0

Byłoby poniżające gdyby miał odpuscic bo niby dlaczego ? W jego kwestii należy żeby dobrze przejsc okres przygotowawczy, to jest kolejny schodek w drodze do optymalnej formy.

0

No właśnie na tego gluta czekam przede wszystkim. Ciekawi mnie jeszcze co pokażą Montoya, Tello i Alexis (czy utrzyma formę z końca sezonu).

0

Ale Bayern nie gra klasycznego 4-3-3, predzej bym powiedzial, że diamentem i się przesuwają z latającymi Riberim

0

On chyba po prostu się obudził niedawno tak wygląda jakby był zaspany :)

0

Wątpie szczerze mówiąc.

0

Nikt, nie czytajcie tego spamu.

0

No po to jest sparing, mają grac piłką a nie za wszelką cenę walnac brame.

0

Tej dwójce, o ile Martino powie, że są zbedni jako asystenci, klub zaproponuje pracę i w innych szczeblach pierwszej drużyny.

0

Duet Roura-Rubi.

0

Skad wiesz, że drewna. Może Benitez ich tam ogarnie robi tam nawet niezłą pake.

0

Nic innego jak po raz kolejny pochwalic Niemców. Bilet za 15 euro na Barca-Bayern. U nas Barca w tym składzie naprzeciw jakies Lechii - 5 x więcej, boże. Mówie, czasami jest coś więcej niż kasa ale to jest porażka.

0

Teraz tylko czekac na pierwszą konferencję i odpowiedzi na kilka pytań, m.in. co z obrońcą, co z resztą sztabu.

0

Nie zdziwiłbym się jakby media nadmuchały słowa Messiego w stylu: "Martino? Fajnie by było" do rozmiarów takich jakie mają obecnie.

0

Tylko, że Messi tego nienawidził.

0

Polaczek.

0

efektowny to on jest ale bez mocnego pressingu i szybkiej wymiany podań przestał być efektywny.

0

Zraziliście się do niego bo Go "wrobili" w pierwszego trenera i Barca miała wtedy słabe wyniki. Koleś jest od analizy a nie dyrygentem. Ja bym chciał żeby gościu został.

0

A co z Rourą ??

0

Będzie

0

Chodzi o zawieszenie

0

i sergi roberto i właśnie od tego jest szeroka ławka. Umiejętnosc rotowania pierwszą jedenastką to klucz do zażegnania częstszych kontuzji lub spadku formy.

0

pewnie dziś wieczor ~19.00 tak strzelam.

0

Wiesz, wynik sondażu tak naprawdę to efekt czyje nazwisko jest obecnie popularniejsze, nie ma to prawie żadnego przełożenia na to, który z nich da rade poprowadzic Barce.

0

25.07

0

Jest luz zostało >5k wejściówek.

0

Jeszcze niech tylko ogłoszą oficj. że Martino zostaje trenerem i niech się biorą do roboty.

0

To nie pozostaje nic innego jak się cieszyc :)

0

Muszę Cię zmartwic, to jest wtorek.

0

kogo masz na myśli ?

0

Urlopy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?