza pierwsza kolejka tak mniej więcej ?
0
Milan - Barca
0
ty natal11 na chorobe to chyba raczej nikt nie zasługuje co ... Jest jakieś info oficjalnie? Czy media faktycznie uszanowały prośbę Tito i klubu o dyskrecji ?
0
@u99artur, pawlo93, leazard.
0
dajcie już spokój
0
Pyrzo_Barca po części huberta rozumiem bo zostawianie takiego śladu idiotyzmu wśród społeczności kibicującej Barcelonie to po prostu wstyd i poniekąd klasyfikuje ludzi myślących znacznie niżej.
0
@malindra chyba nie czytasz ze zrozumieniem ...
0
No i gra gitara.
0
@lokusinho dobrze gadasz
0
Po co ten wpis od SPORTU, k*rwa poszukiwacze sensacji
0
Bombing poważnie ??? Tito jest operowany ??
0
No wypowiedź o tym, że Mou nie wie tak to byc 'prawdziwym' piłkarzem może rozpocząc ciekawą słowną bitewkę. Jestem pewien, że bezhonorowy Mourinho wkrótce odpowie na ten komentarz.
0
koozzi, jak można szanowac osobę, która stara się wszystko skomentowac w negatywny sposób. Próbuje tylko znaleźc jakiś pretekst aby zaraz dolac oliwy. To jest już mało ciekawe i w dodatku żenujące.
0
@Dinio, w meczu kiedy Motta dostał czerwień Barca wygrała, a porażkę poniosła w meczu 3:1 gdy grali wszyscy po 11.
0
Wiele komentarzy zostawionych po tym meczu to niestety pokaz hipokryzji. Trochę przemyślanych komentarzy Wam życzę koledzy. Gra w tzw. autobus, czyli z naciskiem na defensywę to trudna zapora do przejścia. Tito ma akurat takie rozwiązanie, no i nie ma co panowie w 95% skutkuje. Trzeba wziąc pod uwagę, że niektóre drużyny są po prostu dobre w takiej grze i mają dzień.
0
Problem z grą Messiego na skrzydle jest taki, że on tego nienawidzi.
0
Chyba autor troszeczkę zbyt surowo ocenił Blaugrane. Trzeba przede wszystkim wziąc pod uwagę, że defensywa Barcelony była przekręcona, więc ilekroc Real starał się kontratakowac Barce dopadała panika bo nie było dwóch fundamentalnych zawodników defensywy: Puyola i Daniego. W TYM KONKRETNYM meczu trzeba byc bardziej wyrozumiałym.
0
Nie wiem, po co ta spina, ja wczoraj aktorstwa nie widziałem, a przy Inieście karnego mógł podyktowac bo faul faktycznie był, Pepe spóźniony, ale jak to już bywa Real płacze i szuka wymówek zamiast opier*olic np. Benzemę czy Higuina za beznadziejną skutecznosc. Taka jest prawda, Veb! Pozdrawiam Madridistów co mają więcej obiektywizmu .
0
No ale Montoya będzie wykorzystywany, skoro Ronaldo go aż tak nie "wkręcał" w ziemię to z resztą będzie radził sobie jeszcze lepiej:)
0
I tak postawi na alexisa, Chilijczyk jest nietykalny póki co w tym sezonie.
0
Piers10
Oszczędzanie nie ma tu nic do rzeczy, można by było o tym wspomnic jeżeli jego kontuzja to byłby nawrót dopiero co uleczonej. Tu miałeś po prostu niefortunny upadek, mogło to spotkac każdego, więc Tito mógł w zasadzie oszczędzac każdego - nie można miec do niego pretensji.
0
myślałem, że o tytułową reakcję chodzi o jego podskoki jak padła bramka na 2:3 :)
0
Ja nie dam się sprowokować żadnemu z kibiców czy to Realu czy Sevilli. Trzeba pokazać prawdziwy charakter i chęć zwycięstwa żeby się podnieść i wygrać. Większość kibiców patrzy małostkowo strzelić 1-2 bramkę i dowieść wynik, takie są ich ambicję. Ale nie tutaj. Vamos.
0
Gdzie można oglądac te mecze ?
0
Dziennikarze to jednak zawracają dupe. Po co te pytania o Cristiano. On nie gra dla Barcy i nie jest przyjacielem Xaviego.