1

Dokładnie, to nie był autobus tylko świetna gra defensywna, którą dyrygował Masche. Wyglądało to naprawę bardzo dobrze.

6

Treningi mają być zamknięte dla mediów więc widać, że ceni sobie prywatność. Nie chce pewnie żeby cokolwiek wypływało na zewnątrz.

3

sorry ale "było napisane" :)

2

Musisz się przyzwyczaić, że wszystko co związane jest z Barceloną narażone jest na falę krytyki, prosta sytuacja:

- mamy 75 minutę wynik 0:0 w meczu załóżmy Benfica Porto. Dla Benfici podyktowany został wątpliwy karny pada bramka Benfica wygrywa, w mediach podana jest informacja: "Benfica wygrywa po wątpliwym rzucie karnym",
- ta sama sytuacja z udziałem Barcelony, media trąbią o tym 2 tygodnie, nagłówki i komentarze w stylu "Sędziowie po raz kolejny wygrywają mecz Barcelonie", "FIFAlona znowu wygrywa" itp itd.

Przyzwyczaj się.

3

No i to jest to, jeszcze nic nie mamy. Słabo byłoby zostać z ręką w nocniku :)

1

Coś w tym jest, jest nam potrzebny klasyczny napastnik, to prawda. Pytanie tylko, czy przypadkiem Alexis takim nie jest, a gra gdzie gra, czyli z boku.

1

Jeżeli ten transfer zostanie dopięty to chyba będzie wystarczający sygnał, że klasowy napastnik ma grać na nominalnej pozycji - szpicy, jeżeli tego nie zrozumieją kolejny potencjał nie będzie w pełni wykorzystywany.

3

Ale nie może być dwóch młodych bez ogrania w Primera. Bravo ma status pewniaka, na wypadek gdyby Ter Stegen nie dał rady się zaklimatyzować. Po co mi twoje przykłady skoro dyskusja jest na temat tego konkretnego transferu. Zrozum, że ma być rewolucja ale wszystko musi być zdroworozsądkowe. Wyobraź sobie, trafia dwóch młodziaków i stres powoduje, że grają piach. Co dalej robisz ? Dalej kalkulujesz, że mimo wszystko nie przepłaciłeś ?

5

Po prostu populiści. Też uważam, że dobre ruchy transferowe póki co. Narzekanie idąc śladem wielu użytkowników bez argumentów jest denerwujące.

2

co z tego, że szacowana jest wartość na 4 miliony ? Rozumiem, że wszystkie kluby, nie chcąc przepłacać, zaproponują jedynie taką kwotę, a jeżeli będzie ona wyższa zrywają negocjacje ? W taki sposób wszyscy graliby przede wszystkim wychowankami. Gościu, każdy chce zarobić, był priorytetem, może kilka klubów się liczyło w negocjacjach. Zejdź na ziemię i odpuść ten transfermarkt bo on się ma nijak to negocjacji cen pomiędzy klubami.

2

Hahaha

1

Ludzie luz, nikt go nie kupuje a po takich dwóch występach nic dziwnego, że zainteresowanych przybywa. Zarząd go nie sprzeda bo na tę chwilę lepszego nie ma.

1

Kolejny "Judasz" w historii piłki.

2

Cesc też przychodził jako perła, a niestety skończył jako zapchajdziura. Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Niech przyjdzie i daj boże gra dobrą piłe.

2

Jedyny, wyjątkowy.

1

Podobno Chelsea nie chce dać zarobić Arsenalowi więc nie mają zamiaru płacić więcej niż te 33 bańki.

1

Za Moratę taką kwotę tylko ustalił Real. Nikt go nie kupi za tyle siana.

32

Przytaczając wypowiedź jego żony i tak najgorsze jest to, że " (...) nawet nie wiemy, czy pojedziemy na wakacje.".

1

Nie no powinni go sprzedać za 40 mln. Nawet nie wiesz jak gościu gra, a już płaczesz nie znając tak na prawdę wartości rynkowej tego zawodnika.

1

Nie, tego nie powiedziałem. Odniosłem się do Twojej uwagi o Inieście. Jeżeli miałaby grać cała trójka, tj. Xavi, Iniesta, Cesc to lepiej do przodu przesunąć Inieste bo lepiej sobie radzi z przodu niż Cesc. Mimo wszystko i tak nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania bo widać, że Cesc najlepiej gra na pozycji Xaviego, czyli normalnego środkowego pomocnika.

1

A co ma do tego Iniesta ? Prędzej wdrażać powoli w miejsce Xaviego, którego forma powoli spada. Poza tym, jeżeli nawet miałoby odbywać się to kosztem Iniesty, on zdecydowanie lepiej odnajduje się w linii napadu niż zagubiony Cesc, więc również więcej korzyści czerpałby z tego klub.

1

Transfer zdecydowanie ciekawszy niż transfer Aguero. Zamiast Aguero wolałbym już rozwiązanie z Llorente, bo stworzyłoby to dodatkowe rozwiązania taktyczne.

20

Spier**lić taki potencjał w taki beznadziejny sposób, to już jest 100% wina trenerów. Próbowali rzeźbić w gównie, jest typowym rozgrywającym, a każdy wynajdywał dla niego wszystko tylko nie pozycję rozgrywającego. Skoro tam nie grał to przepraszam jak niby miał eksplodować z formą ?

1

No co by powiedział, generalnie to jest skrajny przypadek, jakby chciał to by przyjechał i w dupie by miał co tam ktoś o tym powie.

1

Nie odejdzie, ludzie jest taki okres, który media uwielbiają, tj. okres klepania różnych spekulacji. To oczywiste, że Luis mu powie, że również będzie ważną częścią Jego projektu, bo inaczej byłby niepoważny. Fabregas na swojej pozycji, grający regularnie będzie w formie.

29

"Teraz nie wiemy nawet czy pojedziemy na wakacje."

No po prostu tragedia.

1

Konsekwencja braku regularności. Nie dostawał szansy albo ich nie wykorzystywał

1

za 40 mln :)

1

To taki typowy, jak dla mnie, zawodnik fizyczny. Najbardziej mi pasuje jego profil w Premier League.

1

Oj bez przesady, zostaw miejsce na chwile rozluźnienia. Jakby wszędzie przeplatały się same konstruktywne komentarze to by nudno było :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?