czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłoby poniżające gdyby miał odpuscic bo niby dlaczego ? W jego kwestii należy żeby dobrze przejsc okres przygotowawczy, to jest kolejny schodek w drodze do optymalnej formy.
0
No właśnie na tego gluta czekam przede wszystkim. Ciekawi mnie jeszcze co pokażą Montoya, Tello i Alexis (czy utrzyma formę z końca sezonu).
0
Ale Bayern nie gra klasycznego 4-3-3, predzej bym powiedzial, że diamentem i się przesuwają z latającymi Riberim
0
On chyba po prostu się obudził niedawno tak wygląda jakby był zaspany :)
0
Wątpie szczerze mówiąc.
0
Nikt, nie czytajcie tego spamu.
0
No po to jest sparing, mają grac piłką a nie za wszelką cenę walnac brame.
0
Tej dwójce, o ile Martino powie, że są zbedni jako asystenci, klub zaproponuje pracę i w innych szczeblach pierwszej drużyny.
0
Duet Roura-Rubi.
0
Skad wiesz, że drewna. Może Benitez ich tam ogarnie robi tam nawet niezłą pake.
0
Nic innego jak po raz kolejny pochwalic Niemców. Bilet za 15 euro na Barca-Bayern. U nas Barca w tym składzie naprzeciw jakies Lechii - 5 x więcej, boże. Mówie, czasami jest coś więcej niż kasa ale to jest porażka.
0
Teraz tylko czekac na pierwszą konferencję i odpowiedzi na kilka pytań, m.in. co z obrońcą, co z resztą sztabu.
0
Nie zdziwiłbym się jakby media nadmuchały słowa Messiego w stylu: "Martino? Fajnie by było" do rozmiarów takich jakie mają obecnie.
0
Tylko, że Messi tego nienawidził.
0
Polaczek.
0
efektowny to on jest ale bez mocnego pressingu i szybkiej wymiany podań przestał być efektywny.
0
Zraziliście się do niego bo Go "wrobili" w pierwszego trenera i Barca miała wtedy słabe wyniki. Koleś jest od analizy a nie dyrygentem. Ja bym chciał żeby gościu został.
0
A co z Rourą ??
0
Będzie
0
Chodzi o zawieszenie
0
i sergi roberto i właśnie od tego jest szeroka ławka. Umiejętnosc rotowania pierwszą jedenastką to klucz do zażegnania częstszych kontuzji lub spadku formy.
0
pewnie dziś wieczor ~19.00 tak strzelam.
0
Wiesz, wynik sondażu tak naprawdę to efekt czyje nazwisko jest obecnie popularniejsze, nie ma to prawie żadnego przełożenia na to, który z nich da rade poprowadzic Barce.
0
25.07
0
Jest luz zostało >5k wejściówek.
0
Jeszcze niech tylko ogłoszą oficj. że Martino zostaje trenerem i niech się biorą do roboty.
0
To nie pozostaje nic innego jak się cieszyc :)
0
Muszę Cię zmartwic, to jest wtorek.
0
kogo masz na myśli ?
0
Urlopy