1

Wiesz, nie można patrzeć tylko na nazwiska. Transfery mają być opłacalne pod każdym względem, nie jedynie marketingowym. Nie można w jednej drużynie skupować samych gwiazd bo ciężko będzie zapanować nad wybujałym ego tych zawodników.

2

Skąd wiesz, że Barca nic nie robi !? Prawda jest taka, że konkurowanie z zapleczem finansowym PSG czy City to kopanie się z koniem. Masz prosty przykład - transfer Luiza. Wchodzi PSG do gry z ofertą 50 baniek i koniec spekulacji. Tak może być i również w tym przypadku. To już zależy od zawodnika. Kluby wiadomo, że będą chciały ugrać jak najwięcej kasy.

5

Urzekła mnie Twoja historia.

2

To są negocjacje. To logiczne, że odbywają się rozmowy na wielu frontach żeby nie dopuścić do sytuacji, że zaawansowane negocjacje nagle są zrywane z jakiegoś powodu i zostajemy z pustymi rękoma.

1

Faktycznie, mundial mundialem ale nawet po Euro okres przygotowawczy z pierwszymi meczami pre-sezonu zaczynały się w lipcu ...

1

Za łatanie jego "nieobecności" z tyłu w trakcie wyprowadzania akcji odpowiedzialni są przez przesunięcie środkowi obrońcy albo Busquets/Song. Poza tym to jest bardzo solidny zadaniowiec jeżeli chodzi o krycie 1 na 1, przykład krycie Ronaldo. Błędy się każdemu zdarzają, czy to Pique, Puyol, Alba, Xavi etc..

15

Jak Messi był kontuzjowany to ciągnął przecież całą ofensywę..

1

Dokładnie, każdy zwraca uwagę na jego wrzutki, a nie zwraca uwagi na całą resztę ogromnej pracy jaką wkłada na boisku. Jak przyjdzie wariant z wysokim nominalnym napastnikiem każdy będzie z nich zadowolony.

1

Poza tym marzyła mu się gra z bratem.

1

Ale by było kozacko jakby to była prawda :)

1

Czyli o kwocie minimalnej. W grę wchodzi kilka klubów więc automatycznie rozpoczynają się negocjacje.

2

A kto sobie nie pozwolił ? Pewnie Guardiola, który sobie poszedł. Heroizm w czystej postaci.

2

Pewnie, że szkoda. Uważałem, że wypełni kontrakt i dostanie kredyt zaufania. Ostatnio ten klub działa bardziej jak korporacja traktując pracowników jak śmieci.

1

Wiadomo czy było jakies jego spotkanie z Bartomeu?

1

Po wypie*doleniu tych, na pewno swego rodzaju "dyktatorków", w funkcji doradcy i tak spisywałby się świetnie. To jest osoba, która nie ma interesu w tym co mówi co świadczy, że spogląda trzeźwo i niestety dla nas obiektywnie. Bo nie oszukujmy się, prasa prasą ale wylew wiadomości dot. Enrique to czyste skur*ysyństwo. Poza tym analizując grę, patrząc na eksplozję (mam na myśli ten konkretny sezon) formy, jaka moim zdaniem miała miejsce w dwumeczu z Man City, a później z dnia na dzień na spadek diametralny formy, ciężko jest kibicom wyciągać wniosek, że winny jest trener.

Dodatkowo, mowa o tym, że Martino nie rządzi w szatni, a Guardiola sobie by na to nie pozwolił. Jak nie pozwolił skoro zamiast zabiegać o swoje nie przedłużył kontraktu. Mam nadzieję, że zarząd nie podpisze umowy z Luisem i da wypełnić kontrakt Gerardowi.

1

Stary co ty wypisujesz, on jest kompetentny w swoim sektorze, czyli jako piłkarz. Osobą niekompetentną akurat jest osoba zajmująca się jego finansami, w tym konkretnym przypadku.

1

Na tej samej zasadzie odbywało się przedłużanie kontraktu z Rooneyem.

1

Nie tyle co chcą czytać ale wyobraźcie sobie gazety, w których są tylko oficjalne informacje :P To byłyby jedynie dwustronne broszury.

1

Dokładnie, można zrozumieć fakt, że ostatnie wydarzenia mają ogromny wpływ na psychikę piłkarzy ale z naszych matematycznych szans mogliśmy stworzyć sobie sytuację, w której wracamy do walki o mistrzostwo. ZAWSZE SIĘ GRA DO KOŃCA CHOĆBY NIE WIEM CO.

1

Pewnie Wirtualna Polska :)

1

Dla mnie to jest fatalny pomysł. Powienien zostać obecny trener. Zmiana sztabu co sezon nie prowadzi do niczego dobrego.

1

To nie jest żadna zmiana w reality show. Forma, jaką prezentują obydwaj panowie to jest jedna sprawa, a walka przeciwko idiotyzmowi to druga. Nie widzę żadnego powiązania pomiędzy tymi dwiema rzeczami. Ich forma może pozostawiać miejsce na komentarz ale powyższa kampania powinna się spotkać jedynie z poparciem.

1

Taka faza sezonu, może chce uniknąć przeciążenia i kontuzji ?

1

A kim był Guardiola w trenerskim światku w momencie obejmowania pierwszej drużyny? To, że dla ciebie jest "no name'em" nie znaczy, że brakuje mu koncepcji czy profesjonalizmu. To jest gość z zewnątrz, który też musi się przyzwyczaić do otoczenie. Daj przykład gościa, który wchodzi do całkiem nowego zespołu i kosi wszystko jak leci.

Poza tym to nie są matematyczne szanse, jak w przypadku fazy grupowej Mistrzostw z udziałem Polski. W dalszym ciągu są to realne szanse.

1

Nie rozumiem skąd są informacje o odejściu Martino po końcu sezonu. Przecież nie ma żadnych oficjalnych informacji, a czytam tu co chwilę artykuł dotyczący nowego trenera jakby wszystko było jasne.

1

Masz całkowitą rację.

1

I kogo jeszcze w pakiecie Borussia ma dołożyć ? Naprawdę myślisz, że przeprowadzenie takiej transakcji tylko na jednej linii jest możliwe ? To nie wór ziemniaków, nierealne żądania.

1

Bazowanie na małej próbce przysłania "normalność" zdecydowanej większości, która akurat się logicznie i bez zbędnej zgryzoty wypowiada. Nie ma co tracić czasu na czytanie komentarzy pseudo-znawców i gimbusopodobnych wypocin. Także proponuje wrzucić na luz obydwu stronom.

1

Też jestem zwolennikiem gry wychowankami ale trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze trafiają się brylanty na każdą pozycję, która nam kuleje.

1

Trwa, ponieważ wszystko jak zwykle musi odbywać się zgodnie z procedurami. Paradoksalnie, gdyby ich nie było panowałby mega chaos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?