czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiesz, nie można patrzeć tylko na nazwiska. Transfery mają być opłacalne pod każdym względem, nie jedynie marketingowym. Nie można w jednej drużynie skupować samych gwiazd bo ciężko będzie zapanować nad wybujałym ego tych zawodników.
2
Skąd wiesz, że Barca nic nie robi !? Prawda jest taka, że konkurowanie z zapleczem finansowym PSG czy City to kopanie się z koniem. Masz prosty przykład - transfer Luiza. Wchodzi PSG do gry z ofertą 50 baniek i koniec spekulacji. Tak może być i również w tym przypadku. To już zależy od zawodnika. Kluby wiadomo, że będą chciały ugrać jak najwięcej kasy.
5
Urzekła mnie Twoja historia.
2
To są negocjacje. To logiczne, że odbywają się rozmowy na wielu frontach żeby nie dopuścić do sytuacji, że zaawansowane negocjacje nagle są zrywane z jakiegoś powodu i zostajemy z pustymi rękoma.
1
Faktycznie, mundial mundialem ale nawet po Euro okres przygotowawczy z pierwszymi meczami pre-sezonu zaczynały się w lipcu ...
1
Za łatanie jego "nieobecności" z tyłu w trakcie wyprowadzania akcji odpowiedzialni są przez przesunięcie środkowi obrońcy albo Busquets/Song. Poza tym to jest bardzo solidny zadaniowiec jeżeli chodzi o krycie 1 na 1, przykład krycie Ronaldo. Błędy się każdemu zdarzają, czy to Pique, Puyol, Alba, Xavi etc..
15
Jak Messi był kontuzjowany to ciągnął przecież całą ofensywę..
1
Dokładnie, każdy zwraca uwagę na jego wrzutki, a nie zwraca uwagi na całą resztę ogromnej pracy jaką wkłada na boisku. Jak przyjdzie wariant z wysokim nominalnym napastnikiem każdy będzie z nich zadowolony.
1
Poza tym marzyła mu się gra z bratem.
1
Ale by było kozacko jakby to była prawda :)
1
Czyli o kwocie minimalnej. W grę wchodzi kilka klubów więc automatycznie rozpoczynają się negocjacje.
2
A kto sobie nie pozwolił ? Pewnie Guardiola, który sobie poszedł. Heroizm w czystej postaci.
2
Pewnie, że szkoda. Uważałem, że wypełni kontrakt i dostanie kredyt zaufania. Ostatnio ten klub działa bardziej jak korporacja traktując pracowników jak śmieci.
1
Wiadomo czy było jakies jego spotkanie z Bartomeu?
1
Po wypie*doleniu tych, na pewno swego rodzaju "dyktatorków", w funkcji doradcy i tak spisywałby się świetnie. To jest osoba, która nie ma interesu w tym co mówi co świadczy, że spogląda trzeźwo i niestety dla nas obiektywnie. Bo nie oszukujmy się, prasa prasą ale wylew wiadomości dot. Enrique to czyste skur*ysyństwo. Poza tym analizując grę, patrząc na eksplozję (mam na myśli ten konkretny sezon) formy, jaka moim zdaniem miała miejsce w dwumeczu z Man City, a później z dnia na dzień na spadek diametralny formy, ciężko jest kibicom wyciągać wniosek, że winny jest trener.
Dodatkowo, mowa o tym, że Martino nie rządzi w szatni, a Guardiola sobie by na to nie pozwolił. Jak nie pozwolił skoro zamiast zabiegać o swoje nie przedłużył kontraktu. Mam nadzieję, że zarząd nie podpisze umowy z Luisem i da wypełnić kontrakt Gerardowi.
1
Stary co ty wypisujesz, on jest kompetentny w swoim sektorze, czyli jako piłkarz. Osobą niekompetentną akurat jest osoba zajmująca się jego finansami, w tym konkretnym przypadku.
1
Na tej samej zasadzie odbywało się przedłużanie kontraktu z Rooneyem.
1
Nie tyle co chcą czytać ale wyobraźcie sobie gazety, w których są tylko oficjalne informacje :P To byłyby jedynie dwustronne broszury.
1
Dokładnie, można zrozumieć fakt, że ostatnie wydarzenia mają ogromny wpływ na psychikę piłkarzy ale z naszych matematycznych szans mogliśmy stworzyć sobie sytuację, w której wracamy do walki o mistrzostwo. ZAWSZE SIĘ GRA DO KOŃCA CHOĆBY NIE WIEM CO.
1
Pewnie Wirtualna Polska :)
1
Dla mnie to jest fatalny pomysł. Powienien zostać obecny trener. Zmiana sztabu co sezon nie prowadzi do niczego dobrego.
1
To nie jest żadna zmiana w reality show. Forma, jaką prezentują obydwaj panowie to jest jedna sprawa, a walka przeciwko idiotyzmowi to druga. Nie widzę żadnego powiązania pomiędzy tymi dwiema rzeczami. Ich forma może pozostawiać miejsce na komentarz ale powyższa kampania powinna się spotkać jedynie z poparciem.
1
Taka faza sezonu, może chce uniknąć przeciążenia i kontuzji ?
1
A kim był Guardiola w trenerskim światku w momencie obejmowania pierwszej drużyny? To, że dla ciebie jest "no name'em" nie znaczy, że brakuje mu koncepcji czy profesjonalizmu. To jest gość z zewnątrz, który też musi się przyzwyczaić do otoczenie. Daj przykład gościa, który wchodzi do całkiem nowego zespołu i kosi wszystko jak leci.
Poza tym to nie są matematyczne szanse, jak w przypadku fazy grupowej Mistrzostw z udziałem Polski. W dalszym ciągu są to realne szanse.
1
Nie rozumiem skąd są informacje o odejściu Martino po końcu sezonu. Przecież nie ma żadnych oficjalnych informacji, a czytam tu co chwilę artykuł dotyczący nowego trenera jakby wszystko było jasne.
1
Masz całkowitą rację.
1
I kogo jeszcze w pakiecie Borussia ma dołożyć ? Naprawdę myślisz, że przeprowadzenie takiej transakcji tylko na jednej linii jest możliwe ? To nie wór ziemniaków, nierealne żądania.
1
Bazowanie na małej próbce przysłania "normalność" zdecydowanej większości, która akurat się logicznie i bez zbędnej zgryzoty wypowiada. Nie ma co tracić czasu na czytanie komentarzy pseudo-znawców i gimbusopodobnych wypocin. Także proponuje wrzucić na luz obydwu stronom.
1
Też jestem zwolennikiem gry wychowankami ale trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze trafiają się brylanty na każdą pozycję, która nam kuleje.
1
Trwa, ponieważ wszystko jak zwykle musi odbywać się zgodnie z procedurami. Paradoksalnie, gdyby ich nie było panowałby mega chaos.