czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz co, to samo powiedziałem jak go zobaczyłem. "Wygląda jakby mogło mu się tu powiesc".
0
No Rafinha mógłby się zdenerwowac :)
0
Chociaż tyle. Pomoże mu w leczeniu mam nadzieję. Takie zerwanie z pasją z dnia na dzień mogłoby podciąć mu skrzydła.
0
A teraz ludzie tak o "interesach", nie na zasadzie ja to tego ja tamtego. Jaki trener, Waszym zdaniem, ma szanse to przyjście. Ja osobiście jestem przeciw jakimkolwiek szkoleniowcom zza modelu ale jakby się zastanowić to odejście Pepa, a teraz leczenie Tito "wygoliło" Nam już chyba szkoleniowców wywodzących się z tej całej struktury. Luis Enrique ? Jak myślicie ?
0
to jest wałkowane i wałkowane. Nie nie będzie go. Reszty ekipy z PK również.
0
koleś to nie jest kaszel nie pójdzie i nie napije się ciepłego żurku. Poważne leczenie więc nie nudź i wracaj do zmywania naczyń.
0
słuchaj stary pomyśl a jakie są alternatywy ? na teraz ? Model to model wole żeby był podtrzymywany niż przyjść ktoś z zewnątrz.
0
litości
0
Ludziska skołujecie jakiś link do tego ? Bardzo chciałbym tego wysłuchać.
0
No Pedro to on może spokojnie wygryzc
0
Na mecz w Polsce 'z Polską' :)
0
Dzięki
0
Bale.
0
Sorry ludziska za offtop ale tak dla pewności: osoby, które zamawiały bilet elektronicznie: wydrukowany pdf, który został wysłany po zaksięgowaniu płatności również jest traktowany jako wejściówka tak ?
0
Bombowo
0
Ci, którzy mieli możliwosc, to zapłacili nawet jeżeli będzie grała Barca B. Widocznie nie rozumiesz, że czasami coś jest ponad kase.
0
Inni też niech zaczynają się rozluźniac, musimy mocno uderzyc w początek sezonu więc lepiej jak nie będą "ospali" na lige po połówce pierwszy skład chyba powinien zagrac.
0
Koleś całkiem fajnie grał w meczach, które akurat mi się zdarzyło obejrzec ale problem polegan a tym, że nam potrzebny jest obrońca rosły i zwinny jednocześnie, a takich na rynku mało. Potrzebny nam Pique II z pierwszych sezonów po powrocie, a TS takiego przypomina.
0
Ta pała z dolarami zamiast źrenic blefuje.
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/first-training-session-of-the-season
0
i Miąśkiewicz na zasadzie wolnego.
0
van Persie.
0
Jeżeli po usunięciu "przeszkody" do częstszych występów Cesca, czyli Thiago sprzedadzą samego Cesca to nad głową pojawi mi się znak zapytania. Przestaje mi się podobac odchodzenie od koncepcji gry wychowankami, Cesc wychowanek naciągany ale mimo wszystko wychowanek. Mam nadzieję, że to plota.
0
do nas musi przyjsc CHŁOP, w dodatku zwinny. Chłopaczek jest zwinny ale nie ma aż tak dużej siły żeby zostac filarem.
0
Będzie na pewno
0
Wiadomo, zrobił dobrze dla siebie: 1.) będzie u trenera, z którym osiągnął wszystko, 2.) tutaj? Znowu mógłby miec przeleżany sezon, kurwa zgodzenie się na jego odejście by robic miejsce dla Fabsa, nie wiem moim zdaniem on zdecydowanie pasował do naszego stylu gry niż Cesc. Życzę mu powodzenia.
0
Giovani nie zrobił kariery w Barcelonie bo lubił melanż a tutaj tego nie tolerują. Smykałe akurat miał na 1. drużynę.
0
Jezu, co za politycze regułki.
0
hehehe chyba nie ten news albo za dużo wódki
0
Plota, praca powinna byc tylko nad sprowadzeniem Silve i zostawieniem Thiago. Reszta to powinni byc tylko wychowankowie, modelu nie ma co zmieniac bo sprawdza się od zawsze.