0

Jeśli chodzi Ci o transferowe fair play to ban nie obowiązuje "jedynie" kara finansowa. Np. Monaco musiało zapłacić ok. 60 mln.

1

Komentarz usunięty

0

Powiedziałbym kluczowe.

4

Żeby wyprać pieniążki :)

0

Tak Roberto, lepiej inwestować w młodzież niż kupować wypalonych zawodników. A Ty możesz sobie prosić dalej, może coś w gratisie Ci rzucą.

1

Zamiast Maty wolałbym inwestycje w Rafinhe, Roberto, Alena...

4

Wystarczy spojrzeć na dwumecz z City i grę diamentem. Wyglądało to tak, że City zostało w środku pola zjedzone i nie miało na nic miejsca. Nie wiem z czego wynikał spadek formy w drugiej części sezonu. Wiadomo jednak, że zarząd nie pozwolił mu rozłożyć skrzydeł. Taktycznie, Martino był dla mnie lepszy (a na pewno bardziej doświadczony) od Lucho.

0

Wiesz o co chodzi, po co się czepiasz?

1

I dotyczy to jedynie kart kredytowych.

0

Zdecydowanie tak :) Uderzyć dzięki temu jeszcze bardziej w rynek amerykański, gdzie ta marka robi niezłą furorę.

0

Intensywność Suareza PO przesunięciu go na środek. Z boku jego talent sie marnuje.

2

Jest w cudzysłowie ponieważ ubliżanie to nie krytyka.

0

Tylko, że na boiskach B klasy grają tzw. niedzielni piłkarze, którzy po sobotnich maratonach picia wódki wychodzą skacowani i orają 18-latków wręczając im w prezencie kontuzje typu zerwane więzadła i skreślają marzenia na wybicie się w piłce.

0

Niestety nie zgadzam się, gość ma obcykane ułożenie stopy itp. i murawa powinna być w takim stanie aby piłkarze pokazywali to co potrafią, a nie liczyli że akurat piłka się nie odbije od czegoś albo razem z piłką nie wydrze połowy boiska.

1

To jest swego rodzaju taka wisienka, która napędza linię obrony. Jak ma działać motywująco to niech będzie i obsesja :)

0

Alba kontuzja czy jest oszczędzany ?

0

Szybko chyba tego pożałował :D

0

A o co chodzi dokładnie z tym kapeluszem :P Szczerze mówiąc umknęła mi taka sytuacja :D

0

Kolega miał na myśli towarzyskie spotkania ;)

0

Enrique zweryfikuje koniec sezonu. Ew. przegrane z liderami nie będą miały znaczenia jeżeli w całości i tak będzie lider. Spójrz na przykład Realu w zeszłym sezonie. Dostawali od nas lanie, a wystarczyło, że wygrali z nami jeden mecz. Mecz, który dał im puchar.

1

Przede wszystkim Martino nie dostał kredytu zaufania. Nie mógł zrobić nic ponadto, co już było.

9

Ludzie, przecież Barça potrzebuje lidera defensywy, czyli przede wszystkim doświadczenia i spokoju. Mathieu jest nowy, a Bartra widocznie dla Lucho jeszcze niepewny stąd obecność szefa w pierwszej linii. Ogarnijcie, dla mnie też to był oczywisty wybór przy absencji Pique.

0

Bo jesteś bardziej antimadridistą niż fanem FCB ?

0

Suarez wraca za dwa lata, a nie za rok.

0

Samodzielnej chyba nie będzie, jedynie razem z klubem+spotkanie.

0

Jaja sobie robisz ?

0

To tylko pieprzenie gazet, spokojnie. Już wcześniej podawane były informacje dotyczące nowej roli Messiego, która ma wycisnąć potencjały Neymara i Suareza.

1

Weź nie płacz już.

1

Fakt, teraz te dwa karne nabierają zupełnie innej wartości :)

1

Też jestem tego zdania choć nie lubię na siłę doszukiwać się teorii spiskowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?