1

25 milionów brzmi zdecydowanie lepiej. Nie grasz regularnie, to wchodząc z ławki ciężko jest pokazać się z najlepszej strony. Może u niego będzie tak samo.

1

Jak w polskiej lidze, trzeba było go zmienić od razu po pierwszej porażce.

1

„Nie mamy nic, a tydzień temu mieliśmy wszystko" - sami sobie przeczą..

1

Wokół Cristiano też było zamieszanie, najlepiej tego nie czytać. To jest kolejny sposób aby zdekoncentrować Barce w końcówce sezonu.

1

Bezpieczniej dać bocznego i ogranego niż niedoświadczonego na Gran Derbi.

1

Co do oskrzydlających kontrataków Realu, niestety ale przede wszystkim utrzymywanie się przy piłce może zniwelować ich wpływ na wynik.

1

Ja nie tyle co widzę Fabsa w roli fałszywej '9', a jako uzupełnienie linii pomocy, przykładem może być dwumecz z City, gdzie Iniesta był bardziej eksploatowany w ofensywie. Taka rola w dzisiejszym finale przemawia, moim zdaniem, za pozostawieniem Sancheza na ławce.

1

To jeszcze nie jest oficjalne potwierdzenie pierwszej jedenastki.

1

Na Real niekoniecznie może to być pomyłką. Madryt to przede wszystkim gra skrzydłami. Atletico zablokowało nam środek przez co Fabregas nie miał miejsca rozgrywać piłki. W tym przypadku dominacja w środku pola może być kluczowa bo teoretycznie wszystko wróciłoby do normy, tj. znowu skutecznie wychodziłaby gra atakiem pozycyjnym.

3

To jest jednoznaczny sygnał, po meczu z Granadą, że Song powinien zacząć sobie szukać nowego pracodawcy. Niestety nie wpasował się do klubu i nie ma co tego przedłużać. Ma 26 lat nie ma co tu zostawać i blokować sobie rozwoju siedzeniem na ławce.

1

Jestem przekonany, że Tata potrafi opierdolić. Problem, wydaje mi się, że polega prędzej na tym, że jego propozycje wprowadzenia pewnych innowacji do systemu nie zostały klepnięte przez zarząd. Coraz bardziej jestem w stanie w to uwierzyć.

2

Dobrze zrobiła, że dała mu odejść tam gdzie chciał. Nie dało się z niego już nic więcej wykrzesać .

1

Na Mestalla.

1

Tak zastraszanie to faktycznie pozytywny impuls. Swoje trzeba przejść i to wszystko. Jest moment kryzysowy, niestety dla nas, że w kluczowym momencie sezonu ale cóż trzeba kilka razy zaliczyć dołek żeby odbić się takim sezonem jak np. pierwszy z Guardiolą.

1

Chyba bezpieczniej Busquetsa, za duże ryzyko zostawiać środek z niskimi zawodnikami.

1

Otóż to, nie wiem czemu ale wczoraj najlepsza drużyna świata w ataku pozycyjnym, grała na stojąco próbując co chwilę przesuwać się do przodu walcząc 1 na 1. Nie wiem czemu tak było, to jest jedyna rzecz, która nie ma dla mnie sensu.

3

Śmieszni jesteście … przyzwyczailiście się, że Messi śmiga pomiędzy "pachołkami" ale prawda jest taka, że jak się ma asekurację 2 czy 3 dobrych zawodników to ciężko jest coś zrobić. Słabo zagrała cała drużyna z powodu statyczności i braku koncepcji. Nie odpadliśmy dlatego, że Messi mało biegał czy brakowało mu zaangażowania.

1

Nie jest to pierwszy raz ;)

1

Fałszywą 9, tutaj model wygląda troszeczkę inaczej i "do przedziału" Fabregas, moim zdaniem, należy.

1

Poza tym na tym etapie nie będzie "najsłabszego". Zwróc uwagę, że Real był bez Cristiano, który jak sam widziałeś w dwumeczu robi ogromną różnicę. Krystek wraca i Real znów będzie groźny.

1

@Zbanowany jest, ktoś może mieć wykupiony pakiet C+ bez NSport.

1

Brawo Marca, po co koncentrować się na swoich reprezentantach skoro można do*ebać rywalowi :) śmiechu warte.

1

samo złożenie od momentu otrzymania decyzji to 3 dni. Rozpatrzenie odwołania to cholera wie jak długi proces.

1

To w ogóle nie jest na temat, przeczytaj news.

1

następnego

1

Jestem tego samego zdania, ten pomysł z diamentem wyglądał na boisku bardzo dobrze. Dominacja w środku pola była kluczem do wygrania tego dwumeczu.

1

Znowu będzie miliard spekulacji. Niech to po prostu ucichnie i na następny sezon zostańmy z tym samym trenerem.

1

W dalszym ciągu szczegóły tego zajścia są niewiadome ?

1

Jakie robienie szamba, ma rację. Oni są jednymi z nielicznych, którzy grają do końca i zasłużyli na wsparcie.

1

Tylko żeby tego nie spi*rdolił jak Rodman :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?