czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystko się zgadza ale nie powiesz mi, że taka sytuacja w przypadku drużyn z czołówki, Barcelona, Real, Chelsea, ManU zakończyłaby się tak samo. To świadczy o tym, że UEFA MOŻE być elastyczna w podejmowaniu takich decyzji.
1
Dla mnie ta decyzja jest śmiechu warta. Fakt, Legia popełniła błąd, który nie zdarza się w okręgówce ale przy wyniku 6:1 w dwumeczu robią awans drużynie, która nie zagrała kompletnie nic, no proszę was... :)
1
Nie należy zapomnieć o Reusie, które regularnie pojawiał się w kontekście zakupu stopera :)
1
Kiedy dostaniemy info od Trybunału ws. Suareza ? Jutro ?
2
Jutro jutro.
7
Nie narzekaj.
1
Ku*wa a nie odnosisz takiego wrażenia, że Messi wygląda na zmęczonego ?? Koleś gra naprawdę bardzo wiele spotkań, a z kolei oczekiwania wobec niego stale rosną. Moim zdaniem, Argentyńczyk potrzebuje stworzenia sobie sytuacji, w której jest gotów ponownie zaangażować się w trening. Łapiecie przykład Floyda Jr ?
Dodatkowo, dlaczego polityka Realu napawa Cię takim entuzjazmem. Po prostu olej to. Starajmy się skupiać nad krytyką gry Naszych. Plus łapiesz przyjacielu.
1
Chodzi o oskrzydlenie prawej strony więc niestety wydaje mi się, że chodzi o funty niestety.
1
Chyba Lucho uznał że za wcześnie po wakacjach.
1
O to samo chciałem spytać. Wydaje mi się, że ten zakaz, poza uczestnictwem w meczach, jest mocno niedoprecyzowany.
1
Reus będzie warty 35 mln od następnego sezonu. Obecnie nie ma żadnej klauzuli a transfermarkt wycenia go na 50 mln.
1
Alba niestety nie nadaje się do tego ustawienia. Potrzebni są silni defensorzy, którzy nie zapędzają się i skoncentrowani są przede wszystkim na defensywie (stąd pomysł na sprowadzenie Mathieu). W tym przypadku, obrońcy (jak wcześniej np. Pique) nie będą wychodzili z piłką za połowę tylko przejmą tę rolę pivoci.Jest to jednak ustawienie, które powinniśmy wykorzystywać ale nie permanentnie więc Alba na tym nie straci tak bardzo.
3
To jest czysty oksymoron :)
3
Pewnie to było powiedziane w tonacji dowcipu, a nie na serio.
1
Dziękówa!
2
Sorry, że jako offtop ale wiadomo kiedy dołącza Messi i Mascherano?
1
Szczyt hipokryzji, krytykować Mathieu podczas gdy jednym z twoich ulubionych piłkarzy jest Wawrzyniak. Nie wiem, to jest jakaś marna prowokacja ?
1
Niestety ale mówiąc w kontekście haseł typu "Fifalona" jest bardzo śmieszne. Nie powiesz mi, że tego typu komentarze Cię nie denerwują bo chyba nie uwierzę :)
2
Bo to zwykłe gimbusy, które nie mają zbyt dużego pojęcia na temat prawdziwej piłki, a komentują na podstawie statystyk w fifie.
1
Ziomek, przecież ty miałeś wtedy rok :)
2
Ale debilny argument.
1
Rozumiem, że prowadzisz księgowość FCB i wiesz dokładnie jakim budżetem dysponujemy ? Solidny zawodnik, sytuacja wymusiła podniesienie kwoty do tej z klauzuli. Mus to mus. Przyda się doświadczony stoper więc nie płacz.
1
Mistrzostwa zdobywa się atakiem kolego, defensywą się bramek nie strzela - Włochy, co wcale nie znaczy, że nie jest istotna.
1
To jest nagłówek gazety, po co niepotrzebnie prowokujesz?
1
oficjalne info na stronie klubu
3
Ich kibice zapewne myślą o nas dokładnie tak samo :)
1
Jeżeli pomysł z cofnięciem Messiego wejdzie w życie to szeroka gra Barcy będzie zależeć od prawego obrońcy. Stąd pomysł z Cuadrado. Jeżeli tak ma to wyglądać to jak dla mnie jego potencjał będzie miał prawo być wykorzystany.
1
Wydaje mi się, że teraz Zubi ma kim się wesprzeć jeżeli chodzi o aspekty czysto piłkarskie. Nie zapominaj kto do niego dołączył. Puyol jest wystarczająco charyzmatyczny i wiem, że liczą się z jego zdaniem. Nie płacz, a czekaj na rozwój. Mathieu przyszedł na 3 stopera. Przyjdzie jeszcze jeden. Chyba, że rozwiązanie taktyczne zakłada grę 3 obrońcami, wtedy ten pomysł jest również b. dobry.
1
Link do artykułu ?
1
Trochę jest chaosu w grze, ciężko wyłapać jakie dokładnie ustawienie Lucho zastosował. Jakieś sugestie?