czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież to jest okres roztrenowania. To jak, może w trakcie wakacji ma robić treningi interwałowe? Forma jaką prezentuje to jedno ale należy zrozumieć, że z przetrenowanego zawodnika nic nie będzie. Wniosek: wyszedł sobie pobiegać bez żadnej spiny.
1
Kolor szkarłatny, czysta dyplomacja :) Różowe i tyle ale mimo wszystko jakoś mi leżą.
1
Stąd ta rozbudowa Camp Nou w planach :) Wracając do tematu pomysł na ustawienie w takich sposób Messiego już dawno powinien zostać wdrożony.
1
Jak bardziej ceni ? Po prostu Hummels jest nie do wyjęcia, a Mathieu tak.
1
Bo w teorii ma nieograniczony kapitał. Mimo wszystko Barca ma ograniczony budżet.
1
To, że są nie znaczy, że przyjdą. To jest główna przeszkoda, która stoi na zakontraktowaniu dobrego stopera.
1
K*rwa ale na niego siedli. Dlaczego nikt się nie do*ebał do innych potencjalnych liderów ? Czemu jest cicho o Hazardzie, Ronaldo. Argentyna również nie była w gronie faworytów, a na pewno nie na równi z Niemcami, Hiszpanami czy Holendrami i Brazylią.
1
Ale z uwagi, że Marquinhos jest praktycznie nie do wyjęcia priorytetem stał się Mathieu. Cała zagadka rozwiązana. Alternatywą jest teraz Verthongen.
1
Mathieu to alternatywa Marquinhosa.
1
Pewnie, tylko na ile jest to polecenie trenera a na ile wzięcie na siebie odpowiedzialności za rozgrywanie. W Argentynie nie ma komu rozegrać piłki.
2
No i podejrzewam, że to nie do końca może być takie proste.Messi: Nie będę się czuł dobrze na tej pozycji, to nie wypali.Lucho: W takim razie zaczniesz jako rezerwowy.Zarząd: Messi na ławce ? Lucho zrób z tym coś!
1
To zdjęcie mówi wszystko, trzeba znaleźć mu nieco miejsca, którego niestety ostatnio nie miał wcale. Dodatkowo może to go odciążyć od bezpośrednich starć z rywalem, a co za tym idzie zmniejszyć ryzyko nabawienia się urazu.
3
Na pewno w internecie będzie jakaś transmisja.
1
Ale rewolucja musi się odbyć krok po kroku. Skoro w planach jest sprowadzenie dwóch stoperów to zapewne jeden będzie doświadczony i ograny, który nadaje się do gry "od zaraz", a drugi który będzie młodym talentem wdrażanym powoli, który z formą eksploduje w niedalekiej przyszłości.
1
i Bagnacka.
4
Podbijają cene.
2
40 mln.
1
Musisz być świadomy tego, że nie wszystkie komentarze należy analizować i się do nich ustosunkowywać. Obecnie wielkie kluby to również wielkie marki generujące ogromne pieniądze dlatego za każdym razem ta granica jest przesuwana. Jednym to pasuje innym nie ale nie pozostaje nic innego jak to zaakceptować. Dzięki temu mamy widowisko - tak to teraz działa.
2
Oj tam nie ma co wjeżdżać na ambicje. Żarty są dobre dla zdrowia.
2
Ibra przecież okazał się gwarancją goli oraz asyst. Transfer jednak nie był gwarancją jego dobrych relacji z Guardiolą.
2
Bardzo ofensywny prawy obrońca, patrz Alves lub jak już o nim trąbią to Cuadrado, którego w defensywie uzupełni defensywnie nastawiony DP, a Messi jako podwieszony napastnik. Neymar normalnie lewa strona. To by mogło fajnie funkcjonować.
1
Bez zbędnego gdybania ale patrząc egoistycznie mocni zmiennicy są potrzebni, tym bardziej, że gramy 3 napastnikami.
3
Ciężko naprawdę w to uwierzyć :P Kosmiczny transfer bez większych przymiarek.
1
Oczywiście, że lewy prosty prędzej niż ugryzienie dlatego zwracam uwagę na to, że to jakiś problem z psychiką. Niemniej jednak wszystkie tego typu zachowania należy tępić unikając jakiejkolwiek priorytetyzacji.
2
Ugryzienie jest nietypowe i teoretycznie może wskazywać na jakieś problemy z psychiką. Z drugiej strony uderzyć kogoś ? Rozumiem nerwy itp. ale to trzeba było zacząć boksować, a nie grać w piłkę. Nie powinno być miejsca na żadne z tych zachowań, zarówno ugryzienie czy uderzenie to zachowania, które powinno się tępić.
1
Deulofeu, Affelay odejdzie przecież. Poza tym Pedro grał ostatnio jak grał nikt nie powiedział, że zmiana na stanowisku trenera nie tchnie w niego nowych sił. Pokazywał u boku Guardioli, że zawodnik jest z niego kozacki więc czemu ma znowu nie złapać formy.
1
I dlatego zostanie w sercach wielu kibiców. Nie ma co już więcej płakać, stało się. Dla mnie również Alexis zawsze miał łatkę "walczaka" i każdy błąd nią nadrabiał ale sprawy poszły jak poszły. Nasypie bramek w Arsenalu, widać nie było mu to pisane w Barcelonie.
1
Ile można czytać na temat tych obrońców. Po prostu czekajcie. Przecież okno na dobre się jeszcze nie zaczęło.
1
źródło ?
1
Może jest już zmęczony ? Czy mam rozumieć, że zmęczenie to oznaka "gwiazdorstwa" ?