czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi Ci o transferowe fair play to ban nie obowiązuje "jedynie" kara finansowa. Np. Monaco musiało zapłacić ok. 60 mln.
1
Komentarz usunięty
0
Powiedziałbym kluczowe.
4
Żeby wyprać pieniążki :)
0
Tak Roberto, lepiej inwestować w młodzież niż kupować wypalonych zawodników. A Ty możesz sobie prosić dalej, może coś w gratisie Ci rzucą.
1
Zamiast Maty wolałbym inwestycje w Rafinhe, Roberto, Alena...
4
Wystarczy spojrzeć na dwumecz z City i grę diamentem. Wyglądało to tak, że City zostało w środku pola zjedzone i nie miało na nic miejsca. Nie wiem z czego wynikał spadek formy w drugiej części sezonu. Wiadomo jednak, że zarząd nie pozwolił mu rozłożyć skrzydeł. Taktycznie, Martino był dla mnie lepszy (a na pewno bardziej doświadczony) od Lucho.
0
Wiesz o co chodzi, po co się czepiasz?
1
I dotyczy to jedynie kart kredytowych.
0
Zdecydowanie tak :) Uderzyć dzięki temu jeszcze bardziej w rynek amerykański, gdzie ta marka robi niezłą furorę.
0
Intensywność Suareza PO przesunięciu go na środek. Z boku jego talent sie marnuje.
2
Jest w cudzysłowie ponieważ ubliżanie to nie krytyka.
0
Tylko, że na boiskach B klasy grają tzw. niedzielni piłkarze, którzy po sobotnich maratonach picia wódki wychodzą skacowani i orają 18-latków wręczając im w prezencie kontuzje typu zerwane więzadła i skreślają marzenia na wybicie się w piłce.
0
Niestety nie zgadzam się, gość ma obcykane ułożenie stopy itp. i murawa powinna być w takim stanie aby piłkarze pokazywali to co potrafią, a nie liczyli że akurat piłka się nie odbije od czegoś albo razem z piłką nie wydrze połowy boiska.
1
To jest swego rodzaju taka wisienka, która napędza linię obrony. Jak ma działać motywująco to niech będzie i obsesja :)
0
Alba kontuzja czy jest oszczędzany ?
0
Szybko chyba tego pożałował :D
0
A o co chodzi dokładnie z tym kapeluszem :P Szczerze mówiąc umknęła mi taka sytuacja :D
0
Kolega miał na myśli towarzyskie spotkania ;)
0
Enrique zweryfikuje koniec sezonu. Ew. przegrane z liderami nie będą miały znaczenia jeżeli w całości i tak będzie lider. Spójrz na przykład Realu w zeszłym sezonie. Dostawali od nas lanie, a wystarczyło, że wygrali z nami jeden mecz. Mecz, który dał im puchar.
1
Przede wszystkim Martino nie dostał kredytu zaufania. Nie mógł zrobić nic ponadto, co już było.
9
Ludzie, przecież Barça potrzebuje lidera defensywy, czyli przede wszystkim doświadczenia i spokoju. Mathieu jest nowy, a Bartra widocznie dla Lucho jeszcze niepewny stąd obecność szefa w pierwszej linii. Ogarnijcie, dla mnie też to był oczywisty wybór przy absencji Pique.
0
Bo jesteś bardziej antimadridistą niż fanem FCB ?
0
Suarez wraca za dwa lata, a nie za rok.
0
Samodzielnej chyba nie będzie, jedynie razem z klubem+spotkanie.
0
Jaja sobie robisz ?
0
To tylko pieprzenie gazet, spokojnie. Już wcześniej podawane były informacje dotyczące nowej roli Messiego, która ma wycisnąć potencjały Neymara i Suareza.
1
Weź nie płacz już.
1
Fakt, teraz te dwa karne nabierają zupełnie innej wartości :)
1
Też jestem tego zdania choć nie lubię na siłę doszukiwać się teorii spiskowych.